Wspomnienie z wakacji – Helenesee, Pogorzelica, Istria, Lubniewice

rodzinne wczasy Banjole Chorwacja

Tegoroczne wakacje rozpoczęliśmy z synkiem już pierwszego dnia po zakończeniu roku szkolnego.

Pogoda była piękna, więc wybraliśmy się nad niemieckie jeziorko Helenesee. Śliczna plaża, złoty piasek, przejrzysta woda, cisza, spokój i pełen relaks. Jednak w ciągu kilku chwil pogoda zmieniła się diametralnie i czekała nas szybka ucieczka przed potworną burzą. Zaczęliśmy wakacje z przygodami :-)

Helenesee wczasy z dzieckiem

Helenesee Niemcy atrakcje opinie

rodzinne atrakcje Helenesee NiemcyDwa dni później mój ośmiolatek wyruszył na dwutygodniowy obóz do Pogorzelicy. Postanowiłam zrobić mu niespodziankę i wybrałam się do syna na weekend. Radość była przeogromna, spędziliśmy cudowny weekend pod namiotami w środku lasu. Dookoła tylko drzewa, jagody i zwierzątka. Wspaniałe trzy dni życia w warunkach polowych w zgodzie z naturą :-)

Niechorze wczasy z dzieckiem opinie

niechorze rodzinne wczasy nad morzem

Pogorzelica rodzinne atrakcje

wakacje z dzieckiem Niechorze

Po powrocie dziecka z obozu wyruszyliśmy na upragnione i długo wyczekiwane wspólne wakacje w Chorwacji. Lot był krótki i spokojny. Wylądowaliśmy na lotnisku w słonecznej i pięknej Puli. Przemiły taksówkarz dowiózł nas do Banjole, do naszego hotelu. Fantastycznie usytuowany obiekt na półwyspie Istria, piękne widoki, wspaniała zatoczka w zacisznym miejscu. Spędziliśmy wspólnie czas, chlapiąc się w basenach, kąpiąc w czystym i ciepłym Adriatyku, podziwiając niesamowite widoki, spacerując i ciesząc się chwilami spędzanymi razem.

Banjole rodzinne wczasy opinie

Banjole wspomnienia z wakacji opinie

Istria wczasy z dzieckiem opinie atrakcje

atrakcje dla dzieci Istria Chorwacja

Banjole Istria atrakcje dla dzieci

Chorwacja rodzinne atrakcje

Istria Banjole wczasy z dziećmiPo powrocie do kraju postanowiliśmy uwieńczyć wakacje weekendowym wypadem do Lubniewic nad jeziorko. Wygrzaliśmy się na bardzo ładnej piaszczystej plaży, synek wybawił się na zjeżdżalni, wypluskał się w jeziorze. Pogoda nam dopisała, rowerki wodne zaliczyliśmy, było mnóstwo zabawy i śmiechu.

jezioro Lubniewice wczasy atrakcje

Lubniewice wakacje z dzieckiem

Lubniewice wczasy z dzieckiemTegoroczne wakacje zaliczamy do bardzo udanych, wspominamy je bardzo chętnie, często wracamy do tych chwil zabawy i beztroski i z niecierpliwością czekamy na kolejne wakacje!!!

Chorwacja z dziećmi opinie atrakcje

Istria atrakcje dla dzieci ChorwacjaBanjole rodzinne atrakcje ChorwacjaChorwacja z dzieckiem opinie atrakcje

Marta i Mateusz