Fabryka Misia – centrum zabaw dla dzieci

Czy centrum zabaw może zaoferować naszym dzieciom coś więcej, niżeli tradycyjne konstrukcje ze zjeżdżalniami i trampolinami? Czy w natłoku różnorodnych sal zabaw cokolwiek jest jeszcze w stanie nas zaskoczyć? Okazuje się, że tak i dowodem tego jest Centrum Zabaw „Fabryka Misia” w Białymstoku.

A może warto odwiedzić Suwałki? Sprawdź koniecznie:
atrakcje Suwałki Plaza

Fabryka Misia Białystok – atrakcje dla dzieci

Umiejscowione w Galerii Madro centrum zabaw „Fabryka Misia” ma do zaoferowania dzieciom znacznie więcej, niż klasyczna sala zabaw z basenami z piłkami i zjeżdżalniami. W tym miejscu dzieci mogą nie tylko aktywnie szaleć bez końca, ale i dodatkowo rozwijać swoją zręczność i kreatywność. To jedyne i zarazem największe tego typu miejsce w okolicy, więc będąc w pobliżu z całą pewnością warto tam zajrzeć.

białystok sale zabaw dla dzieci atrakcje fabryka misia opinie

W Fabryce Misia dzieci mogą aktywnie spędzić czas na konstrukcjach z różnego rodzaju zjeżdżalniami, trampolinami i torami przeszkód. Ciekawą atrakcją jest również pajęcza wieża, po której dzieci mogą wspinać się w górę. Nie zabraknie tradycyjnego basenu z kolorowymi piłeczkami, całej masy zabawek i armatek ciśnieniowych. W Fabryce Misia znajdziemy też funfloor – czyli interaktywną podłogę, karuzelę, przezroczystą podłogę czy różnorodne gry zręcznościowe.

Białystok gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje sala zabaw opinie

Twoje dziecko uwielbia rysować i zdarza się, że „całkowicie przypadkiem” pokoloruje Ci kawałek ściany w domu? Jeśli tak – koniecznie zabierz je do Fabryki Misia, gdzie czeka na nie kredowa ściana. Tutaj Twój maluch będzie mógł puścić wodze fantazji i do woli malować po ścianie kolorowymi kredami. Z całą pewnością przypadnie mu również do gustu piaskownica sensoryczna.

Białystok co robić z dzieckiem sala zabaw rodzinne atrakcje opinie

Największym atutem i jednocześnie tym, co wyróżnia Fabrykę Misia na tle innych sal zabaw jest możliwość stworzenia własnego misia przez dziecko. Maluchy same mogą wybrać skórkę, serduszko i cechy charaktery swojego pluszowego przyjaciela. Dziecko przechodząc przez poszczególne etapy finalnie otrzyma certyfikat narodzin misia ze zdjęciem i wróci do domu z jednym w swoim rodzaju misiem.

W Fabryce Misia odbywają się również bardzo ciekawe i angażujące dzieci warsztaty w ramach Akademii Malucha, a do wyboru mamy aż siedem tematów przewodnich: Kosmiczne warsztaty „Tęczowej Chemii”, „Eko fabryka kosmetyków”, „Miś i fabryka czekolady”, „Warsztaty plastyczne” (czyli malowanie piaskiem czy żelowe świecie), „Biosfera”, „Dzieciństwo naszych rodziców” i „Zrób sobie zwierzaka”.

Białystok atrakcje dla dzieci warsztaty sala zabaw opinie

Fabryka Misia – cennik

 • 1 godzina – od poniedziałku do czwartku: 25 zł, od piątku do niedzieli: 29 zł.
 • 2 godziny – od poniedziałku do czwartku: 33 zł, od piątku do niedzieli: 38 zł.
 • Bez limitu – od poniedziałku do piątku: 39 zł, od piątku do niedzieli: 55 zł.
  Każde dodatkowe 30 minut zabawy: 7 zł

Karnet – 5 wejść:

 • 1 godzina – od poniedziałku do czwartku: 109 zł, od piątku do niedzieli: 119 zł.
 • 2 godziny – od poniedziałku do czwartku: 139 zł, od piątku do niedzieli: 159 zł.

Cennik warsztatów (godzina zabawy + godzina warsztatów):

 • Tęczowa chemia: 29 zł
 • Eko fabryka kosmetyków: 39 zł
 • Miś i fabryka czekolady: 39 zł
 • Akademia ciastka: 39 zł
 • Wielkie tropienie misia: 24 zł
 • Warsztaty taneczne – 24 zł

Fabryka Misia – godziny otwarcia

Fabryka Misia czynna jest codziennie w  następujących godzinach:

 • Poniedziałek – piątek: 12:00 – 20:00
 • Sobota – niedziela: 10:00 – 20:00

Białystok rodzinne atrakcje dla dzieci sala zabaw Fabryka Misia opinie

Fabryka Misia – lokalizacja

Sprawdź też:

Białystok – atrakcje dla dzieci

1 comment

Leave Comment