Gdzie na Wielkanoc z dziećmi? Pakiety hotelowe-oferty

wielkanoc oferty nad morzem pakiety z atrakcjami dla dzieci

Coraz częściej decydujemy się na święta Wielkanocy poza domem. To dobra okazja do spędzenia czasu z rodziną w miłej scenerii. To pierwsza wiosenna okazja do wyjazdu na długi weekend.

  • W 2018 roku Wielkanoc wypada dość wcześnie - Niedziela Wielkanocna to 1 kwietnia.

Każde święto i dzień wolny to doskonały pretekst, żeby trochę dłużej pobyć z dziećmi. Wielkanoc jest pod tym względem wyjątkowa, ponieważ często przypada w okresie, kiedy można już korzystać z uroków wiosny i nieco dłużej przebywać na świeżym powietrzu. Jeśli jednak dużą część tego czasu poświęcimy na świąteczne przygotowania, sprzątanie i gotowanie, to niewiele zostanie go już dla dzieci. Z tego powodu wiele rodzin decyduje się w tym czasie na wyjazd, wybierając oferty hoteli i pensjonatów z pełnym wyżywieniem i zyskując w ten sposób więcej wspólnych chwil.

Dzieci w szkołach mają wolne już w Wielki Czwartek i Wielki Piątek, potem weekend i wolny Poniedziałek Wielkanocny (część szkół ustala także wtorek jako dzień wolny). Jeśli rodzice zdecydują się więc wziąć urlop w czwartek i piątek, można urządzić sobie 5-dniowy rodzinny wyjazd.

wielkanoc oferty pakiety hotelowe dla rodzin z dziećmiwielkanoc z dzieckiem hotele nad morzem opinie gdzie

Gdzie na Wielkanoc 2018 z dzieckiem ?

Możliwości jest wiele, ale niektóre miejsca wydają się szczególnie sprzyjać rodzinom. Spacery w malowniczej scenerii to idealny pomysł, gdy chce się pobyć razem. Dlatego tak chętnie rodzice zabierają swoje pociechy nad morze, gdzie mogą przechadzać się po plaży, obserwować rozbijające się o brzeg morskie fale i cieszyć pierwszymi promykami słońca. Zwłaszcza że baza hotelowa jest tu bardzo rozbudowana i każdy z pewnością znajdzie miejsce odpowiednie dla swojej rodziny. Poza tym w tym okresie nie ma tu jeszcze tylu turystów co w sezonie wakacyjnym, nie ma więc też tłoku, a ceny są niższe. Szczególnie przyjazne są wówczas małe nadmorskie miejscowości. Podobnie wygląda sytuacja w górach. O tej porze roku potrafi być tam naprawdę pięknie i mało wymagające szlaki górskie wyglądają zjawiskowo. A brak ścisku i większy wybór miejsc noclegowych to gwarancja spokojnych rodzinnych świąt. Można też wybrać mniej popularny wśród turystów region i odciąć się od reszty świata, ciesząc się jedynie własnym towarzystwem. Ciekawe propozycje prezentują gospodarstwa agroturystyczne na Kaszubach, Podlasiu (w okolicach Białowieży) czy na Lubelszczyźnie.

Polecane Pakiety Hotelowe:

Hotel Lidia Darłowo

Hotel Lidia uchodzi za jeden z najlepszych hoteli dla rodzin z dziećmi nad morzem. Na okres Wielkanocy przygotował wyjątkową rodzinną ofertę. Pakiet pobytowy obejmuje sporo atrakcji: wielka wodna bitwa (animacja dla dzieci), wspólne malowanie jajek czy zdobienie mazurków i bab wielkanocnych z pomocą profesjonalnych cukierników. Będziecie mogli też rodzinnie przygotować koszyczki wielkanocne, a Śniadanie świąteczne w Wielką Niedzielę będzie tylko "wisienką na torcie". Podczas pobytu odbędzie się również rodzinny turniej bowlingowy czy wieczór z muzyką na żywo . Do dyspozycji gości są dwa baseny, sala zabaw, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne.  Po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją możliwość bezpłatnego przedłużenia doby do 14:00

Sprawdźcie ceny i szczegółową ofertę >>tutaj<<

pakiet hotelowy oferta wielkanoc 2018 z dziećmi nad morzem

Kozi Gród Pomlewo

Oferta wielkanocna hotelu Kozi Gród na Kaszubach niedaleko Przywidza na pewno przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Decydując się na specjalny pakiet świąteczny z pełnym wyżywieniem między piątkiem a poniedziałkiem (30.03-2.04), można korzystać z całej masy hotelowych atrakcji, a jednocześnie cieszyć się wspaniałą kaszubską przyrodą. Nie zabraknie uroczystych śniadań wielkanocnych, a w niedzielę dodatkowo odbędzie się Wielki Festyn Kulinarny z masą smakowitych dań. Zaplanowano też ognisko, a każda rodzina otrzyma specjalny koszyczek ze „Święconką Kozigrodzką”. W Centrum Rekreacji na gości czeka basen, sauna, jacuzzi i sala kardio. Zadbano też o animacje dla dzieci, m.in. przygotowywanie kartek świątecznych, malowanie pisanek, Śmigus-Dyngus na basenie, poszukiwanie wielkanocnych jajek i wizytę Zająca. Maluchy mogą też odwiedzić mini zoo, zagrać w różne gry, bawić się w kąciku zabaw i rysunków oraz na placu zabaw.

Sprawdźcie ceny i szczegółową ofertę >>tutaj<<

hotel Kozi Gród wielkanoc z dzieckiem ceny opinie    

Wielkanoc nad morzem, na Mazurach czy w Górach?

Część hoteli i pensjonatów zawsze przygotowuje na Wielkanoc coś specjalnego. Można liczyć na tradycyjne potrawy, piękny świąteczny wystrój, a czasem nawet animacje dla dzieci.

1 comment

Leave Comment
  1. KingaJ

    My Wielkanoc spędzamy w tym roku w domu z rodzicami ale kolejne święta chciałabym spędzić w górach. Bardzo podoba mi się w Białce tatrzańskiej i tam się z chęcią wybiorę. Dzieciaki mogłyby skorzystać z Terma Bania i poszaleć przez te kilka dni. 

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *