Playmobil FunPark Malta

Wybierasz się na rodzinne wakacje na Malcie i chcesz dokładnie zaplanować swój urlop? A może po prostu szukasz ciekawych atrakcji, w których świetnie spędzisz czas z dzieckiem? Jednym z miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić jest Playmobil Fun Park! Dlaczego? Odpowiedź czeka w dalszej części artykułu!

Playmobil FunPark – rodzinne atrakcje

Niemiecką markę Playmobil kojarzą chyba wszyscy rodzice i dzieci, które uwielbiają bawić się klockami i towarzyszącymi im figurkami. Poza tym, że na Malcie możemy zakupić dziecku pamiątkowy zestaw klocków (w cenie dużo niższej niż w naszym kraju!) – czeka tam na nie zdecydowanie fajniejsza atrakcja, jaką jest jest sam Playmobil Fun Park! Czego można spodziewać się na miejscu?

Playmobil Fun Park to prawdziwy raj dla maluchów i jednocześnie miejsce, do którego naprawdę warto je zabrać podczas wakacji na Malcie. Czeka tam na nie ogromna przestrzeń kryjąca w sobie całą masę zabawy! Zarówno w budynku, jak i pod gołym niebem dzieci mają do dyspozycji wiele różnorodnych zabawek i klocków, z których mogą stworzyć co tylko zechcą!

rodzinne atrakcje dla dzieci Malta playmobil funpark atrakcje opinie

Dodatkowo mogą one również zwiedzić fabrykę Playmobil (tutaj wymagana jest wcześniejsza rezerwacja), gdzie maluchy dowiedzą się, jak powstają ich ukochane klocki. Na końcu tej przygody ułożyć własnego, pamiątkowego ludzika z klocków.  Na zewnątrz czeka na nie wspaniała atrakcja, jaką jest plac zabaw!

Sprawdź też:
–> Malta z dzieckiem – co zobaczyć? <–

Podczas, gdy dzieci będą się świetnie bawić i korzystać z atrakcji przygotowanych przez Playmobile Fun Park – dorośli mogą do woli korzystać z darmowej sieci WiFi, lub odpocząć w przytulnej kawiarence serwującej zarówno ciepłe, jak i zimne napoje, pizzę, ciasta i dania dla dzieci i dorosłych.

Playmobile Fun Park jest jedną z rodzinnych atrakcji, którą koniecznie trzeba odwiedzić podczas pobytu na Malcie. Śmiało można powiedzieć, że wszystkie dzieci uwielbiają budować z klocków – więc taki park, w którym znajduje się ich cała masa, jest dla nich z pewnością świetną rozrywką, która na długo pozostanie w ich pamięci. Właśnie dlatego, będąc na Malcie, warto tu zajrzeć!

co robić z dzieckiem na Malcie playmobil funpark atrakcje dla dzieci opinie

Malta z dzieckiem co zobaczyć rodzinne atrakcje opinie

Playmobil FunPark Malta – cennik

Czas szczytu (soboty i niedziele, lokalne święta i dni wolne od nauki):

  • dzieci (od 1-12 roku życia): €5
  • dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: €3

Pozostałe dni:

  • dzieci i dorośli: €3

Dzieci poniżej 1 roku życia mają darmowy wstęp.

Wejście na teren sklepu Playmobil jest oczywiście darmowe.

Playmobil FunPark Malta – godziny otwarcia

  • Od poniedziałku do niedzieli: 10:00 – 16:00

Z racji tego, że Playmobil FunPark Malta otwarty jest codziennie (z wyjątkiem: 25 grudnia, 1 stycznia, Wielki Piątek) – nie ma konieczności wcześniejszego rezerwowania biletów. Dzieci cały czas muszą pozostawać pod opieką osoby dorosłej.Malta rodzinne atrakcje dla dzieci playmobil fun park atrakcje opinie

Playmobil FunPark Malta – lokalizacja

Poniżej dostaniecie mapkę z dokładną lokalizacją Playmobil FunPark na Malcie.

Sprawdź również:

Miasteczko Papaja – Malta – Park Rozrywki