Gigantyczny Park Dmuchańców – Candy Park

Pogoda za oknem nie sprzyja zabawie na miejskim placu zabaw? A może szukacie miejsca, w którym dzieci będą mogły dać upust swojej energii, podczas gdy Wy w spokoju będziecie mogli napić się kawy? Sprawdźcie koniecznie ofertę Gigantycznego Parku Dmuchańców w Rzgowie!

Rzgów Candy Park – atrakcje dla dzieci

Różnego rodzaju parki rozrywki czy sale zabaw nieustannie prześcigają się w kwestii atrakcji dla dzieci i rodzin. Każde z tych miejsc pragnie przyciągnąć jak największą liczbę gości, dlatego nam rodzicom – często może być ciężko wybrać tą jedną jedyną atrakcję, na którą wybiorą się ze swoimi pociechami. Jeśli mieszkacie w okolicach miejscowości Rzgów (około 10 minut jazdy samochodem od Łodzi) w województwie łódzkim, a przed Wami podobny dylemat – koniecznie zwróćcie uwagę na Candy Parkgigantyczny park dmuchańców.

Sprawdź również: Mandoria – park rozrywki w Rzgowie

Candy Park jest świetną atrakcją skierowaną do rodzin z dziećmi  do dziesiątego roku życia i wzrostu nieprzekraczającego 150 cm. Na miejscu czeka na nie sporo atrakcji i niewątpliwie jedną z nich jest wysoki na pięć metrów połykacz dzieci! To świetna konstrukcja ze zjeżdżalnią, która spodoba się wszystkim maluchom. Tuż obok znajdziemy tor przeszkód z linkami do wspinaczki, dwiema gigantycznymi zjeżdżalniami i zakręconymi torami przeszkód. Czy Wasz maluch podoła wyzwaniu?

Gigantyczny Park Dmuchańców Candy Park atrakcje dla dzieci opinie

Gigantyczny Park Dmuchańców Candy Park atrakcje dla dzieci opinie

Gigantyczny park dmuchańców – rodzinne atrakcje

Wasze dzieci lubią wspinaczkę? Zatem z pewnością spodoba im się możliwość wspięcia się na 8-metrową gigazjeżdżalnię! Świetną atrakcją jest również giga labirynt, w którym kryje się cała masa niespodzianek! Drabinki, przeszkody, kryjówki i zjeżdżalnie – a to wszystko na powierzchni aż 180 metrów kwadratowych! Jedno jest pewne – Wasze dzieci na pewno nie będą się tam nudziły!

W Candy Parku na dzieci czeka też uwielbiany przez wszystkich basen z kolorowymi piłeczkamipotworny tor przeszkód – tylko dla odważnych i dmuchane boisko piłkarskie!

Wciąż Wam mało? To nie problem! W Candy Parku znajdziecie również zakręconą karuzelę umiejscowioną wokół słodkiej muffinki. Gigantyczny park dmuchańców nie zapomniał także o specjalnej strefie dla najmłodszych gości. W aktywnym ogródku maluchy mogą podjąć wyzwanie na torze przeszkód, poskakać na skakańcu i zjeżdżać na dostosowanej dla nich zjeżdżalni.

Podczas, gdy dzieci będą oddawać się kolorowej zabawie – rodzice mogą spokojnie napić się kawy w Candy Cafe. To także świetne miejsce na słodki deser, czy naładowanie energii po wyczerpującej zabawie. W ofercie poza napojami i słodkościami, znajdziemy też między innymi zapiekanki, naleśniki i hot dogi.

Gigantyczny Park Dmuchańców Candy Park atrakcje dla dzieci opinie

Gigantyczny Park Dmuchańców Candy Park atrakcje dla dzieci opinie

Candy Park – godziny otwarcia

Czwartki i piątki – 14:00 – 19:00
Soboty, niedziele i święta: 11:00 – 19:00

Sprawdź koniecznie:
100 najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *