Basen Cetniewo Władysławowo

kryta pływalnia Cetniewo Władysławowo opinie

Pogoda nad morzem potrafi naprawdę spłatać figle i gdy wydaje się że czeka nas słoneczny dzień... niemile zaskakuje nas deszcz czy silny wiatr, uniemożliwiający komfortowe plażowanie! Warto jednak wziąć pod uwagę pewne alternatywy! Jedyny kryty basen we Władysławowie znajduje się na terenie słynnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo. Można korzystać tu także z innych atrakcji, o których opowiemy wam w dalszej części dzisiejszego artykułu! Sprawdźcie koniecznie, co jeszcze kryje się w tym ośrodku!

Koniecznie sprawdź też: Aquapark Reda z rekinami [20 km od Władysławowa]

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

W Cetniewie (to także nazwa dzielnicy Władysławowa) goście mają do dyspozycji najlepszą infrastrukturę sportową i nie ma w tym żadnej przesady. Najlepiej świadczy o tym fakt, że od lat trenują tu najwięksi polscy sportowcy, więc czemu nie mielibyście również odwiedzić tego kompleksu? Pierwszą reprezentacją olimpijską, która trenowała tutaj, była ekipa pięściarzy Feliksa Stamma przed wyjazdem na olimpiadę w Helsinkach w 1952 roku. Od tego czasu ośrodek bardzo się rozwinął i dla wielu sportowców jest najlepszą bazą treningową w Polsce. Niedaleko znajduje się związana z nim Aleja Gwiazd Sportu, którą także warto odwiedzić!

kryty basen zjeżdżalnia Władysławowo rodzinne atrakcje

Jednym z najważniejszych obiektów w ośrodku Cetniewo jest kompleks basenowo-rekreacyjny o nazwie Pływalnia Aquarius. W jego skład wchodzi 25-metrowy basen sportowy z elektronicznym systemem pomiaru czasu, 17-metrowy basen rekreacyjno-rozgrzewkowy, sauny suche, parowe i infrared, gabinety masażu, kriokomora. W ramach wejściówki na strefę basenową, możemy też korzystać  dysz do masażu, gejzerów oraz jacuzzi. Jest tu również solarium oraz sklep sportowy. Zjeżdżalnia w 2022 r. została zlikwidowana.

władysławowo basen ze zjeżdżalnią

Pływalnia Aquarius - godziny otwarcia

  • codziennie w godzinach: 8:00 - 20:00 (ostatnie wejście o godzinie 19:00)

Pływalnia Aquarius - cennik

. Po więcej informacji należy odwiedzić stronę COS Cetniewo. Pływalnia Aquarius - lokalizacja Pływalnia Aquarius znajduje się na terenie COS OPO Cetniewo we Władysławowie. Mapę z dokładną lokalizacją tego obiektu znajdziecie poniżej.

Korzystaliście z basenu w Cetniewie?

Liczymy na Wasze opinie w komentarzach!

Sprawdź także nasz artykuł:

atrakcje dla dzieci Władysławowo