ENERGYLANDIA – otwarcie sezonu 2019

Wreszcie nadszedł moment, na który z pewnością wielu z nas czekało – już w najbliższy weekend nastąpi otwarcie sezonu w uwielbianej przez rodziny z dziećmi Energylandii! Gotowi na kolejną dawkę niezapomnianych wrażeń?

energylandia atrakcje dla dzieci kiedy otwarcie 2019 opinie

Energylandia – otwarcie 2019

  • Wielkie otwarcie nowego sezonu w Energylandii będzie miało miejsce w najbliższą sobotę – 6 kwietnia 2019 roku o godzinie 10:00. Tym razem będziemy mogli bawić się w największym w Polsce parku rozrywki aż do 27 października.

Sprawdź wszystkie atrakcje:
–> Energylandia Zator <–

Przypomnijmy, że położona w okolicach Krakowa Energylandia zajmuje powierzchnię aż 26 hektarów i jest najnowocześniejszym parkiem rozrywki w naszym kraju. Co roku dostarcza niezapomnianej dawki wrażeń całym rodzinom. Dzięki naprawdę urozmaiconym atrakcjom w tym miejscu nie da się nudzić. Czekają tutaj na nas aż cztery strefy tematyczne: strefa dla najmłodszych – bajkolandia, dla rodzin – familijna, strefa dla spragnionych mocnych wrażeń – ekstremalna  i strefa wodna – ogromny aquapark! Odbywają się tutaj także pokazy kaskaderskie, musical i teatrzyki.

Ciekawostką jest fakt, że w sezonie 2019 do Energylandii powrócą festiwale muzyczne! Już teraz wiadomo, że  28 czerwca odbędzie się „90’s Superstars”, a dzień później – 29 czerwca – „80’s Superstars”. Dzieciom z pewnością przypadnie do gustu festiwal z muzyką disco polo, która zabrzmi w Energylandii w dniach 12-13 lipca 2019. Możemy liczyć także na hip-hop festiwal.

Na miejscu będą czekały na nas nowe punkty gastronomiczne, a dzięki nowej aranżacji zieleni całość zapewni odwiedzającym jeszcze większy komfort. Pamiętajmy, że bilet wstępu do Energylandii pozwala nam na zabawę i korzystanie ze wszystkich atrakcji!

Energylandia – godziny otwarcia 2019

Zobacz również:
–> Park Wodny Energylandia <–

Lokalizacja: