Dziki Zachód Kołobrzeg/Zieleniewo

Rodzinne atrakcje Zieleniewo

Przekraczając bramę „Dzikiego Zachodu” przeniesiecie się w zupełnie inny świat, pełen kowbojów, Indian i beztroskiej zabawy.

Położony w Zieleniewie, dzielnicy Kołobrzegu, Park Rozrywki Dziki Zachód jest największym tego typu obiektem w województwie zachodniopomorskim. Na terenie parku znajduje się mnóstwo atrakcji podzielonych tematycznie. W dużej mierze zostały one przygotowane z myślą o rodzicach i ich dzieciach, które uwielbiają przecież zabawy w kowbojów i Indian. Tutaj mają okazję poczuć się tak, jakby faktycznie znalazły się na Dzikim Zachodzie.

Western City Kołobrzeg

​Atrakcje Park Rozrywki Dziki Zachód

Centralnym punktem parku jest Western City, w którym można spotkać niebezpiecznych rewolwerowców napadających na bank i walczącego z nimi praworządnego szeryfa. Zobaczycie miasteczko rodem z Ameryki Północnej, pokazy jazdy konnej i rzucania lassem. W saloonie można  coś zjeść i posłuchać muzyki country. Z kolei w Wiosce Indiańskiej usłyszycie ciekawe opowieści, obejrzycie pokaz indiańskiego tańca i nauczycie się strzelać z łuku. Bedziecie mogli przebrać się w stroje Indian i uczestniczyć w różnych grach i zabawach. Potem możecie odpocząć przy ognisku w wigwamie. Działa tu także wesołe miasteczko, w którym można spróbować utrzymać się na mechanicznym byku, wziąć udział w loterii, sprawdzić się na kowbojskiej strzelnicy, poszaleć na autodromie lub bawić się w kulach wodnych. Jest tu też plac zabaw i kowbojska karuzela. Natomiast Mini ZOO to okazja do zobaczenia zwierząt z całego świata, takich jak strusie, świnki wietnamskie, lamy czy zebry. Można ich dotykać, a nawet nauczyć się dojenia kóz. Dla chętnych organizuje się przejażdżki konne, a nawet przejażdżki na wielbłądzie.

Park rozrywki Dziki Zachód

Ceny biletów Park Rozrywki Dziki Zachód Kołobrzeg

normalny – 40 zł

ulgowy – 35 zł (dzieci, młodzież oraz studenci i emeryci - za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci poniżej 3 lat, osoby powyżej 70. roku życia - WSTĘP BEZPŁATNY

Bilety (sezon letni, grupy zorganizowane)

BILETY RODZINNE

2+2 – 140 PLN (za każde kolejne dziecko – 30 PLN)

BILETY GRUPOWE

BILET WSTĘPU (od 20 osób) - 30 PLN - całodniowy pobyt na terenie ośrodka, z wszystkich atrakcji na terenie parku można korzystać bez ograniczeń, zapewniamy przewodnika na pierwsze 3 godziny wizyty. Na każde 15 osób - 1 opiekun wchodzi bezpłatnie. Istnieje możliwość zamówienia posiłku dla grupy.

W cenie biletu można korzystać z wszystkich atrakcji dostępnych na terenie parku.