Scena Kulturalna – kino Jastarnia

Scena Kulturalna Jastarnia kino kabarety opinie

Przez całe lato w Jastarni Scena Kulturalna organizuje rozmaite wydarzenia i imprezy, dostarczając turystom rozrywki.

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

 

Niestety, z przykrością zmuszeni jesteśmy poinformować o decyzji o nie kontynuowaniu realizacji projektu „Letnia Scena Kulturalna” w Jastarnii - artykuł archiwalny

Jastarnia to jeden z najpopularniejszych nadmorskich kurortów, malowniczo położony na Półwyspie Helskim, między otwartym morzem i Zatoką Gdańską. W wakacje przez miasto przewijają się tysiące ludzi, którzy chętnie korzystają z miejscowej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Taką zapewnia projekt Sceny Kulturalnej, działający także w kilku innych nadmorskich letniskach.

Mobilny namiot ustawiony przy deptaku w Jastarni pozwala organizować projekcje filmowe i ciekawe imprezy z udziałem znanych artystów, a dodatkowa infrastruktura z licznymi atrakcjami, strefą dziecięcą, gastronomią i sklepami tworzy prawdziwe letnie centrum miasta.

Jastarnia kino kabarety przedstawienia atrakcje

Oferta Sceny Kulturalnej jest bardzo szeroka. Poza seansami kinowymi odbywają się na niej koncerty, występy kabaretów czy spotkania autorskie. Dzieciom najbardziej podobają się przedstawienia kierowane właśnie do nich. Wiele z nich jest bezpłatnych. Prawdziwym hitem jest spektakl „Niestraszki” wyprodukowany właśnie przez Scenę Kulturalną z myślą o rodzinach z dziećmi. W Jastarni występowały już takie gwiazdy, jak chociażby Zakopower, Ira, Maciej Maleńczuk czy Grażyna Łobaszewska oraz Cezary Pazura, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju czy Ani Mru Mru.

Lokalizacja Scena Kulturalna – kino Jastarnia

Scena Kulturalna – Jastarnia

ul. Księdza Bernarda Sychty

okolice numeru 76

84-140 Jastarnia

Uczestniczyliście w którejś z imprez organizowanych przez Scenę Kulturalną w Jastarni? Jak było? Prosimy was o opinie!

Sprawdź też nasz artykuł:

najlepsze atrakcje dla dzieci - Półwysep Helski