Polska złota jesień pośród rollercoasterów w Energylandii!

energylandia jesien wrzesien pazdziernik nowe godziny otwarcia atrakcje dla dzieci 5
Jesień zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza tylko jedno – czas zmiennej pogody i leniwych wieczorów. Ale czy tak naprawdę jesień musi być nudna i nieciekawa? Otóż odpowiedź może być jedna – ani trochę! Jeżeli więc szukacie ciekawych opcji na rodzinne spędzenie czasu, to koniecznie zaplanujcie wyjazd do Energylandii w najbliższym czasie.

Zapytacie pewnie dlaczego? Otóż od 17 września do 11 października 2020 r. Park Rozrywki Energylandia powita Was w złotych, jesiennych kolorach. Jeżeli pragniecie dowiedzieć się nieco więcej o tym niezwykłym dla tego parku czasie, koniecznie czytajcie dalej nasz artykuł!

energylandia jesien wrzesien pazdziernik nowe godziny otwarcia atrakcje dla dzieci 2

Jak już wspomnieliśmy, od 17 września do 11 października 2020 r., cały park został bajecznie udekorowany, a między alejkami pojawiły się wyjątkowe aranżacje. W tym sezonie do Parku Energylandia sprowadzono aż 100 ton dyń! To właśnie z nich, a także z tysięcy kwiatów i roślin powstały wspaniałe kreacje rozlokowane na całym ogromnym terenie Energylandii. Te wszystkie scenografie możecie uwiecznić na zdjęciach i podzielić się nimi na Instagramie i Facebooku, do czego szczególnie was namawiamy. Zapraszamy również do odwiedzenia restauracji i kawiarni. Specjalnie na ten czas szefowie kuchni przygotowali jesienną odsłonę menu. Aranżacje z 50 tysięcy dyń to nie wszystko, co wprowadzi Was w radosny nastrój, a duch Halloween będzie nie do zapomnienia!

energylandia jesien wrzesien pazdziernik nowe godziny otwarcia atrakcje dla dzieci 1

energylandia jesien wrzesien pazdziernik nowe godziny otwarcia atrakcje dla dzieci 4

Dzięki wspaniałym stylizacjom wszystkich animatorów poczujecie niepowtarzalny klimat polskiej, złotej jesieni. Ponadto, specjalnie dla dzieci, kreatywni artyści przygotowali znakomity pokaz – „Psikus”. Nie możemy zdradzić jego programu, ale możecie przekonać się sami co Panią Jesień czeka na scenie Kids Show w Bajkolandii – koniecznie zobaczcie to na własne oczy! W Parku Rozrywki każdy, bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie, bo Energylandia składa się z kilku różnorodnych, lecz niezwykle ciekawych stref zabawy! To właśnie tam spędzicie miło czas, przeżyjecie wspaniałe, niezapomniane przygody i zaznacie wielu niesamowitych wrażeń. W Energylandii jesień nie jest szara, ponura i nudna, ale kolorowa i fascynująca. Przekonajcie się sami, jeżeli zdjęcia w tym artykule nie są dla was wystarczającym dowodem!

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w najbliższym czasie w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze!

energylandia jesien wrzesien pazdziernik nowe godziny otwarcia atrakcje dla dzieci

Park Rozrywki Energylandia Zator – NOWY KALENDARZ OTWARCIA

We wrześniu Energylandia czynna jest od czwartku do niedzieli, a z kolei w październiku od piątku do niedzieli. Obowiązują teraz nowe godziny otwarcia – od 10:00 do 18:00!

Dokładny kalendarz dostępny jest na stronie internetowej: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/.

Bilety można zakupić w kasach Parku Rozrywki Energylandia Zator, a także on-line.

Sprawdź także:

Jesienne wydarzenia w Energylandii – kiedy warto pojechać?