Park Rozrywki Arena Gigantów Wrocław

atrakcje dla dzieci Wrocław park rozrywki

Na pięknym wrocławskim stadionie oprócz sportowych emocji na rodziny czeka też mnóstwo zabawy na Arenie Gigantów.

Wybudowany na Euro 2012 Stadion Wrocław to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Rodzice z dziećmi przychodzą tu, żeby obejrzeć mecze piłkarskie na najwyższym poziomie, ale teraz mogą też korzystać z ogromnego parku dmuchańców pełnego atrakcji dla osób w każdym wieku. Wysiłek fizyczny staje się tu przyjemną zabawą, a dzieci mogą bawić się wspólnie z rodzicami.

rodzinne atrakcje Arena Gigantów Wrocław opinie

Arena Gigantów zajmuje imponującą powierzchnię 3840 m2. Do wyboru jest tu łącznie 87 różnych atrakcji i 58 animacji. Przede wszystkim znajdziemy tu olbrzymie dmuchańce w różnych kształtach – zjeżdżalnie, zamki, place zabaw, baseny z piłeczkami i tory przeszkód. Co więcej, wystrój sali i forma dmuchańców zmienia się co jakiś czas, więc raz może to być np. dżungla z dzikimi zwierzętami, a raz podwodny świat.

Stadion Wrocław atrakcje dla dzieci opinie

Specjalnie z myślą o młodszych dzieciach powstała Strefa Malucha, w której poza dmuchańcami, małą zjeżdżalnią czy piłeczkami można też znaleźć klocki, figurki, samochodziki i inne zabawki. Natomiast w kompleksie Miasteczka Rodzinnego dorośli mogą razem ze swoimi dziećmi bawić się i rywalizować w różnych grach i konkurencjach. Codziennie w Strefie Animacyjnej odbywają się różnego rodzaju pokazy, zabawy taneczne, warsztaty artystyczne czy zajęcia z chustą animacyjną. Jest też Strefa Giga Gier, w której można zagrać w ogromne warcaby, chińczyka, Sudoku czy Twistera, oraz Strefa Sprawności, gdzie czekają liczne konkurencje, wyścigi i zawody. Do tego codziennie zmieniające się specjalne atrakcje, m.in. malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych czy różne warsztaty.

park rozrywki dla dzieci Wrocław opinie atrakcje

Dzieci powyżej 7 lat i dorośli mogą także sprawdzić swoje możliwości na 100-metrowym torze przeszkód Wipe Out, na którym czekają zjeżdzalnie, ogromne skoczne kule i inne przeszkody. Dużą atrakcją jest tu bieg w alkogoglach, gigantyczne piłkarzyki stołowe i trudny do przejścia Zmiatacz Rodeo. Można tu też zorganizować urodziny w specjalnym kąciku.

Arena Gigantów opinie atrakcje Wrocław

Godziny otwarcia Arena Gigantów Wrocław

poniedziałek-piątek – 12.00-20.00

sobota, niedziela – 10.00-20.00

Park Rozrywki Arena Gigantów Wrocław

aleja Śląska 1 (1 piętro parkingu wielopoziomowego stadionu)

54-118 Wrocław

Arena Gigantów opinie atrakcje Wrocław stadion

Byliście w Arenie Gigantów? Czekamy na Wasze opinie!

Czytaj również: Wrocław - najlepsze atrakcje dla dzieci