Basen Cetniewo Władysławowo

kryta pływalnia Cetniewo Władysławowo opinie

Jedyny kryty basen we Władysławowie znajduje się na terenie słynnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo. Można korzystać tu także z innych atrakcji.

Sprawdź: Aquapark Reda z rekinami [20 km od Władysławowa]

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

W Cetniewie (to także nazwa dzielnicy Władysławowa) goście mają do dyspozycji najlepszą infrastrukturę sportową. Najlepiej świadczy o tym fakt, że od lat trenują tu najwięksi polscy sportowcy. Pierwszą reprezentacją olimpijską, która trenowała tutaj, była ekipa pięściarzy Feliksa Stamma przed wyjazdem na olimpiadę w Helsinkach w 1952 roku. Od tego czasu ośrodek bardzo się rozwinął i dla wielu sportowców jest najlepszą bazą treningową w Polsce. Niedaleko znajduje się związana z nim Aleja Gwiazd Sportu.

kryty basen zjeżdżalnia Władysławowo rodzinne atrakcje

Jednym z najważniejszych obiektów w ośrodku Cetniewo jest kompleks basenowo-rekreacyjny o nazwie Pływalnia Aquarius. W jego skład wchodzi 25-metrowy basen sportowy z elektronicznym systemem pomiaru czasu, 17-metrowy basen rekreacyjno-rozgrzewkowy, sauny suche, parowe i infrared, gabinety masażu, kriokomora. Można też korzystać z 70-metrowej zjeżdżalni wodnej, dysz do masażu, gejzerów oraz jacuzzi. Jest tu również solarium, kawiarnia oraz sklep sportowy.

Sprawdź: atrakcje dla dzieci Władysławowo

władysławowo basen ze zjeżdżalnią

Pływalnia Aquarius

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Cetniewo

ul. Żeromskiego 52

84-120 Władysławowo

Korzystaliście z basenu w Cetniewie?

Liczymy na Wasze opinie.