Lodowisko Torbyd Bydgoszcz

Bydgoszcz lodowisko godziny otwarcia ceny opinie
Lodowisko to jedna z tych atrakcji, która niezależnie od wieku zawsze znajduje grono swoich miłośników. Swoje miejsce znalazło ono również w Bydgoszczy, w kompleksie obiektów sportowych na Babiej Wsi. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce i co oferuje rodzinom z dziećmi? Odpowiedzi na to pytanie szukajcie w dalszej części dzisiejszego artykułu!

Bydgoskie lodowisko miejskie Torbyd zostało otwarte w 2018 roku i od tamtego czasu stało się jednym z najchętniej odwiedzanych tego typu miejsc w okolicy. Imponujących rozmiarów tafla, mająca wymiary 30 × 60 metrów, może pomieścić aż 240 osób, dzięki czemu będziemy mogli udać się na ślizgawkę nawet w dużym gronie rodziny czy znajomych! 

 

torbyd lodowisko bydgoszcz godziny ceny opinieZanim rozpoczniemy zabawę, możemy bezpiecznie umieścić wszystkie zbędne podczas jazdy na łyżwach przedmioty w samoobsługowych szafkach w szatni, zamykanych przy pomocy “zegarków”. Dzięki temu niepotrzebne gadżety nie będą wam przeszkadzać w trakcie wspólnej jazdy na łyżwach, a w momencie ewentualnego upadku, nie będziecie musieli obawiać się na przykład o zbicie wyświetlacza w smartfonie.

Naturalnie nie musicie być właścicielami własnych łyżew, aby móc odprężyć się na tafli lodowiska. Na terenie kompleksu Torbyd, swoje miejsce znalazła wypożyczalnia profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu absolutnie każdy może spróbować swoich sił jako łyżwiarz. Jest ona świetnie wyposażona — znajdziemy tam łyżwy “figurówki” w rozmiarach 28 – 41 oraz “hokejówki” w rozmiarach 27 – 46

Czytaj również: Bydgoszcz – najlepsze sale zabaw dla dzieci

Aby zminimalizować ryzyko urazów, dla dzieci przygotowano także możliwość wypożyczenia kasku oraz tak zwanego “misia” do nauki jazdy. Jest to nic innego jak dodatkowa pomoc stosowana w trakcie pierwszych chwil na łyżwach. Dzięki niej możliwe jest nie tylko łatwiejsze utrzymanie równowagi, ale także wyrobienie odpowiedniej postawy podczas jazdy

Dodatkową, lecz równie ciekawą atrakcją może być to, że na terenie tego lodowiska odbywają się także mecze hokeja na lodzie, co na pewno zadowoli miłośników tego sportu!

Co, jednak jeśli zgłodniejecie tuż po lub już podczas szaleństwa na lodzie? Otóż na terenie kompleksu znajduje się restauracja oferująca nie tylko przepyszne posiłki, lecz również widok na całą taflę lodowiska.

Godziny otwarcia Lodowisko Torbyd:

Na terenie Lodowiska Torbyd znajduje się płatny parking samochodowy udostępniony dla osób odwiedzających kompleks. Koszt parkowania to 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę i jest on jednakowy przez 7 dni w tygodniu.

Ceny Lodowisko Torbyd:

  • bilet normalny – 10 zł za 1 godzinę jazdy
  • bilet ulgowy – 6 zł za 1 godzinę jazdy
  • wypożyczenie łyżew – 8 zł
  • ostrzenie łyżew – 10 zł

Na lodowisku Torbyd honorowane są Bydgoska Karta Rodzina oraz Bydgoska Karta Seniora, umożliwiające uzyskanie dodatkowych zniżek na korzystanie z kompleksu.

Lodowisko Torbyd – aktualizacja

Sprawdź także inne atrakcje w Bydgoszczy: 

Papugarnia Bydgoszcz – atrakcja nie tylko dla dzieci!