Sportowy Piknik z Superbohaterami w Parku Rekreacji w Julinku

Zapraszamy na Sportowy Piknik z Superbohaterami! Dla wszystkich małych i dużych – turnieje sportowe, warsztaty zumby, fitness i przede wszystkim, kosmiczny trening superbohaterów! Sprawdźcie swoją nieziemską zwinność w Parku Rekreacji w Julinku, już 5 i 6 września w godzinach 10:00 – 20:00!

W trakcie dwóch dni zabawy w Parku Rekreacji w Julinku czeka na Was moc atrakcji przy scenie. Przeprowadzimy TRENING SUPERBOHATERÓW – skoki przez skakankę, opanowanie magicznych kół (hula-hopy), przejście po dachach (zielono-żółte pojemniki), budowanie SUPERSAMOCHODU przyszłości, tworzenie strojów SUPERBOHATERÓW!

Poćwiczymy SUPER ZRĘCZNOŚĆ – przejście na szczudłach, pokonanie slalomu BATMANA tyłem, ale z lusterkiem, celowanie do SUPERBOHATERA,łapanie SUPERBOHATERA na magiczne koło, SUPER WIEDZA, czyli test dla najlepszych!

Przetestujemy SUPER SZYBKOŚĆ – trening SUPERBOHATERÓW, wyścigi SUPERWOZÓW, strącanie złej mocy, ratowanie spadających zwierząt, neutralizacja „trucizny”, prawda – fałsz o Batmanie, biegi na wytrzymałość!

julinek mini golf

Wiele działo się będzie również na boiskach sportowych. Tutaj czeka na Was mnóstwo Turniejów m. in.:

- Tor przeszkód – przechodzenie przez tunele, hula-hopy, omijanie kolorowych przeszkód

- Dźwiganie ciężarów na czas, rzuty dmuchanymi kołami ratunkowymi do dmuchanych piłek

- przeciąganie liny, podbijanie piłki rakietkami, przejście na szczudłach, celowanie piłkami do koszy, skoki na skakankach, skoki przez gumę celowanie do bramki ze związanymi nogami

- celowanie obręczami kwiatowymi, slalom pomiędzy zielono-żółtymi kubłami.

julinek-park-linowy

Najbardziej ambitnych sportowców zapraszamy od godziny 17.00 do udziału w meczach piłki nożnej. Zapisy na mecze zbierane będą od godziny 12.00 przy scenie.  Na miejscu dostępne będą również: największy w Polsce Park Linowy – Podniebny Cyrk, Kraina Dmuchańców, Cyrkowe Pole do minigolfa, Rajdy samochodami elektrycznymi.

Julinek 1, Leszno k/Błonia >> www.julinek.com.pl  <<

Sportow_Piknik_z_Superbohaterami