Wystawa 3D – niezwykłe obrazy!

Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie koło Władysławowa nie jest typową placówką muzealną. Tutaj możecie liczyć na sporą dawkę zabawy i wystawy, których nie znajdziecie gdzie indziej. Dotychczasowym hitem była wystawa budowli z klocków LEGO, jednak w 2016 r. poza popularnymi klockami zobaczycie tutaj wystawę morską i absolutny HIT - wystawa morskich murali 3D - po raz pierwszy w Polsce!

wystawa 3d obrazy swarzewo władysławowo opinie (1)

Tegoroczną rewelacją ekspozycji Muzeum jest sala "Morskie Murale 3D" - to jedyna taka wystawa w Polsce. Obrazy wykonane z niezwykłą dbałością o prawa rozchodzenia się światła czy podstawy malarstwa fotorealistycznego daję nam złudzenie rzeczywistości, której na co dzień nie dane nam jest zobaczyć.

wystawa 3d obrazy swarzewo władysławowo opinie (1)

Co ważne, każdy z nas może stać się częścią wystawy, a zabawy w aranżacje scenek z malowidłami dostarczą nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale i niepowtarzalnych zdjęć. To świetna zabawa, dzięki której możecie m.in. pogłaskać fokę czy bałtyckiego morświna wynurzającego się z wody. To tutaj dzieci mogą dosłownie usiąść w paszczy rekina czy zrobić sobie zdjęcie serfując na olbrzymiej fali. Musicie to zobaczyć!

Wystawa 3D Władysławowo ceny biletów

wystawa 3d obrazy swarzewo władysławowo opinie (7)

wystawa 3d obrazy swarzewo władysławowo opinie (5)

Znakiem rozpoznawczym Muzeum Kocham Bałtyk jest wielki ludzik marynarz witający gości. To tu obejrzycie makietę Półwyspu Helskiego w całości wykonaną z klocków LEGO® oraz innymi budowlami z najpopularniejszych na świecie klocków w tym olbrzymiego kutra "Gwiazda Morza", na którym generał Haller płynął w swój pierwszy rejs po zaślubinach Polski z morzem, a to tylko przedsmak ciekawej ekspozycji.

Sprawdź również: inne atrakcje dla dzieci w okolicy

muzeum kocham bałtyk swarzewo wystawa lego

Władysławowo Morska Wystawa budowli z klocków LEGO - Swarzewo Muzeum Kocham Bałtyk

Gwiazda Morza na wystawie LEGO Władysławowo Mzuem Kocham Bałtyk Swarzewo

W Muzeum Kocham Bałtyk czeka na Was również spora dawka wiedzy o środowisku Zatoki Puckiej. Na odwiedzających czekają stanowiska mikroskopowe, wielkoformatowa mapa z ciekawostkami na temat regionu, stanowisko ptasie trzcinowisko, a nawet zbiorniki dotykowe czyli miejsce, gdzie można przyjrzeć się z bliska rybom, podpatrzeć ich zachowanie, a nawet je dotknąć.

Wystawa 3D Ceny Biletów:

UWAGA - w cenie biletu wejście na 3 wystawy: - dzieci do lat 3 bezpłanie - niepełnosprawni z I grupą inwalidzką bezpłatnie od 28.04 - do 29.05 - 5 zł dzieci do lat 10, - 10zł dorośli od 29.05 do 29.08 - 8 zł dzieci do lat 10 - 13 zł dorośli  Adres Muzeum Kocham Bałtyk - ul. Władysławowska 39 Swarzewo   (3 km od Władysławowa)   

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia