Rabkoland – pełny atrakcji dla dzieci – Rabka-Zdrój

Muzeum Odreru Uśmiechu Rabka Zdrój

Rodzinny park rozrywki Rabkoland, położony w popularnym kurorcie, Rabce-Zdroju, jest istnym rajem dla maluchów.

Wystarczy zjechać zaledwie kilometr z jednej z najpopularniejszych dróg w Polsce – „Zakopianki”, by dotrzeć do Rabkolandu. Różnorodność rozmieszczonych tutaj atrakcji zaskoczy niejednego. Znajdziemy tu rozrywki typowe dla wesołego miasteczka, ale także dużo więcej. Właściciele starają się również dbać o atmosferę przyjazną dzieciom, a uzdrowisko Rabka-Zdrój od 1996 roku nosi zaszczytne miano Miasta Dzieci Świata.

rodzinne atrakcje Rabka-Zdrój

Atrakcje Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland

Park został zaplanowany w bardzo oryginalny i przemyślany sposób. Tworzy małe miasteczko rozciągnięte pomiędzy 16 ulicami i 6 placami. Znakiem rozpoznawczym Rabkolandu są ruchome figury, których jest tu aż 154. Możemy zobaczyć starego farmera śpiewającego piosenkę wspólnie ze swoimi zwierzętami, słynnego psa Dżeka i jego psią kapelę, kataryniarza w stroju góralskim i wiele, wiele innych. W Rabkolandzie można też korzystać z 70 różnych urządzeń rozrywkowych, jest tu wieża swobodnego spadku Jungle Tower, autodrom, kilka karuzel, rowerki wodne, różne kolejki, zjeżdżalnie, wielki młyn, roller coaster, a także parę bardziej ekstremalnych atrakcji. Nie brak tu również takich klasyków, jak Straszny Dwór czy Dom Śmiechu. Jest też raj dla maluchów – Rura Park z mnóstwem kładek, schodów, suchych basenów i labiryntem. W Rabkolandzie jest kilka atrakcji, które wyraźnie odróżniają go od innych podobnych obiektów. Można tu podziwiać 12-metrową replikę Wieży Eiffla, Muzeum Rekordów i Osobliwości, cyrk, Świat Pozytywek oraz Muzeum Orderu Uśmiechu. To jedyne na świecie odznaczenie nadawane przez dzieci wręczane jest co roku właśnie tutaj. Warto tez obejrzeć przedstawienia w Akademii Magii czy Teatrze Pacynek. Dużą popularnością cieszą się też cykliczne imprezy, jak Mistrzostwa Świata w Dojeniu Sztucznej Krowy. A tak naprawdę atrakcji jest tu dużo więcej.

Rodzinny park rozrywki Rabkoland

Zobacz Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland na filmie poniżej! Mamy nadzieję, że spodoba się wam on tak, jak nam!

Godziny otwarcia Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland

W trakcie sezonu:
  • codziennie od 10:00 do 18:00

Ceny biletów Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland

  • Dziecko do 90 cm - wstęp bezpłatny
  • Dziecko od 90 do 120 cm - 39 zł
  • Bilet powyżej 120 cm - 49 zł
  • Bilet Senior + 60 lat - 29 zł
  • Bilet dla kobiet w ciąży (ważny z kartą ciąży) - 29 zł
  • Bilet dla osób niepełnosprawnych - 5 zł
  • Bilet urodzinowy - 5 zł
Pamiętajcie także o tym, że w ramach zakupionych biletów wstępu można korzystać ze wszystkich atrakcji parku dowolną ilość razy w ciągu dnia (z wyjątkiem automatów wrzutowych) oraz gastronomii i sklepu z pamiątkami. Na miejscu możliwe jest też uzyskanie rabatów:
  • Rabat na bilety po godz. 16:00 - 10%
  • Rabat dla osób z Kartą Dużej Rodziny - 10%
Rabaty nie łączą się.

Dojazd Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland

Sprawdź także:

Aquapark Kraków – największy Aquapark w Polsce