Park Wieloryba Rewal

Park rozrywki Rewal

Spędzając wczasy nad morzem, warto dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Taką szansę daje nam Park Wieloryba w Rewalu, który odkrywa przed gośćmi tajemnice rodzimego Bałtyku, ale także innych mórz i oceanów.

Polskie wybrzeże jest najczęściej odwiedzanym przez turystów regionem w Polsce. W sezonie letnim plaża i morskie kąpiele stanowią ogromną atrakcję i przyciągają tysiące. Ale korzystając z dobrodziejstw morza, często nie zdajemy sobie sprawy, jak wygląda w nim życie i na ile zagrożeń jest narażone. Park Wieloryba w Rewalu pozwala poznać morską florę i faunę, jednocześnie gwarantując świetną zabawę dla całej rodziny.

Atrakcje dla dzieci Rewal

​Atrakcje Park Wieloryba Rewal

Cały park podzielony jest na cztery krainy tematyczne, wszystkie jednak nawiązują do morskiego świata. Pierwsza z krain to „Bałtyk”. Tutaj poznamy ssaki i ryby żyjące w naszym morzu, dowiemy się, dlaczego jest tak mało słone i jak ważne jest dbanie o czystość na jego wodach. Następnie możemy odwiedzić krainę „Giganci z oceanów”, w której zobaczymy ogromne modele wielorybów, rekinów czy kałamarnic. Te niezwykłe zwierzęta robią naprawdę duże wrażenie. Zobaczymy też „Potwory z głębin” – najbardziej zaskakujące wyglądem stworzenia żyjące w oceanicznych głębiach. Niektóre z nich są naprawdę przerażające, jak choćby zwisłoszczęki, których nazwa już daje wiele do myślenia. Ostatnią krainę stanowią „Piraci i papugi”. Tu spotkamy legendarnych korsarzy z ich nieodłącznymi papugami. Można również odwiedzić statek piracki i wyruszyć na poszukiwanie skarbu z piratką Jenny i piratem Maksem. Na dzieciaki czeka świetna zabawa, po której zostaną mianowane na pirata. Do dyspozycji maluchów jest tez duży plac zabaw ze zjeżdżalniami, dmuchanym zamkiem i plażową piaskownicą.

Rodzinne atrakcje zachodniopomorskie

Ceny biletów Park Wieloryba Rewal

normalny – 23 zł
ulgowy – 19 zł
rodzinny (2+1) – 60 zł
rodzinny (2+2) – 75 zł
dzieci do lat 3 – wstęp wolny