Wyluzuj, Scooby-Doo! – nowe przygody superpsa

nowe przygody Scooby-Doo

Zupełnie nowa seria ze Scooby-Doo i Brygadą Detektywów na DVD od 31 sierpnia!

Scooby-Doo i Tajemnicza Spółka łączą siły, by ponownie stanąć oko w oko z najgroźniejszymi potworami i rozwiązywać nierozwikłane dotąd zagadki w najnowszym serialu animowanym studia Warner Bros. – „Wyluzuj, Scooby-Doo!”. Pełną humoru i niezwykłych zdarzeń nową serię przygód najsłynniejszego psiego detektywa docenili już widzowie kanału Boomerang. Składająca się z 13 odcinków pierwsza część pierwszego sezonu „Wyluzuj, Scooby-Doo!” pojawi się na DVD 31 sierpnia!

O serialu:

„Wyluzuj, Scooby-Doo!” to amerykański serial animowany z serii Scooby-Doo, wyprodukowany w studiu Warner Bros. Animation, nawiązujący stylem do oryginalnego serialu wytwórni Hanna-Barbera. Twórcami serialu są Joe Ruby i Ken Spears. Premiera serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 5 października 2015 r. na amerykańskich kanałach Cartoon Network i Boomerang. W Polsce serial zadebiutował 28 listopada 2015 r. na kanale Boomerang.

Wyluzuj , Scooby-Doo! Sezon 1, Część 1 – Premiera DVD

Zupełnie nowa seria ze Scooby-Doo liczy aż 13 odcinków wydanych na 2 płytach DVD.

Koniec szkoły średniej to wydarzenie, które trzeba uczcić, więc Scooby-Doo, Kudłaty, Velma, Fred i Daphne wybierają się w ostatnią letnią podróż Wehikułem Tajemnic. Jednak okropne upiory, morskie potwory i inne przerażające stwory nie dadzą im spokoju nawet w wakacje! Czy niesamowita ekipa poradzi sobie z natłokiem zagadek do rozwiązania?

Wyluzuj Scooby Doo nowy film

Zobacz zwiastun online i wygraj płyty:

Konkurs
Dziękujemy za wspólną zabawę - płyty DVD polecą do:
- Elżbieta Osiadły
- Magdalena Muszyńska
- Iwona Fijałkowska
- Joanna Martyka
- Agata Salwowska
Laureatów prosimy o wiadomość z danymi adresowymi na redakcja@dzieckowpodrozy.pl 

Kto należy do Brygady Detektywów:

Scooby-Doo

Scooby-Doo to wielki dog niemiecki z jeszcze większym apetytem, niechętnie ścigający duchy i potwory z resztą Brygady Detektywów. Zawsze jest gotów do przygód, ale woli zajęcia, które kończą się wielką ucztą. Gdy przyjaciele go potrzebują, Scooby-Doo pędzi na ratunek! Jego najlepszym przyjacielem jest Kudłaty  często można spotkać tę dwójkę, gdy uciekają przed potworem lub pożerają kanapki w Wehikule Tajemnic.

Kudłaty Rogers

Kudłaty jest najbardziej łakomym, fajtłapowatym i tchórzliwym członkiem brygady, ale jego przyjaźń ze Scoobym-Doo pozwala mu przetrwać trudne chwile. Może i ucieka, gdy tylko zrobi się niebezpiecznie, ale gdy trzeba pomóc przyjaciołom, nigdy nie zawodzi! Specjalnością Kudłatego jest objadanie się, ale ma też wyjątkowy talent — jest świetnym brzuchomówcą, co nieraz pomogło Brygadzie Detektywów wydobyć się z tarapatów!

Fred Jones

Fred jest spoiwem całej Brygady Detektywów i zawsze o kilka kroków wyprzedza plany tropionego potwora. Traktuje zagadki jak pojedynek szachowy i uwielbia planować genialne, skomplikowane pułapki na duchy, wampiry i inne stwory!

Velma Dinkley

Velma jest mózgiem Brygady Detektywów. Dzięki analitycznemu umysłowi błyskawicznie odszyfrowuje znaczenie wskazówek. Grupa stara się trzymać razem, ale Velma często woli na własną rękę szukać kolejnego śladu. Słabością Scooby’ego-Doo są przekąski, a słabością Velmy jej okulary. Bez swoich szkieł w czarnych oprawkach jest prawie zupełnie ślepa!

Daphne Blake

Piękna, odważna i inteligentna Daphne jest najbardziej entuzjastyczną osobą w Brygadzie Detektywów. Nigdzie się nie rusza bez aparatu i notatnika, ponieważ w przyszłości chce zostać albo słynną autorką kryminałów, albo dziennikarką śledczą. Trudno powiedzieć, czy to ona, czy Velma jest najodważniejszą z całej Brygady, ale stanowczo to Daphne najczęściej wpada w tarapaty. Nie boi się pchać w trudne sytuacje, więc całe szczęście, że ćwiczyła sztuki walki!

Scooby Doo nowe odcinki

Nowa odsłona Klubu Fanów Scooby-Doo!

Klub Fanów Scooby-Doo powstał w maju 2010 roku i zrzesza wiernych fanów superpsa, którzy regularnie odwiedzają stronę internetową http://www.scooby-doo-klub.pl/, aby bawić się i wygrywać nagrody. Społeczność miłośników przygód Scooby-Doo stale rośnie, a od maja może korzystać z nowej platformy!

Nowa odsłona Klubu Fanów Scooby-Doo to okazja do superzabawy i szansa na zdobycie wspaniałych nagród. Co miesiąc inne atrakcyjne nagrody do wygrania, a na koniec wielki Scooby-Finał, w którym można zgarnąć konsolę i duże zestawy klocków LEGO Scooby-Doo!

Wejdź na stronę: scooby-doo-klub.pl i sprawdź, jakie nagrody ze Scooby-Doo możesz wygrać w tym miesiącu!

Portal fanów to także mnóstwo interaktywnej zabawy: gry online, tapety i kolorowanki do pobrania, memy do udostępniania na Facebooku, zwiastuny i wiele więcej!