Dzielnica Filmowa – Rodzinny Park Rozrywki

Dzieci uwielbiają wcielać się w role znanych postaci filmowych! Dzięki wizycie w "Dzielnicy Filmowej" będą mogli poczuć się jak superbohaterowie ze znanych filmów, a całość wizyty w Parku Rozrywki połączyć ze świetną zabawą.

samochody z filmów park rozrywki dzielnica filmowa dla dzieci atrakcje 11212 lokomotywa Tomek i Przyjaciele Zalesie atrakcje planeta opinie 111  

Myślą przewodniką "Dzielnicy Filmowej" są eksponaty nawiązujące bezpośrednio do znanych filmów. Zobaczyć możecie tu między innymi ścieżkę Discover przyroda z gigantycznymi grzybami, ludzki z żołędzi nawiązujące do Titanica czy Romeo i Julii, Strefę Jurassic Park, samochody z filmów o Mad Maxie, Astony Martiny Jamesa Bonda, latający ford Harrego Pottera, auta z Wyścigu śmierci, UFO i statek Star Trek, pojazdy z bajek dla dzieci- Bob Budowniczy, strefę kosmiczną , roboty filmowe, wojowników filmowych, strefę militarną oraz American Dream i wiele, wiele innych!

samochody z filmów wystawa zalesie park rozrywki dzielnica filmowa opinie

Ten park rozrywki jest wyjątkowy pod jeszcze jednym względem.  Wszystkiego można tu dotykać, wsiadać do pojazdów - dla dzieci nie ma zamkniętych drzwi!

 

Dodatkowych atrakcji zapewni strefa zabaw, gry plenerowe, place zabaw, mini-golf oraz strefa muzyczna z wielką klawiaturą fortepianu, po której można skakać! Wasze dzieci zakochają się także w bajkowych domkach, a dla odważniejszych przygotowano symulatory.

wystawa muzyczna zalesie atrakcje dla dzieci - samochody z filmów plac zabaw zalesie park rozrywki opinie

Dzielnica Filmowa - dojazd

Dzielnica Filmowa - położona jest  tylko 25 km od Centrum Warszawy.

Godziny otwarcia:

maj – otwarte w weekendy 10-18, w dni powszednie 12-18 czerwiec – otwarte w weekendy 10-19, w dni powszednie 12-18 lipiec – otwarte w weekendy 11-19, w dni powszednie 11-19 sierpień – otwarte w weekendy 11-19, w dni powszednie 11-19 wrzesień – otwarte w weekendy 11-19, w dni powszednie 11-19 październik – otwarte w weekendy 11-18

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *