Kinderplaneta Auchan Gdańsk

Sale zabaw cieszą się ogromną popularnością wśród rodzin z dziećmi szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy pogoda nie zachęca do zabawy na otwartych placach zabaw. Na mapie Trójmiasta znajdziemy wiele świetnych obiektów, w których spędzimy czas z dziećmi i jednym z nich niewątpliwie jest sala zabaw Kinderplaneta, mieszcząca się w Auchan w Gdańsku!

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdańsku

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

Kinderplaneta Auchan Gdańsk – atrakcje dla dzieci

Robiąc rodzinne zakupy w Auchan Gdańsk warto pomyśleć również o naszych dzieciach, które zazwyczaj są znudzone długim jeżdżeniem z wózkiem między regałami. Z myślą o nich powstała sala zabaw Kinderplaneta, gdzie czeka na nie wiele atrakcji dostosowanych do wieku i możliwości naszych pociech.sala zabaw dla dzieci gdańsk opinie atrakcje dla dzieci

Wszystkie maluchy uwielbiają aktywnie spędzać czas wśród kolorowych konstrukcji – godzinami mogłyby wędrować wśród krytych tuneli, wspinać się na konstrukcjach i zjeżdżać na zakręconych zjeżdżalniach. Skoki do basenu z kolorowymi piłeczkami i na trampolinie, zdobywanie pirackiego statku czy budowanie z klocków – to wszystko i jeszcze więcej czeka na nie w sali zabaw Kinderplaneta w Gdańsku. Jedno jest pewne – żaden maluch nie wyjdzie stąd niezadowolony!

co robić z dzieckiem w gdańsku rodzinne atrakcje sala zabaw opinie

Podczas, kiedy nasze dzieci będą korzystały z atrakcji Kinderplanety – my możemy odpocząć  w Kinderbarze. Wśród asortymentu każdy rodzic znajdzie coś dla siebie bez względu na to czy jest miłośnikiem pysznej kawy czy aromatycznej herbaty. Kinderbar umiejscowiony jest tak, abyśmy mogli jednocześnie mieć na oku nasze pociechy.

gdańsk gdzie z dzieckiem opinie sala zabaw w gdańsku ceny

Cennik i godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku: pół godziny – 10 zł, godzina – 15 zł, bilet całodniowy – 30 zł.
Soboty i niedziele: pół godziny – 10 zł, godzina – 17 zł, bilet całodniowy – 35 zł.

Poniedziałek – sobota: w godzinach od 9:00 do 21:00
Niedziela: w godzinach od 10:00 do 20:00

gdzie z dzieckiem w gdańsku sala zabaw opinie

Lokalizacja: