Mandoria Miasto Przygód – nowy park rozrywki w Rzgowie

Mandoria Miasto Przygód park rozrywki Rzgów opinie

Takiego parku rozrywki jeszcze w Polsce nie ma. Trwają prace nad Mandorią, miastem przygód gdzie dzieci, rodzice, a także dziadkowie będą mogli cofnąć się w czasie. Do świata renesansu, gdzie m.in. podróżnicy wędrowali w poszukiwaniu sławy. Liczne atrakcje tematyczne w Rzgowie pod Łodzią sprawią, że nie raz z przyjemnością wrócą do Miasta Przygód.

Mandoria Miasto Przygód park rozrywki Rzgów koło Łodzi - otwarcie 2020

Nikt, kto pracuje nad powstaniem Mandori Miasta Przygód nie ma wątpliwości. To będzie wyjątkowe miejsce, które będzie przyciągało gości przez cały rok i to nie tylko z Polski, ale całej Europy. Docelowo tematyczny park rozrywki będzie zajmował 50 hektarów. Ale to za kilka lat. A póki co już w przyszłym roku, latem ma być otwarta pierwsze część. Pod dachem będzie można się przenieść do epoki renesansu. A tam zobaczyć jak powstawały i rozwijały się miasta handlowe. Dowiedzieć jak i dzięki czemu się bogaciły. Nauka i zabawa w jednym gwarantowane.

Zobacz też:

->Nautilus Gdańsk-powstaje największe Oceanarium w Polsce<-

 Mandoria

Całoroczny Park Rozrywki

Mandoria Miasto Przygód będzie tematycznym parkiem rozrywki. Jego cały wygląd i wszystkie atrakcje będą miały ten sam motyw przewodni, handel w Europie we wspomnianej epoce renesansu. Dzięki pracy międzynarodowego zespołu artystów goście odwiedzający park odbędą podróż w czasie. Trafią do świata zaledwie trzy dekady po tym jak Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę. To jest epoka, w której pragnący przygód i sławy podróżnicy wędrowali po świecie. Poszukiwali egzotycznych dóbr. Szukali też najkrótszych dróg sprowadzania ich do Europy. Wówczas pochodzące z dalekich wypraw nowe produkty i przyprawy sprawiły, że jedzenie i trunki zyskały nowe smakowe walory. Pojawiło się wiele nowych rzeczy np. tkaniny i oryginalne błyskotki. One były oferowane przez handlarzy i uczyniły ludzi barwnymi jak nigdy wcześniej.

– Mandoria będzie otwarta przez cały rok bez względu na pogodę. Tworzymy ten park z myślą o gościach w każdym wieku – mówi Joanna Jędrzejczyk, Manager Parku Mandoria. To oznacza, że na wszystkich atrakcjach dostępnych w naszym tematycznym parku rozrywki dorośli będą mogli bawić się razem z dziećmi.

Rzgów Mandoria Miasto Przygód park rozrywki pod Łodzią otwarcie

 Różnorodne atrakcje

Ulice Mandorii Miasta Przygód będą pełne rozbrzmiewającego radosnego gwaru. Z portu i barów będą dobiegać opowieści żeglarzy o morskich przygodach, którymi będą z uwagą przysłuchiwać się bawiące się dzieci z rodzicami. Co czeka wszystkich odwiedzających parku? Będą mogli wskoczyć na pokład statku, aby pożeglować po wzburzonym morzu. Wszyscy chętni przetestują odwagę mknąc roller-coasterem w nieznane. Wskoczą do wirującej beczki. Wytrenują sokoli wzrok na strzelnicy i doświadczą wielu innych przygód. To sprawi, że spędzony czas w Mandorii utkwi w pamięci dzieci, ale to nie wszystko.

Odwiedzający będą mieli okazję zdobycia praktycznej wiedzy o morskiej żegludze. Wyruszą w szaloną podróż dookoła świata. Będzie też wiele urokliwych miejsc, w których będzie można przysiąść i zregenerować siły. Na każdym kroku goście będą spotykać przyjaznych mieszkańców Mandorii. Oni będą zaprasza do odkrywania uroków miasta.

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Na wszystkich atrakcjach znajdujących się w Mieście Przygód dorośli będą mogli towarzyszyć swoim pociechom. – Chcemy być miejscem, w którym rodzina ma okazję prawdziwie pobyć ze sobą – spędzić razem czas, przeżyć wspólnie przygodę, porozmawiać – tłumaczy Joanna Jędrzejczyk – manager parku. – Różnorodność atrakcji dostępnych w Mandorii pozwoli ciekawie spędzić czas zarówno młodszym, jak
i starszym gościom parku.

Mandoria – kiedy otwarcie?

Co jeszcze będzie się działo w tym niezwykłym mieście? Jak zapewniają twórcy parku cały czas trwają pracę i już oni sami nie mogą się doczekać otwarcia latem 2020. My także!

Mandoria

Już wkrótce więcej informacji!

Ceny, opinie, godziny otwarcia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1