A1 Karting – gokarty Warszawa

A1 karting kryty tor Warszawa opinie

Nowoczesny i bezpieczny tor A1 w Warszawie pozwala czerpać radość z jazdy gokartami nawet najmłodszym.

Po zabawie zapraszamy na zakupy i rozrywkę: Warszawa centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci

AdvertisementNa Pradze, blisko centrum i Starego Miasta, działa wysokiej jakości halowy tor kartingowy o długości 600 m i profesjonalnej nawierzchni porównywalnej przyczepnością do asfaltu. To jedyny w Polsce tor klasy Premium, doskonale wyposażony, z całorocznym ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją. Jako jeden z nielicznych torów w Europie A1 posiada także zdalny system kontroli gokartów, który pozwala obsłudze zatrzymać je w dowolnym momencie. Dzięki temu rodzice mogą zabrać tu swoje dzieci, nie obawiając się o ich bezpieczeństwo.

A1 Karting Warszawa godziny otwarcia Warszawa kryty tor dla dzieci

Kryty tor gokartowy

Na torze A1 może ścigać się każdy, zarówno profesjonalista, jak i amator. Zawodnicy mają do dyspozycji 50 nowoczesnych gokartów halowych CRG, w tym zarówno najszybszych gokartów Centurion o mocy 10 KM, jak i gokartów Puffo (dla dzieci od 5. roku życia, ok. 110 cm wzrostu), Junior (od 135 cm wzrostu) oraz Taxi (2-osobowe, można je prowadzić z dzieckiem od 120 cm wzrostu). Najmłodsi mogą poruszać się po torze tylko pod opieką instruktora, powyżej 5. roku życia warto zapisać dziecko na zajęcia Szkoły Gokartowej A1 Karting, które odbywają się w grupach dostosowanych do wieku i umiejętności. Działa tu również profesjonalny Team CRG Racing Driver Program, organizowane są półkolonie i urodziny.

A1 halowy tor kartingowy Warszawa Praga opinie

W ramach kompleksu A1 działa też sala eventowo-barowa z piłkarzykami czy cymbergajem oraz Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe z salą bankietową i wykładową.

Przy okazji sprawdź: Warszawa - atrakcje dla dzieci

A1 Karting Warszawa godziny otwarcia opinie

Godziny otwarcia A1 Karting Warszawa

poniedziałek-piątek – 15.00-23.00

sobota, niedziela – 12.00-23.00

  A1 Karting Warszawa

ul. Jagiellońska 82

03-301 Warszawa

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *