TEPfactor – nowa atrakcja na mapie Warszawy!

tepfactor atrakcje dla dzieci warszawa rodzinne 1
Czy słyszeliście kiedyś o formie rozrywki, jaką jest TEPfactor? Jeżeli nie, to nie ma w tym nic złego, gdyż jest to stosunkowo nowa atrakcja, której pierwowzór można było znaleźć w popularnym w polskiej telewizji programie Fort Boyard. TEPfactor to doskonała rozrywka dla całych rodzin, gdyż nie brakuje tu cech gry zespołowej, ale też zabawy czy przygody. Koniecznie wpadnijcie do tego miejsca, jeżeli szukacie ciekawych sposobów na spędzenie czasu! Sprawdźmy więc, jak wygląda ta atrakcja dla całych rodzin!

TEPfactor to wyjątkowe wyzwanie dla was i zespołu, z którym tutaj wpadniecie! Pierwsza tego typu atrakcja powstała w Czechach w 2012 roku i do tej pory odwiedziło ją setki tysięcy osób. W kwietniu 2018 roku otworzono TEPfactor w Dubaju, a w lutym 2019 roku w Warszawie! Cały ten kompleks znajduje się na 3 poziomie Centrum Handlowego Blue City i zajmuje 1500 metrów powierzchni. Cała gra to świetna opcja, jeżeli poszukujecie wielowymiarowej zabawy – łączy w sobie elementy zagadek intelektualnych z adrenaliną i przede wszystkim – zabawą! Co najlepsze, w TEPfactor świetnie będą się bawić dzieci, młodzież oraz dorośli! 

tepfactor atrakcje dla dzieci warszawa rodzinne 2

Wszyscy uczestnicy zostają tu podzieleni na drużyny o liczbie uczestników nieprzekraczającej 6 osób, a następnie mają do dyspozycji wykonanie dwudziestu zadań i trzech poziomów trudności. Przechodząc przez cztery kategorie w trakcie gry, otrzymamy ważne wskazówki, które pomogą nam otworzyć cztery pokoje premium. Jeśli uda się nam uzyskać dostęp do nich wszystkich – uzyskamy wskazówkę, aby otworzyć skarb! Całej zabawie towarzyszy doświadczony animator, a cały postęp monitorowany jest przez specjalną platformę edukacyjną. Jeżeli chodzi o czas jednej gry, to przygotujcie się na około 3 lub nawet 4 godziny rozrywki! Co ciekawe, to od każdego z nas zależy to, jak dużo czasu spędzimy w grze – gdyż nie ma limitu czasowego.

tepfactor atrakcje dla dzieci warszawa rodzinne 3

Jeżeli chodzi o praktyczne walory zabawy w TEPfactor, to zalecamy zabranie ze sobą wygodnego, sportowego ubrania i butów na zmianę. Wbrew pozorom, nie jest to miejsce wyłącznie dla najbardziej wysportowanych ludzi – świetną zabawę będą mieli tu wszyscy, dzięki podzieleniu wyzwań na cztery kategorie:

  • siła fizyczna
  • logiczne myślenie
  • zręczność manualna
  • cierpliwość

Dzięki temu każdy z członków waszej ekipy, może zaoferować coś od siebie, aby wykonać kolejne zadanie! W grze mogą wziąć udział dzieci powyżej 10 roku życia, a dzieci do 15 roku życia mogą przebywać w obiekcie tylko pod opieką dorosłych.

tepfactor atrakcje dla dzieci warszawa rodzinne 4

Cennik TEPfactor Warszawa

1 godzina
Dzieci 10 – 15 lat* 45 zł
Dorosły* 59 zł

*Cena jest liczona proporcjonalnie za każdą minutę gry, dlatego zapłacimy za każdą minutę zabawy. Na miejscu akceptowana jest płatność gotówką i kartą płatniczą.

Kupując wcześniej przez stronę internetową w zakładce VOUCHERY, dostępny jest rabat do -50 % względem standardowych cen.

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: TUTAJ

Godziny otwarcia TEPfactor Warszawa

  • PoniedziałekSobota: 10:00-22:00
  • Niedziela: 10:00-20:00

Lokalizacja TEPfactor Warszawa

TEPfactor znajduje się na 3 piętrze Centrum Handlowego Blue City. Mapę lokalizacji tego miejsca znajdziecie poniżej. Na terenie centrum handlowego dostępny jest bezpłatny parking wielopoziomowy oraz klimatyzowany parking płatny.

Sprawdź także:

Weekend z dzieckiem – Warszawa i okolice