Motylarnia w Porcie Władysławowo

Motylarnia władysławowo atrakcje dla dzieci 1

Aż kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata… i to w jednym miejscu. Takie miejsce nie może być prawdziwe, czyż nie? Nic bardziej mylnego! Takie miejsca istnieją i co najlepsze – możemy znaleźć je nad morzem! Nie ma co zwlekać – zapraszamy was do Motylarnii położonej w porcie we Władysławowie! 

Przebywając w sezonie letnim we Władysławowie, oprócz tradycyjnego plażowania, warto też poszukać innych, równie interesujących sposobów na spędzanie wolnego czasu – szczególnie jeżeli jesteście tu ze swoimi pociechami. Omawiana dziś Motylarnia znajduje się w samym Porcie, przez co wcale nie musimy mocno zmieniać swoich wakacyjnych planów, aby odwiedzić to miejsce.

Motylarnia władysławowo atrakcje dla dzieci 7

Wizyta w Motylarni Władysławowo jest niczym wejście do rajskiej dżungli… i wcale nie ma w tym grama przesady! W tym unikalnym mikroświecie spotkacie niewidziane przez was wcześniej gatunki motyli, a co więcej latają one tu swobodnie, więc nie zdziwcie się też gdy usiądą one wam na głowie lub ramionach. Zachwyt dzieci (chociaż może nie tylko…) gwarantowany! Takich wrażeń nie znajdziecie nigdzie indziej!

Motylarnia władysławowo atrakcje dla dzieci 5

Na miejscu poczujemy się zupełnie tak jak w lesie tropikalnym, gdzie panuje świetna pogoda – jest tu ciepło i bardzo zielono. Spotkacie tu także aż kilkadziesiąt gatunków egzotycznych motylirozpiętość skrzydeł największych osobników to prawie 30 cm! To naprawdę robi wrażenie! To także świetne miejsce na nauczenie się nieco więcej o samych motylach. Poznamy tu cykl życia motyla, zobaczymy też przedziwne gąsienice i poczwarki.  Wykwalifikowani przewodnicy zdradzą Wam też przeróżne motyle sekrety. Zastanawialiście się nad tym czy motyle żyją tylko miłością? Dlaczego mają dwie pary skrzydeł? Z jaką prędkością latają? Jak widzą świat? Na te i inne pytania poznacie pytanie odwiedzając tę motylarnię!

Motylarnia władysławowo atrakcje dla dzieci 4

To wręcz idealne miejsce na wyciszenie i zrelaksowanie się – i to wszystko w towarzystwie pięknych motyli i wśród egzotycznej zieleni. Przekonajcie się o tym na własnej skórze i nie zapomnijcie zabrać aparatu! Takie wspomnienia trzeba uwieczniać!

Motylarnia władysławowo atrakcje dla dzieci 6

Godziny otwarcia Motylarnia Port Władysławowo

Motylarnia we Władysławowie otwarta jest w sezonie letnim (od czerwca do końca sierpnia) przez 7 dni w tygodniu w następujących godzinach:

  • Codziennie: od 10:00 do 20:00

Ceny biletów Motylarnia Port Władysławowo

Ceny biletów indywidualnych:

  • Bilet normalny: 19 zł
  • Bilet ulgowy (dzieci do 18 roku życia): 16 zł
  • Dzieci do lat 3: wstęp wolny

Cena biletów grupowych, wraz z opieką przewodnika:

  • Bilet dla jednego dziecka: 12 zł
  • Bilet dla jednego opiekuna: 12 zł

Ważne: Wycieczka grupowa w motylarni liczy minimalnie 30 osób (łącznie z opiekunami).

Lokalizacja Motylarnia Port Władysławowo

Motylarnia w Porcie Władysławowo znajduje się na ulicy Hryniewieckiego 2. Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację tej atrakcji.

Motylarnia  Port Władysławowo
Ul: Hryniewieckiego 2

Tel:  574 859 264

www.motylarnia-wladyslawowo.pl

Sprawdź też:

Nieznane atrakcje i miejsca – Półwysep Helski i okolice

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *