Dream Park Ochaby

rodzinne atrakcje Ochaby śląskie

Będąc na południu naszego kraju, na pewno będziecie szukać opcji na ciekawe spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Park rozrywki i Edukacji Dream Park w Ochabach niedaleko Cieszyna to miejsce, w którym maluchy mogą się świetnie bawić, a przy tym wiele nauczyć. Jeżeli nie byliście tam jeszcze, to niech nasz artykuł posłuży wam jako wprowadzenie do krainy pełnej zabawy dla każdego - niezależnie czy mówimy o rodzicach czy dzieciach!

Kompleks Dream Parku rozciąga się na powierzchni 5 ha i oferuje całą masę bardzo różnorodnych atrakcji. Mapę lokalizacji każdej z nich znajdziecie na mapce, którą zamieściliśmy poniżej!

mapka dream park ochaby wielkie atrakcje

Właściwie jest to kompilacja kilku parków tematycznych, wesołego miasteczka i małego zoo. Można przyjechać tu całą rodziną i miło spędzić czas, spacerując po malowniczych alejkach, a jednocześnie dowiedzieć się kilku nowych ciekawych rzeczy (nie tylko dla najmłodszych!). Nie brakuje tu oczywiście beztroskiej zabawy, ale warto też skorzystać z edukacyjnych rozrywek dostępnych na miejscu.

rodzinne atrakcje Dream Park

Atrakcje Dream Park Ochaby

Doskonałym dowodem na to, że można bawić, jednocześnie ucząc, jest tutejszy Park Dinozaurów, w którym znajdują się ogromne modele prehistorycznych gadów. Podobną rolę pełni Oceanarium Prehistoryczne 3D prezentujące animacje z udziałem zatrważających mieszkańców morskich głębin. Jest tu też Strefa Zero, gdzie można doświadczyć efektów specjalnych. Zresztą zwierząt, ale żywych jest tu znacznie więcej – są krokodyle na największej w Polsce wystawie tego gatunku, egzotyczne węże, jaszczurki i pająki, a także lemury i małpki. Edukacyjną formę ma też Park Miniatur z najbardziej znanymi budowlami z całego świata, jak Piramidy Egipskie, Wieża Eiffla czy Statua Wolności.

atrakcje dla dzieci śląskie

W Dream Parku zainstalowano również wiele urządzeń znanych z wesołych miasteczek – np. Wieżę Mocy imitującą skok ze spadochronem, kolejki tyrolskie, eurobungee, strzelnica, emocjonujące Kino 6D i edukacyjne Kino 2D dla małych dzieci. Jest też gdzie się wyszaleć – na dużym placu zabaw, na trampolinach i dmuchańcach, na rowerze wodnym w dużym basenie, w małpim gaju, w kuli sferycznej czy w parku linowym. Jednego możemy być pewni - w Dream Parku naprawdę nie da się nudzić! Koniecznie odwiedźcie to miejsce przy najbliższej okazji!

Dream Park śląskie opinie

Godziny otwarcia Dream Park Ochaby Wielkie

  • PoniedziałekPiątek: ZAMKNIĘTE
  • SobotaNiedziela: 10.00-18.00
Kasy zamykane są na 2 godziny przed zamknięciem parku.

Cennik Dream Park Ochaby Wielkie

  • MAX DREAM od 3 do 16 lat - 42,90 zł
  • MAX DREAM normalny - 49,90 zł
  • MAX DREAM od 60 lat39,90 zł
  • Pakiet Extreme (czerwona trasa parku linowego, skok Power Fun i zjazdy tyrolskie) - 20 zł

Lokalizacja Dream Park Ochaby Wielkie

Dream Park znajduje się na ul. Hodowlanej 2 w miejscowości Ochaby Wielkie Dokładną mapę lokalizacji tego miejsca znajdziecie poniżej, a po więcej szczegółów odwiedźcie link -> tutaj

Koniecznie sprawdźcie też nasz artykuł:

Śląskie – najlepsze atrakcje dla dzieci na niepogodę

1 comment

Leave Comment