Wielka Fabryka Elfów – Gdańsk 2021

Wielka Fabryka Elfów zaprasza do szalonej, świątecznej zabawy wszystkie dzieci i ich rodziców. Sprawdź, jakich atrakcji możesz spodziewać się w Gdańsku.

gdańsk atrakcje dla dzieci fabryka elfów opinie

UWAGA: Wielka Fabryka Elfów w Gdańsku dostępna tylko online

Zapraszamy do Fabryki Elfów w Warszawie

Od 29 listopada do 22 grudnia 2019 roku Elfy po raz ósmy zawitają do Wielkiej Fabryki Elfów w Amber Expo – tym razem w nowej przestrzeni. Na dzieci czeka aż dziesięć punktów z niesamowitymi atrakcjami, a wśród nich prawdziwe przygotowania do świąt! Aktywności zręcznościowe i ruchowe, dekorowanie pierników, zagadki logiczne i inne atrakcje – a to wszystko w towarzystwie przemiłych Elfów! A na koniec… spotkanie ze Świętym Mikołajem! Tu możecie liczyć  na 2 godziny świetnej zabawy!

Cała zabawa trwa około 2 godzin i przeprowadzana jest w ogrzewanych pomieszczeniach. Oczywiście rodzice są mile widziani podczas zabawy, ale mimo to Elfy zadbały również o oczekujących na dzieci rodziców – mogą oni skorzystać Kawiarni Elfów.

Sprawdź również:
Gdańsk atrakcje dla dzieci - zakupy

Obok wspomnianej kawiarni znajduje się Warsztat Elfów. Właśnie tam dzieci mogą wziąć udział w tworzeniu bombek i kubków, kupić pamiątki i odpocząć po zabawie w Fabryce Elfów.

Wizyta w Wielkiej Fabryce Elfów z całą pewnością na długo zostanie w pamięci dzieci i dostarczy im niezapomnianych wrażeń.

rodzinne atrakcje gdańsk wielka fabryka elfów opinie ceny

Fabryka Elfów Gdańsk – cennik

Gdańsk Wielka Fabryka Elfów cennik opinie atrakcje dla dzieci

Jeden bilet obejmuje wstęp dla jednego dziecka i jednego opiekuna. Jeżeli chcemy, aby z dzieckiem weszło oboje rodziców – musimy dokupić bilet dla drugiego opiekuna, który kosztuję 50% ceny biletu.

Czytajcie również:
Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2021

Warsztat Elfów – cennik

Malowanie bombek: 10 zł
Malowanie kubków: 10 zł
Tworzenie kompozycji w bombce akrylowej: 15 zł.

Wielka Fabryka Elfów – godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku: 8:30 – 17:00
Weekendy: 9:00 – 16:30

rodzinne atrakcje gdańsk opinie wielka fabryka elfów ceny

Zobacz, jak wyglądało to wcześniej:

Wielka Fabryka Wafelków Gdańsk – lokalizacja

Byliście już w Wielkiej Fabryce Elfów?

Czekamy na OPINIE!