Mandoria Miasto Przygód – nowy park rozrywki w Rzgowie

Mandoria Miasto Przygód park rozrywki Rzgów opinie

Takiego parku rozrywki jeszcze w Polsce nie ma. Trwają prace nad Mandorią, miastem przygód gdzie dzieci, rodzice, a także dziadkowie będą mogli cofnąć się w czasie. Do świata renesansu, gdzie m.in. podróżnicy wędrowali w poszukiwaniu sławy. Liczne atrakcje tematyczne w Rzgowie pod Łodzią sprawią, że nie raz z przyjemnością wrócą do Miasta Przygód.

Mandoria Miasto Przygód park rozrywki Rzgów koło Łodzi - otwarcie 2020

Nikt, kto pracuje nad powstaniem Mandori Miasta Przygód nie ma wątpliwości. To będzie wyjątkowe miejsce, które będzie przyciągało gości przez cały rok i to nie tylko z Polski, ale całej Europy. Docelowo tematyczny park rozrywki będzie zajmował 50 hektarów. Ale to za kilka lat. A póki co już w przyszłym roku, latem ma być otwarta pierwsze część. Pod dachem będzie można się przenieść do epoki renesansu. A tam zobaczyć jak powstawały i rozwijały się miasta handlowe. Dowiedzieć jak i dzięki czemu się bogaciły. Nauka i zabawa w jednym gwarantowane.

Zobacz też:

->Nautilus Gdańsk-powstaje największe Oceanarium w Polsce<-

 Mandoria

Całoroczny Park Rozrywki

Mandoria Miasto Przygód będzie tematycznym parkiem rozrywki. Jego cały wygląd i wszystkie atrakcje będą miały ten sam motyw przewodni, handel w Europie we wspomnianej epoce renesansu. Dzięki pracy międzynarodowego zespołu artystów goście odwiedzający park odbędą podróż w czasie. Trafią do świata zaledwie trzy dekady po tym jak Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę. To jest epoka, w której pragnący przygód i sławy podróżnicy wędrowali po świecie. Poszukiwali egzotycznych dóbr. Szukali też najkrótszych dróg sprowadzania ich do Europy. Wówczas pochodzące z dalekich wypraw nowe produkty i przyprawy sprawiły, że jedzenie i trunki zyskały nowe smakowe walory. Pojawiło się wiele nowych rzeczy np. tkaniny i oryginalne błyskotki. One były oferowane przez handlarzy i uczyniły ludzi barwnymi jak nigdy wcześniej.

– Mandoria będzie otwarta przez cały rok bez względu na pogodę. Tworzymy ten park z myślą o gościach w każdym wieku – mówi Joanna Jędrzejczyk, Manager Parku Mandoria. To oznacza, że na wszystkich atrakcjach dostępnych w naszym tematycznym parku rozrywki dorośli będą mogli bawić się razem z dziećmi.

Rzgów Mandoria Miasto Przygód park rozrywki pod Łodzią otwarcie

 Różnorodne atrakcje

Ulice Mandorii Miasta Przygód będą pełne rozbrzmiewającego radosnego gwaru. Z portu i barów będą dobiegać opowieści żeglarzy o morskich przygodach, którymi będą z uwagą przysłuchiwać się bawiące się dzieci z rodzicami. Co czeka wszystkich odwiedzających parku? Będą mogli wskoczyć na pokład statku, aby pożeglować po wzburzonym morzu. Wszyscy chętni przetestują odwagę mknąc roller-coasterem w nieznane. Wskoczą do wirującej beczki. Wytrenują sokoli wzrok na strzelnicy i doświadczą wielu innych przygód. To sprawi, że spędzony czas w Mandorii utkwi w pamięci dzieci, ale to nie wszystko.

Odwiedzający będą mieli okazję zdobycia praktycznej wiedzy o morskiej żegludze. Wyruszą w szaloną podróż dookoła świata. Będzie też wiele urokliwych miejsc, w których będzie można przysiąść i zregenerować siły. Na każdym kroku goście będą spotykać przyjaznych mieszkańców Mandorii. Oni będą zaprasza do odkrywania uroków miasta.

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Na wszystkich atrakcjach znajdujących się w Mieście Przygód dorośli będą mogli towarzyszyć swoim pociechom. – Chcemy być miejscem, w którym rodzina ma okazję prawdziwie pobyć ze sobą – spędzić razem czas, przeżyć wspólnie przygodę, porozmawiać – tłumaczy Joanna Jędrzejczyk – manager parku. – Różnorodność atrakcji dostępnych w Mandorii pozwoli ciekawie spędzić czas zarówno młodszym, jak
i starszym gościom parku.

Mandoria – kiedy otwarcie?

Co jeszcze będzie się działo w tym niezwykłym mieście? Jak zapewniają twórcy parku cały czas trwają pracę i już oni sami nie mogą się doczekać otwarcia latem 2020. My także!

Mandoria

Już wkrótce więcej informacji!

Ceny, opinie, godziny otwarcia!

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1