Wyspa Przygody Opatowicka Wrocław – Park Linowy

Wyspa Przygody Wrocław opinie atrakcje park linowy

Na malowniczej wyspie niedaleko Wrocławia działa park linowy, w którym czeka mnóstwo aktywności dla dzieci i ich rodziców.

Zaledwie 6 km od centrum Wrocławia, pomiędzy Odrą i Kanałem Opatowickim, położona jest zielona Wyspa Opatowicka. To doskonałe miejsce do rekreacji – są tu ścieżki spacerowe i rowerowe, a także park linowy pod nazwą Wyspa Przygody Opatowicka. Na terenie 3 ha działa tu 7 tras o łącznej długości ponad 1000 m, a w sumie jest aż 100 przeszkód do pokonania.

Wyspa Opatowicka opinie atrakcje Wrocław park linowy dla dzieci

Wrocław Park Linowy nie tylko dla dzieci!

Dzięki dużemu zróżnicowaniu tras, w parku spędzać czas mogą całe rodziny. Są trasy dostosowane do maluchów i dorosłych, podzielono je na 3 poziomy trudności. Łatwe to „Małpka” i „Myszka”, przeznaczona dla dzieci już od 3. roku życia. Rozpięte są na wysokości maksymalnie 3 m. Zwiedzimy na nich domki na drzewach i przejdziemy przez pajęczynę. Średnie trasy – „Świstak”, „Wiewiórka” i „Dzięcioł” znajdują się na wysokości od 3 do 9 m i posiadają wiele atrakcji. Najtrudniejsze trasy to „Goryl” na wysokości od 8 do 10 m oraz „Pantera” o długości aż 250 m. Jej najwyższa platforma znajduje się na wysokości aż 17 m.

atrakcje dla dzieci Wrocław Wyspa Opatowicka

W cenie biletu zawiera się wypożyczenie profesjonalnego sprzętu oraz opieka wykwalifikowanego instruktora. Osoby poniżej 15. roku życia mogą korzystać z tras tylko w obecności opiekuna, a pomiędzy 15 a 18. rokiem życia za pisemną zgodą opiekuna.

Sprawdź: Wrocław z dzieckiem - co zobaczyć?

park linowy Opatowicka Wrocław opinie atrakcje

Wyspa Przygody Opatowicka-Park Linowy

Braci Gierymskich 151

51-636 Wrocław