PlayGround Arena Gdańsk

Na terenie Stadionu Energa w Gdańsku powstało niedawno bardzo wyjątkowe miejsce, w którym dzieci mogą bawić się do woli, rozwijając przy tym swoje umiejętności. Jakie atrakcje czekają na nas w Playgroud Arena?

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdańsku

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

PlayGround Arena – atrakcje dla dzieci

Playground Arena to blisko 1500 m2  pełnych atrakcji dla dzieci! Główną z nich jest konstrukcja zabawowa – największa budowla na terenie obiektu, wśród której znajdziemy statek, tyrolkę, pajęcze sieci czy edukacyjne ścieżki rowerowe, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom, które pragną nauczyć się jazdy na rowerze!gdzie z dzieckiem pomorskie sala zabaw w gdańsku atrakcje playgroud arena opinie

Na dzieci czeka również wyjątkowy statek piracki, kryjący w sobie tajemnicze misje, wyrzutnie piłeczek i kufry ze złotem! Wspaniałą atrakcją jest drabinkowe wyzwanie – czy Twojemu dziecku uda się przejść cały tor bez dotykania podłogi? Sprawdźcie to koniecznie!

Czytaj również:
Gdańsk z dzieckiem – najlepsze atrakcje!

W Playgroud Arena znajdzie się również miejsce dla najmłodszych dzieci. Właśnie dla nich wydzielona została specjalna strefa malucha, gdzie dzieci do trzeciego roku życia będą się świetnie bawić! Czekają tam na nie kolorowe klocki, tunele, pochylnie i obowiązkowy punkt każdej sali zabaw – basen z kolorowymi piłeczkami!

Istnieje również możliwość zorganizowania urodzin czy dziecięcych spotkań na terenie obiektu. Do wyboru mamy aż trzy tematyczne pakiety – indiański, hawajski i piracki!

PlayGround Arena Cennik i godziny otwarcia:

Bilet normalny:
Od poniedziałku do piątku: godzina – 15 zł, dwie godziny – 20 zł, każda przekroczona minuta – 0,25 zł, cały dzień – 25 zł
Soboty i niedziele: godzina – 20 zł, dwie godziny – 25 zł, każda przekroczona minuta – 0,30 zł, cały dzień – 30 zł
Bilet grupowy (powyżej 15 osób):
Od poniedziałku do piątku: godzina – 9,99 zł, dwie godziny – 13,99 zł.
Opiekunowie – wstęp bezpłatny
Urodziny w sali zabaw:
cennik playground arena stadion gdańsk

Sprawdź także inne Sale zabaw w Gdańsku

rodzinne atrakcje dla dzieci sala zabaw opinie

Lokalizacja: