Dream Park Ochaby

rodzinne atrakcje Ochaby śląskie

Park rozrywki i Edukacji Dream Park w Ochabach niedaleko Cieszyna to miejsce, w którym maluchy mogą się świetnie bawić i wiele nauczyć.

Kompleks Dream Parku rozciąga się na powierzchni 5 ha i oferuje całą masę bardzo różnorodnych atrakcji. Właściwie jest to kompilacja kilku parków tematycznych, wesołego miasteczka i małego zoo. Można przyjechać tu całą rodziną i miło spędzić czas, spacerując po malowniczych alejkach, a jednocześnie dowiedzieć się kilku nowych ciekawych rzeczy (nie tylko dzieci!). Nie brakuje tu oczywiście beztroskiej zabawy, ale warto też skorzystać z edukacyjnych rozrywek.

rodzinne atrakcje Dream Park

Atrakcje Dream Park Ochaby

Doskonałym dowodem na to, że można bawić, jednocześnie ucząc, jest tutejszy Park Dinozaurów, w którym znajdują się ogromne modele prehistorycznych gadów. Podobną rolę pełni Oceanarium Prehistoryczne 3D prezentujące animacje z udziałem zatrważających mieszkańców morskich głębin. Jest tu też Strefa Zero, gdzie można doświadczyć efektów specjalnych. Zresztą zwierząt, ale żywych jest tu znacznie więcej – są krokodyle na największej w Polsce wystawie tego gatunku, egzotyczne węże, jaszczurki i pająki, a także lemury i małpki. Edukacyjną formę ma też Park Miniatur z najbardziej znanymi budowlami z całego świata, jak Piramidy Egipskie, Wieża Eiffla czy Statua Wolności.

atrakcje dla dzieci śląskie

W Dream Parku zainstalowano również wiele urządzeń znanych z wesołych miasteczek – np. Wieżę Mocy imitującą skok ze spadochronem, kolejki tyrolskie, eurobungee, strzelnica, emocjonujące Kino 6D i edukacyjne Kino 2D dla małych dzieci. Jest też gdzie się wyszaleć – na dużym placu zabaw, na trampolinach i dmuchańcach, na rowerze wodnym w dużym basenie, w małpim gaju, w kuli sferycznej czy w parku linowym.

Dream Park śląskie opinie

Dream Park
ul. Hodowlana 2
43-430 Ochaby Wielkie

Więcej szczegółów tutaj

1 comment

Leave Comment
  1. kamisior

    Wypadzik z rodziną , ceny kosmiczne , jedzenie w it me niedobre , dom do góry nogami totalna porażka , dinozaury poniszczone wrcze niektóre to wylegarnia os , kino 2d – smród i jakosc obrazu jak na dvd , w 6d juz nawet woda nie leci jak kiedys , park strasznie zaniedbany nic nowego nie powstaje , nawet za jazde kucykiem trzeba zaplacic dodatkowo jak i za wejscie na wieże. Jedyna dobrą stroną tego parku to jest kawa mrożona , która naprawde smakuje . Nie polecam nikomu tego parku szkoda pieniedzy i czasu . Odwiedziłem go po raz 2-gi po 7 latach i wychodze jeszcze bardziej zniesmaczony jak wtedy .