Gdańsk – sale zabaw dla dzieci

Gdańsk sale zabaw dla dzieci opinie plac

W Gdańsku wspaniała rozrywka czeka na dzieciaki bez względu na pogodę. Mogą korzystać z nowoczesnych sal zabaw z wieloma atrakcjami.

Niespożyta energia dzieci zadziwia niejednego rodzica. Zawsze są ciekawe nowych rzeczy, chcą się uczyć, bawić i poznawać. Żeby umożliwić im wykorzystanie swojego zapału, trzeba dostarczać im wciąż nowych bodźców, zarówno ruchowych, jak i intelektualnych. Świetnie sprawdzają się sale zabaw, w których maluchy nie tylko mogą poszaleć na zjeżdżalniach czy huśtawkach, ale także wziąć udział w wielu rozwijających zabawach. W Gdańsku mają duży wybór takich obiektów, które dostępne są przez cały rok.

Udanej zabawy życzy: Gdańsk Galeria Bałtycka z salą zabaw dla dzieci

Loopy’s World

Największa sala zabaw w Gdańsku o powierzchni aż 3000 m2. Można tu spotkać charakterystyczne maskotki, skakać na trampolinach, zjeżdżać na zjeżdżalniach (w tym na zjeżdżalni familijnej przeznaczonej dla 4 osób) i bawić się do woli w olbrzymim małpim gaju. Są tu też różne boiska do gier, basen z piłeczkami, ścianka wspinaczkowa, a nawet tor do gokartów i tor saneczkowy. Razem z dziećmi mogą bawić się rodzice. Na miejscu działa też specjalna strefa malucha dla dzieci poniżej 3 lat i restauracja. Zorganizowane tu urodziny są niezapomniane.

Park rozrywki Loopy’s World

Al. Grunwaldzka 229

80-266 Gdańsk

tel. 58 347 73 10

Loopy's World największa sala zabaw w Gdańsku atrakcje

Wydział Zabaw ECS

Europejskie Centrum Solidarności to nie tylko nowoczesne wystawy muzealne, ale także doskonałe miejsce dla dzieci. Działający tu Wydział Zabaw jest jedynym w swoim rodzaju połączeniem placu zabaw z centrum nauki i edukacji. Oprócz mnóstwa zjeżdżalni, domków i tuneli na maluchy czekają tu także niezwykłe gry edukacyjne i interaktywne stanowiska prezentujące tematykę morską oraz ideę Solidarności w sposób ciekawy i zrozumiały. Można rozładować towar i przygotować statek do wyjścia w rejs. Tutaj również rodzice mogą bawić się razem z dziećmi. Ciekawą propozycją jest też możliwość pozostawienia dziecka pod opieką animatora w trakcie zwiedzania wystawy oraz uczestnictwo w warsztatach rodzinnych.

Wydział Zabaw ECS

Pl. Solidarności 1

80-863 Gdańsk

tel. 58 772 40 43

wydział zabaw ECS Gdańsk opinie atrakcje -atrakcje dla dzieci

Kulkowo

Plac zabaw działający w najbardziej przyjaznym dzieciom centrum handlowym w GdańskuGalerii Bałtyckiej., Na poziomie -1 na Wasze dzieci czeka świetna rozrywka. Bajkowy wystrój i wykwalifikowana kadra sprawiają, że dzieci czują się tutaj świetnie. Są zjeżdżalnie, kolorowe domki, basen z piłeczkami i mnóstwo różnego rodzaju zabawek i gier. Zajęcia prowadzone są przez osoby z wykształceniem kierunkowym, dzięki czemu dzieci mogą się rozwijać. Warto podkreślić, że w Galerii Bałtyckiej znajdziecie również jeden z najładniejszych pokojów rodzinnych w Polsce - zobaczcie sami poniżej: centrum przyjazne dzieciom gdańsk opinie

Sala Zabaw Kulkowo

Al. Grunwaldzka 141 (Galeria Bałtycka poziom -1)

80-264 Gdańsk

kryty plac zabaw Galeria Bałtycka Gdańsk atrakcje

Playground Arena

Sala zabaw z bardzo ciekawą lokalizacją, ponieważ znajduje się w budynku Stadionu Energa w Gdańsku – jednego z najpiękniejszych stadionów piłkarskich na świecie. Na przestrzeni blisko 1500 m2 znajduje się masa różnych konstrukcji służących do zabawy, m.in. małpi gaj, statek piracki, basen z piłeczkami, ścianki wspinaczkowe czy tyrolka. Działa tu także edukacyjna ścieżka rowerowa, tor drabinkowy oraz strefa dla dzieci poniżej 3. roku życia z tunelami i pochylniami.

Playground Arena

Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (Stadion Energa)

80-560 Gdańsk

tel. 733 843 843

sala zabaw Playground Arena Gdańsk atrakcje dla dzieci

Mikilandia

Miejsce nawiązujące do najsłynniejszej myszy na świecie, którą uwielbiały całe pokolenia dzieci. Dlatego nikogo nie powinny dziwić przechadzające się po sali maskotki. Punktem centralnym jest tu 3-poziomowa konstrukcja ze zjeżdżalniami, równoważniami, trampoliną, ścianką wspinaczkową i torem saneczkowym. Do tego masa zabawek, tablice manipulacyjne, kolorowe domki i magiczny dywan rozwijający sprawność ruchową. Mikilandia oferuje też rozbudowane pakiety urodzinowe.

Sala Zabaw Mikilandia

Ul. Spacerowa 65

80-299 Gdańsk

tel. 509 041 116

atrakcje dla dzieci Mikilandia Gdańsk

Sprawdź: Gdańsk - atrakcje dla dzieci

Honolulu

Jak sama nazwa wskazuje, ta sala urządzona jest w stylu hawajskim, pełna żywych kolorów przywodzących na myśl tropikalny klimat. Znajduje się w Galerii Metropolia (na poziomie 2), tuż przy stacji kolejowej Gdańsk-Wrzeszcz. W centrum sali działa klatka zabawowa o powierzchni około 200 m2. W środku są zjeżdżalnie, tunele i przeszkody, różne miejsca do wspinaczki. Poza tym jest tu karuzela, suche baseny, trampoliny, boiska, tor gokartowy i ekrany z interaktywnymi grami. Ciekawostką jest scena z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, na której maluchy mogą poczuć się jak gwiazdy.

Sala Zabaw Honolulu ul. Kilińskiego 4 (Galeria Metropolia) 80-452 Gdańsk tel. 58 765 07 10 Sala Zabaw Honolulu Galeria Metropolia Gdańsk atrakcje  

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *