Movement Arena – Parkour i Trampoliny Gdańsk

parkour gdańsk nauka dla dzieci zajęcia trampoliny opinie

Trójmiasto może poszczycić się wieloma wspaniałymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi i cieszymy się, że do ich grona dołączyła kolejna! Jest nią łączący w sobie wiele dziedzin sportu świetny park rozrywki – Movement Arena w Gdańsku. Mieliście już okazję odwiedzić to miejsce? Sprawdźcie koniecznie, co czeka na Was na miejscu!

Pomorskie gdzie z dzieckiem w Gdańsku rodzinne atrakcje trampoliny opinie

Zajęcia Parkour nie tylko dla dzieci

Movement Arena mieszcząca się na Stadionie Energa, to jedyne takie miejsce na mapie całego trójmiasta, które na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych pozwala na zabawę w kilku różnych dziedzinach sportu! To wspaniałe miejsce, w którym można spędzić aktywnie czas z dzieckiem. Czego możemy się tu spodziewać?

Jedną z atrakcji jest Strefa Parkour, w której zarówno mali i jak i duzi mogą układać własne tory przeszkód! Dzięki miejskiej infrastrukturze całość jest całkowicie bezpieczna i pozwoli nam sprawdzić nasze możliwości. A może macie ochotę na trening akrobatyki? Na to pozwoli Wam Airtrack, czyli specjalnie przeznaczona ku temu mata. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki, jak i przypadnie do gustu profesjonalnym akrobatom.

Trampoliny

Dzieciakom z pewnością przypadną do gustu również trampoliny – na terenie Movement Arena znajdziemy dwie strefy z trampolinami, specjalny basen z gąbkami i drążek do skoków. Świetną atrakcją dla nieco bardziej odważny jest również podest, gdzie z wysokości 5 metrów skaczemy na wielką poduchę powietrzną! Czy uda nam się pokonać strach?

Ostatnimi strefami w tym parku rozrywki jest Strefa WorkoutStefa Tańca. W tej pierwszej znajdziemy różnego rodzaju drążki, drabinki i kółka gimnastyczne – czyli wszystko to, co sprzyja uprawianiu kalenistyki. W tej strefie możemy też sprawdzić, jak miewa się nasza równowaga na specjalnej linie Slackline. Z kolei strefa tańca to nic innego jak 8 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie wśród luster i drabinek gimnastycznych możemy doskonalić swoje umiejętności.

Brzmi ciekawie? Na pewno tak – łatwo zauważyć, że w Movement Arena każdy znajdzie coś dla siebie. Z całą pewnością warto zabrać dzieci w to miejsce i świetnie się bawić!

rodzinne atrakcje w Gdańsku park trampolin dla dzieci ceny opinie

Sprawdź również:
–> Gdańsk na niepogodę z dzieckiem – 1o propozycji <–

park trampolin Gdańsk atrakcje dla dzieci movement arena stadion energa opinie

Movement Arena – cennik i godziny otwarcia

Wejścia bez trenera:
*Parkour: 
godzina – 20 zł bilet normalny, 15 zł bilet ulgowy | cały dzień – 35 zł bilet normalny, 25 zł bilet ulgowy
*Trampoliny: 30 minut – 20 zł bilet normalny, 15 zł bilet ulgowy | godzina – 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy | cały dzień – 40 zł bilet normalny i 35 zł bilet ulgowy
*Kalistenika: cały dzień – 15 zł bilet normalny i 10 zł bilet ulgowy
*OPEN (wszystkie strefy): 30 minut – 30 zł bilet normalny, 25 zł bilet ulgowy | godzina – 35 zł bilet normalny i 30 zł bilet ulgowy | cały dzień – 55 zł bilet normalny i 45 zł bilet ulgowy

Treningi z trenerem:
1 wejście – 35 zł
zajęcia indywidualne – 90 zł za godzinę

Grupy szkolne:
45 minut Parkour – 15 zł za osobę
45 minut Trampoliny – 15 zł za osobę
60 minut Parkour + Trampoliny – 20 zł za osobę
90 minut Parkour + Trampoliny – 25 zł za osobę

Istnieje również możliwość wykupienia karnetów miesięcznych i półrocznych.
Bilet ulgowy przysługuje osobom do 18 roku życia.

Godziny otwarcia:
Movement Arena w Gdańsku czynna jest codziennie w godzinach od 10:00 do 22:00.

aktywnie z dzieckiem w Gdańsku rodzinne atrakcje Trójmiasto opinie

co robić z dzieckiem w Gdańsku rodzinne atrakcje park trampolin stadion energia ceny opinie

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *