Gdańsk – sale zabaw dla dzieci

Gdańsk sale zabaw dla dzieci opinie plac

W Gdańsku wspaniała rozrywka czeka na dzieciaki bez względu na pogodę. Mogą korzystać z nowoczesnych sal zabaw z wieloma atrakcjami.

Niespożyta energia dzieci zadziwia niejednego rodzica. Zawsze są ciekawe nowych rzeczy, chcą się uczyć, bawić i poznawać. Żeby umożliwić im wykorzystanie swojego zapału, trzeba dostarczać im wciąż nowych bodźców, zarówno ruchowych, jak i intelektualnych. Świetnie sprawdzają się sale zabaw, w których maluchy nie tylko mogą poszaleć na zjeżdżalniach czy huśtawkach, ale także wziąć udział w wielu rozwijających zabawach. W Gdańsku mają duży wybór takich obiektów, które dostępne są przez cały rok.

Sprawdź również: Gdańsk atrakcje dla dzieci - zakupy

Loopy’s World

Największa sala zabaw w Gdańsku o powierzchni aż 3000 m2. Można tu spotkać charakterystyczne maskotki, skakać na trampolinach, zjeżdżać na zjeżdżalniach (w tym na zjeżdżalni familijnej przeznaczonej dla 4 osób) i bawić się do woli w olbrzymim małpim gaju. Są tu też różne boiska do gier, basen z piłeczkami, ścianka wspinaczkowa, a nawet tor do gokartów i tor saneczkowy. Razem z dziećmi mogą bawić się rodzice. Na miejscu działa też specjalna strefa malucha dla dzieci poniżej 3 lat i restauracja. Zorganizowane tu urodziny są niezapomniane.

Park rozrywki Loopy’s World

Al. Grunwaldzka 229

80-266 Gdańsk

tel. 58 347 73 10

Loopy's World największa sala zabaw w Gdańsku atrakcje

Wydział Zabaw ECS

Europejskie Centrum Solidarności to nie tylko nowoczesne wystawy muzealne, ale także doskonałe miejsce dla dzieci. Działający tu Wydział Zabaw jest jedynym w swoim rodzaju połączeniem placu zabaw z centrum nauki i edukacji. Oprócz mnóstwa zjeżdżalni, domków i tuneli na maluchy czekają tu także niezwykłe gry edukacyjne i interaktywne stanowiska prezentujące tematykę morską oraz ideę Solidarności w sposób ciekawy i zrozumiały. Można rozładować towar i przygotować statek do wyjścia w rejs. Tutaj również rodzice mogą bawić się razem z dziećmi. Ciekawą propozycją jest też możliwość pozostawienia dziecka pod opieką animatora w trakcie zwiedzania wystawy oraz uczestnictwo w warsztatach rodzinnych.

Wydział Zabaw ECS

Pl. Solidarności 1

80-863 Gdańsk

tel. 58 772 40 43

wydział zabaw ECS Gdańsk opinie atrakcje -atrakcje dla dzieci Kinderplaneta Auchan Gdańsk

Po skończonych zakupach w Auchan Gdańsk warto wybrać się do znajdującej się w budynku sali zabaw KinderPlaneta. Właśnie tutaj maluchy będą mogły zamienić się w prawdziwego pirata i zdobyć piracki statek! Oprócz tego czekają na nie tutaj również kolorowe zjeżdżalnie, olbrzymie klocki i konstrukcje, po których będą mogły wspinać się do wody. Maluchy zadowolą z pewnością trampoliny, gdzie poskaczą aż do utraty tchu, kolorowe zjeżdżalnie i basen z kolorowymi kulkami. Rodzice w tym czasie mogą rozsiąść się wygodnie w KinderBarze i pijąc ciepłą herbatę mieć na oku swoje maluchy.

KinderPlaneta ul. Szczęśliwa 3 80-176 Gdańsk rodzinne atrakcje dla dzieci trójmiasto sala zabaw gdańsk opinie Fun Climb Gdańsk Jedyne takie miejsce na mapie Trójmiasta, w którym dzieci mogą zmierzyć się z siłą grawitacji! FunClimb to aż siedemnaście różnych ścianek wspinaczkowych, na których dzieci będą mogły pokonywać swoje lęki i zdobywać ich szczyty. O bezpieczeństwo maluchów dbają wykwalifikowani instruktorzy, a przed zabawą każde dziecko musi odbyć krótki kurs obsługi i bezpieczeństwa. Kiedy nasze dzieci będą się świetnie bawić - my rodzice możemy rozsiąść się w strefie relaksu i dopingować je. A może razem z nimi zdobędziemy jedną ze ścianek? Fun Climb Alchemia, Al. Grunwaldzka 411 80-309 Gdańsk ścianki wspinaczkowe dla dzieci rodzinne atrakcje gdańsk opinie KinderPlaneta Gdańsk Morena

Przebywając na Gdańskim Centrum Handlowym Morena warto odwiedzić wyjątkową salę zabaw, która jest częścią ogólnopolskiej sieci sal zabaw dla dzieci. Zmęczone zakupami dzieci chętnie poprawią sobie nastrój pośród licznych zjeżdżalni, labiryntowych zakrętów czy w basenie z kulkami. Istnieje również możliwość zorganizowania urodzin dla dziecka. Dodatkowo na terenie sali zabaw znajduje się KinderBar, gdzie rodzice mogą napić się aromatycznej kawy i zjeść coś słodkiego.

KinderPlaneta Plac Zabaw Ul. Schuberta 102A 80-172 Gdańsk sala zabaw dla dzieci gdańsk atrakcje gdańsk morena opinie

Playground Arena

Sala zabaw z bardzo ciekawą lokalizacją, ponieważ znajduje się w budynku Stadionu Energa w Gdańsku – jednego z najpiękniejszych stadionów piłkarskich na świecie. Na przestrzeni blisko 1500 m2 znajduje się masa różnych konstrukcji służących do zabawy, m.in. małpi gaj, statek piracki, basen z piłeczkami, ścianki wspinaczkowe czy tyrolka. Działa tu także edukacyjna ścieżka rowerowa, tor drabinkowy oraz strefa dla dzieci poniżej 3. roku życia z tunelami i pochylniami.

Playground Arena

Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (Stadion Energa)

80-560 Gdańsk

tel. 733 843 843

sala zabaw Playground Arena Gdańsk atrakcje dla dzieci

A może zamiast na salę zabaw panoramiczny taras widokowy? Gdańsk z dzieckiem Taras widokowy

Mikilandia

Miejsce nawiązujące do najsłynniejszej myszy na świecie, którą uwielbiały całe pokolenia dzieci. Dlatego nikogo nie powinny dziwić przechadzające się po sali maskotki. Punktem centralnym jest tu 3-poziomowa konstrukcja ze zjeżdżalniami, równoważniami, trampoliną, ścianką wspinaczkową i torem saneczkowym. Do tego masa zabawek, tablice manipulacyjne, kolorowe domki i magiczny dywan rozwijający sprawność ruchową. Mikilandia oferuje też rozbudowane pakiety urodzinowe.

Sala Zabaw Mikilandia

Ul. Spacerowa 65

80-299 Gdańsk

tel. 509 041 116

atrakcje dla dzieci Mikilandia Gdańsk

Sprawdź: Gdańsk - atrakcje dla dzieci

Honolulu

Jak sama nazwa wskazuje, ta sala urządzona jest w stylu hawajskim, pełna żywych kolorów przywodzących na myśl tropikalny klimat. Znajduje się w Galerii Metropolia (na poziomie 2), tuż przy stacji kolejowej Gdańsk-Wrzeszcz. W centrum sali działa klatka zabawowa o powierzchni około 200 m2. W środku są zjeżdżalnie, tunele i przeszkody, różne miejsca do wspinaczki. Poza tym jest tu karuzela, suche baseny, trampoliny, boiska, tor gokartowy i ekrany z interaktywnymi grami. Ciekawostką jest scena z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, na której maluchy mogą poczuć się jak gwiazdy.

Sala Zabaw Honolulu ul. Kilińskiego 4 (Galeria Metropolia) 80-452 Gdańsk tel. 58 765 07 10 Sala Zabaw Honolulu Galeria Metropolia Gdańsk atrakcje Kulkowo Plac zabaw działający w   – Galerii Bałtyckiej., Na poziomie -1 na Wasze dzieci czeka świetna rozrywka. Bajkowy wystrój i wykwalifikowana kadra sprawiają, że dzieci czują się tutaj świetnie. Są zjeżdżalnie, kolorowe domki, basen z piłeczkami i mnóstwo różnego rodzaju zabawek i gier. Zajęcia prowadzone są przez osoby z wykształceniem kierunkowym, dzięki czemu dzieci mogą się rozwijać.

Sala Zabaw Kulkowo

Al. Grunwaldzka 141 (Galeria Bałtycka poziom -1)

80-264 Gdańsk

kryty plac zabaw Galeria Bałtycka Gdańsk atrakcje