Otwarcie sezonu w Dzielnicy Filmowej

Macie ochotę obejrzeć z dziećmi różne eksponaty znane z popularnych światowych produkcji, a przy okazji pozwolić im na całą masę zabawy? Już w następny weekend będzie miało miejsce otwarcie sezonu w Dzielnicy Filmowej! W sezonie 2019 możecie liczyć też na nowe atrakcje!

warszawa gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje dzielnica filmowa opinie

Dzielnica Filmowa – sezon 2019

W dniach 13 – 14 kwietnia 2019 nastąpi otwarcie nowego sezonu w Dzielnicy Filmowej, oddalonej od centrum Warszawy zaledwie o 25 km. To świetne miejsce, w którym na własne oczy możemy zobaczyć eksponaty znane nam z popularnych filmów. Statek Star Trek, strefa Jurrasic Park czy pojazdy znane dzieciom z bajki Bob Budowniczy – to tylko niektóre z atrakcji. Czekają tam na nas znane z filmów pojazdy, motocykle i samochody z amerykańskich filmów, roboty, wojownicy i strefa militarna. Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji dla dzieci: gier plenerowych XXL, małpiego gaju, placów zabaw czy zjeżdżalni igielitowej.

Sprawdź koniecznie:
–> Dzielnica Filmowa <–

atrakcje dla dzieci pod warszawa dzielnica filmowa sezon 2019 opinie

Dzielnica filmowa – nowa atrakcja

W tym roku w Dzielnicy Filmowej znajdziemy nową atrakcję, która do gustu przypadnie szczególnie pełnym energii dzieciom. Mowa o parku trampolin, który podobnie jak rozpoczęcie sezonu – swoją premierę będzie miał w dniach 13-14 kwietnia 2019. Dzieci będą mogły dać tutaj upust swojej energii i bawić się razem z postaciami znanymi im z popularnych kreskówek.

Dzielnica filmowa kiedy otwarcie 2019 rodzinne atrakcje opinie

park trampolin atrakcje dla dzieci warszawa dzielnica filmowa opinie

Lokalizacja: