Mandoria Miasto Przygód – nowy park rozrywki w Rzgowie

atrakcje-dla-dzieci-park rozrywki mandoria opinie

Takiego parku rozrywki jeszcze w Polsce nie było! Mandoria jest miastem przygód gdzie dzieci, rodzice, a także dziadkowie mogą cofnąć się w czasie. Zajrzymy tu do świata renesansu, gdzie m.in. podróżnicy wędrowali w poszukiwaniu sławy… i nie tylko! Liczne atrakcje tematyczne w Rzgowie pod Łodzią sprawiają, że nie raz z przyjemnością wrócicie do Miasta Przygód. Sprawdźmy więc, co czeka na was na miejscu!

Latarnia_Leonarda mandoria atrakcje opinie rzgów lodz

Nikt, kto odwiedził już Mandorię Miasto Przygód nie ma wątpliwości – to wyjątkowe miejsce, które będzie przyciągało gości nie tylko z Polski, ale całej Europy. Otwarta 8 lipca zadaszona część parku Mandoria to jedynie I etap naprawdę sporej inwestycji mającej objąć finalnie teren aż… 50 hektarów! I etap zawiera w sobie zadaszony park o powierzchni 1,5 hektara — z czasem dołączać do niej będą kolejne, bardzo ciekawe elementy całego kompleksu!

Sprawdź koniecznie:
zoo-borysew-515x200-4-atrakcje dla dzieci

Zobacz też:

->Nautilus Gdańsk-powstaje największe Oceanarium w Polsce<-

 Mandoria

Całoroczny Park Rozrywki

Mandoria Miasto Przygód to tematyczny park rozrywki. Jego cały wygląd i wszystkie atrakcje mają ten sam motyw przewodni, handel w Europie we wspomnianej epoce renesansu. Dzięki pracy międzynarodowego zespołu artystów goście odwiedzający park odbędą podróż w czasie. Trafią do świata zaledwie trzy dekady po tym jak Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę. To jest epoka, w której pragnący przygód i sławy podróżnicy wędrowali po świecie. Poszukiwali egzotycznych dóbr. Szukali też najkrótszych dróg sprowadzania ich do Europy. Wówczas pochodzące z dalekich wypraw nowe produkty i przyprawy sprawiły, że jedzenie i trunki zyskały nowe smakowe walory. Pojawiło się wiele nowych rzeczy np. tkaniny i oryginalne błyskotki. One były oferowane przez handlarzy i uczyniły ludzi barwnymi jak nigdy wcześniej.

– Mandoria będzie otwarta przez cały rok bez względu na pogodę. Tworzymy ten park z myślą o gościach w każdym wieku – mówi Joanna Jędrzejczyk, Manager Parku Mandoria. To oznacza, że na wszystkich atrakcjach dostępnych w naszym tematycznym parku rozrywki dorośli będą mogli bawić się razem z dziećmi.

Odkryj-Mandorie_2 mandoria atrakcje opinie rzgów lodz

 Różnorodne atrakcje

Ulice Mandorii Miasta Przygód pełne są rozbrzmiewającego radosnego gwaru. Z portu i barów będą dobiegać opowieści żeglarzy o morskich przygodach, którymi będą z uwagą przysłuchiwać się bawiące się dzieci z rodzicami. Co czeka wszystkich odwiedzających parku? Będą mogli wskoczyć na pokład statku, aby pożeglować po wzburzonym morzu. Wszyscy chętni przetestują odwagę mknąc roller-coasterem w nieznane. Wskoczą do wirującej beczki. Wytrenują sokoli wzrok na strzelnicy i doświadczą wielu innych przygód. To sprawi, że spędzony czas w Mandorii utkwi w pamięci dzieci, ale to nie wszystko.

park rozrywki mandoria opinie

Odwiedzający będą mieli okazję zdobycia praktycznej wiedzy o morskiej żegludze. Wyruszą w szaloną podróż dookoła świata. Będzie też wiele urokliwych miejsc, w których będzie można przysiąść i zregenerować siły. Na każdym kroku goście będą spotykać przyjaznych mieszkańców Mandorii, którzy będą zapraszać was do odkrywania uroków miasta.

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Na wszystkich atrakcjach znajdujących się w Mieście Przygód dorośli będą mogli towarzyszyć swoim pociechom. – Chcemy być miejscem, w którym rodzina ma okazję prawdziwie pobyć ze sobą – spędzić razem czas, przeżyć wspólnie przygodę, porozmawiać – tłumaczy Joanna Jędrzejczyk – manager parku. – Różnorodność atrakcji dostępnych w Mandorii pozwoli ciekawie spędzić czas zarówno młodszym, jak
i starszym gościom parku.

Merkant mandoria atrakcje opinie rzgów lodz

Godziny otwarcia Park Rozrywki Mandoria Miasto Przygód

Park Rozrywki Mandoria jest czynny całorocznie w następujących godzinach:

  • poniedziałekczwartek: 10:00 – 20:00
  • piątekniedziela oraz święta: 10:00 – 20:00

Dojazd do Park Rozrywki Mandoria Miasto Przygód

Mandoria Miasto Przygód znajduje się w Rzgowie (woj. łódzkie). Dojazd na miejsce jest niezwykle komfortowy, dzięki bliskości autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) i drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Na zmotoryzowanych odwiedzających czeka tu bezpłatny parking dla samochodów osobowych. Dokładną mapę lokalizacji tego parku znajdziecie poniżej.

Sprawdź też:

Łódź – atrakcje dla dzieci

1 comment

Leave Comment
1