A1 Karting – gokarty Warszawa

A1 karting kryty tor Warszawa opinie

Gokarty to naprawdę świetna rozrywka, niezależnie od tego czy mówimy o dorosłych czy nieco starszych dzieciach. Kto przecież nie lubi poczuć czasami niezbędnego w życiu dreszczyku emocji wraz z zastrzykiem adrenaliny. Nowoczesny i bezpieczny tor A1 w Warszawie pozwala czerpać radość z jazdy gokartami nawet najmłodszym. Sprawdźmy więc, jak to wygląda "od kuchni" i czego możecie spodziewać się na miejscu!

Sprawdź koniecznie: warszawa-z-dzieckiem-Smart-Kids-2023

Na Pradze, blisko centrum i Starego Miasta, działa wysokiej jakości halowy tor kartingowy o długości 600 m i profesjonalnej nawierzchni porównywalnej przyczepnością do asfaltu. To jedyny w Polsce tor klasy Premium - a jego zalety są powszechnie znane: doskonale wyposażony, z całorocznym ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją. Jako jeden z nielicznych torów w Europie A1 posiada także zdalny system kontroli gokartów, który pozwala obsłudze zatrzymać je w dowolnym momencie. Dzięki temu rodzice mogą zabrać tu swoje dzieci, nie obawiając się o ich bezpieczeństwo. A wraz z większym komfortem zabawy, każdy będzie mógł nie tylko sprawdzić swoje siły na torze, ale też zawalczyć o jak najlepszy czas! A1 Karting Warszawa godziny otwarcia Warszawa kryty tor dla dzieci

Kryty tor gokartowy

Mimo tak profesjonalnej formy toru A1 - mamy dla was dobrą informację - może ścigać się na nim absolutnie każdy: zarówno profesjonalista, jak i amator. Zawodnicy mają do dyspozycji 50 nowoczesnych gokartów halowych CRG, w tym zarówno najszybszych gokartów Centurion o mocy 10 KM, jak i gokartów Puffo (dla dzieci od 5. roku życia, ok. 110 cm wzrostu), Junior (od 135 cm wzrostu) oraz Taxi (2-osobowe, można je prowadzić z dzieckiem od 120 cm wzrostu). Celem zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa najmłodsi rajdowcy mogą poruszać się po torze tylko pod opieką instruktora. Natomiast w przypadku dzieci powyżej 5. roku życia warto zapisać je na zajęcia Szkoły Gokartowej A1 Karting, które odbywają się w grupach dostosowanych do wieku i umiejętności. To świetny sposób na spędzanie wolnego czasu! Działa tu również profesjonalny Team CRG Racing Driver Program, organizowane są półkolonie i urodziny.

A1 halowy tor kartingowy Warszawa Praga opinie

W ramach warszawskiego kompleksu A1 Karting działa też sala eventowo-barowa z piłkarzykami czy stołem do gry w cymbergaja oraz Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe z salą bankietową i wykładową. Dzięki temu po odbyciu szalonego wyścigu w gronie rodzinnym lub wśród znajomych możecie bez problemu złapać oddech i zrelaksować się. To będzie naprawdę potrzebne - zwłaszcza jeżeli będzie świętować swoje zwycięstwo w wyścigu!

Przy okazji sprawdź: Warszawa - atrakcje dla dzieci

A1 Karting Warszawa godziny otwarcia opinie

Godziny otwarcia A1 Karting Warszawa

  • 15:00 - 23:00
  • 12:00 - 23:00
  • 12:00 - 22:00

Cennik A1 Karting Warszawa

  • Poniedziałek: 49 PLN za 8 minut
  • Wtorek - Piątek: 59 PLN za 8 minut
  • Weekendy i święta: 69 PLN za 8 minut

 

Mapa dojazdu:

1 comment

Leave Comment