Wielka Fabryka Elfów – Warszawa 2021

Elfy już po raz czwarty zapraszają dzieci i rodziców do wspólnej zabawy w Wielkiej Fabryce Elfów na Stadionie Narodowym!

warszawa z dzieckiem atrakcje rodzinne fabryka elfów opinie

Wielka Fabryka Elfów – atrakcje 2021

Elfy po raz kolejny zawitały do Warszawy, aby umilić przedświąteczny czas rodzinom. Można odwiedzić ich w Wielkiej Fabryce Elfów od 23 listopada do 21 grudnia 2021 roku na Stadionie PGE Narodowym.

Wielka Fabryka Elfów to miejsce, w którym dzieci i rodzice będą mogli w towarzystwie przemiłych elfów wziąć udział w przedświątecznych przygotowaniach. Podczas 2 godzinnej zabawy dzieci udekorują świąteczne przysmaki i napiszą list do Świętego Mikołaja. Najważniejszym będzie jednak pomoc elfom w znalezieniu wszystkich nutek Melodii Świąt. Podczas wizyty dzieci, okazuje się, że rozsypały się wszystkie nutki i Elf Kompozytor nie pamięta ich ułożenia. Bez partytury muzycy nie zagrają Melodii Świąt. Dzieci w około 13 osobowych grupach wyruszają w podróż po Wielkiej Fabryce pod opieką Elfa przewodnika. W trakcie ponad 2 godzinnej zabawy dzieci będą odnajdywały poszczególne nutki, aby na końcu złożyć w całość Melodię Świąt. Na dzieci czeka 10 punktów z atrakcjami, w tym nie zabraknie punktów edukacyjnych, interaktywnych, atrakcji pozwalających dzieciom spożytkować ich energię, oraz oczywiście typowo świątecznych atrakcji takich jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja, w trakcie której, każde dziecko otrzyma Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z Fabryki.   Jeśli mieliśmy już okazję wcześniej odwiedzić Fabrykę – nic straconego, bowiem elfy pod czujnym okiem Świętego Mikołaja przygotowały całą masę nowych atrakcji.

Po spotkaniu z Mikołajem zapraszamy do

Zwieńczeniem wizyty w Wielkiej Fabryce Elfów i z pewnością jedną z ważniejszych atrakcji dla dzieci będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem. Jeśli maluchom nadal będzie mało, będą mogły odwiedzić  Warsztat Elfów, gdzie własnoręcznie przygotują świąteczne kubki, bombki i dekoracje.

Wizyta w Wielkiej Fabryce Elfów to świetna zabawa dla dzieci w wieku od trzech do dziesięciu lat.

warszawa gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje opinie ceny

Warszawa Wielka Fabryka Elfów – cennik

fabryka elfów warszawa cennik

Jeden bilet obejmuje wstęp dla jednego dziecka i jednego opiekuna. Jeżeli chcemy, aby z dzieckiem weszło oboje rodziców – musimy dokupić bilet dla drugiego opiekuna, który kosztuję 50% ceny biletu.

Sprawdź również:
Jarmarki Bożonarodzeniowe Warszawa 2021

 

rodzinne atrakcje dla dzieci 2018 fabryka elfów opinie ceny

Wielka Fabryka Wafelków Warszawa – lokalizacja

warszawa z dzieckiem atrakcje rodzinne fabryka elfów opinie

Opinie – czekamy na Wasze komentarze!