Najlepsze sale zabaw Kraków

najlepsza sala zabaw w Krakowie opinie gdzie

W Krakowie jest mnóstwo miejsc, w których maluchy mogą wyszaleć się do woli, nie oglądając się na pogodę. Prezentujemy Wam 10 najciekawszych.

Kryte place zabaw są dostępne o każdej porze roku i posiadają niezwykle nowoczesne wyposażenie z wieloma wyjątkowymi urządzeniami. Coraz częściej wykwalifikowany personel prowadzi zajęcia edukacyjne i warsztaty, pojawiają się też udogodnienia dla rodziców, którzy często mogą bawić się razem ze swoimi pociechami albo odpocząć w specjalnym kąciku, kontrolując poczynania dzieci. Sala zabaw to także dobre miejsce, by pozostawić malucha pod profesjonalną opieką i mieć trochę czasu dla siebie, np. żeby zrobić zakupy. Oferta Krakowa jest pod tym względem bardzo różnorodna. Poznajcie ją!

GOkidz - Park Rozrywki GOkidz - Park Rozrywki To zdecydowanie największa sala zabaw w Krakowie. Z resztą to bardziej Park Rozrywki niż tylko plac zabaw dla dzieci. Na przestrzeni 2000 m2 dzieci mogą nie tylko dobrze się bawić, ale także wcielić się w kosmicznych odkrywców. To tutaj dzieci wchodzą do gry, w której zamieniają się w młodych, kosmicznych Adeptów, których celem jest uratowanie ziemi przed złymi automatami, którym przewodzi Imperator Scrag! Dzieci trenują swoje umiejętności wśród kosmicznych labiryntów, torów ninja czy zjeżdżalni i próbują ochronić ziemię przed inwazją automatów. Zdobywają punkty, wchodzą na coraz to wyższe poziomy i odbierają prezenty. Każdy Adept posiada również swój profil treningowy, w którym zebrane są jego dotychczasowe osiągnięcia.

Czytaj więcej: Największa sala zabaw w Krakowie

 

Anikino

Sala zabaw działająca już od blisko 25 lat. Przez ten czas zdołała wywołać uśmiech na twarzach setek, a może tysięcy dzieci. Przygotowano tu dla nich baseny z piłeczkami, trampoliny, zjeżdżalnie, dmuchany zamek, ścianki wspinaczkowe czy samochodziki. Jednak tym, co wyróżnia Anikino, jest niezwykle bogaty program zajęć edukacyjnych, imprez tematycznych, pokazów cyrkowych czy magicznych. Oryginalnym pomysłem jest też organizacja Baśniowych Nocy czy Dnia Wolnej Szkoły (w dni wolne od nauki szkolnej przygotowywany jest specjalny program). Są też tematyczne salki do organizacji urodzin (można nawet zagrać w escape game). Działa tu również mała kafejka dla rodziców i największa w Krakowie całoroczna wypożyczalnia kostiumów.

Anikino

ul. Nieduża 4

31-443 Kraków

anikino kraków sale zabaw opinie

Leopark

Leopark należy do największych sal zabaw w Krakowie. Mieści się w Centrum Handlowym Bonarka, dzięki czemu można tu pozostawić dzieci pod opieką na czas zakupów. Na maluchy czekają ogromne zjeżdżalnie, trampoliny, labirynty, armatki pneumatyczne, mini motocykle, a nawet tor kartingowy. Centrum przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat, a rodzice mogą bawić się razem z nimi lub spędzić miło czas w kawiarence. Najmłodsi mają swoją własną strefę z basenem z piłeczkami i miękkimi zabawkami. Organizuje się tu również urodziny ze specjalnym programem animacyjnym.

Centrum rozrywki Leopark

Centrum Handlowe Bonarka

ul. Kamieńskiego 11

30-644 Kraków

najlepsze sale zabaw Kraków opinie

Gibon

Obiekt położony jest na kondygnacji -1 Parku Wodnego w Krakowie, dzięki czemu można połączyć wizytę w tych dwóch uwielbianych przez maluchy miejscach. W klimatyzowanej sali zabaw o powierzchni 200 m2 dzieci mogą bawić się pośród labiryntów, korytarzy, basenów z piłeczkami, zjeżdżalni, ruchomych kładek czy ścianek wspinaczkowych. Są tu także worki bokserskie, które pomogą w wyładowaniu energii. Dla maluchów do lat 3 przygotowano specjalny pokój zabaw z miękką wykładziną. W ofercie są też tematyczne pakiety urodzinowe.

Centrum Zabaw Dziecięcych „Gibon”

ul. Dobrego Pasterza 126 (Park Wodny, poziom -1 )

31-416 Kraków

sala zabaw Gibon atrakcje dla dzieci Kraków

Akukuu

Prawdziwie kosmiczne centrum zabawy, w którym poszczególne strefy nawiązują do planet naszej galaktyki. Uran to sala taneczna, pierścień Saturna jest torem wyścigowym, na Marsie dzięki trampolinom nie istnieje grawitacja, a Merkury to strefa dla najmłodszych. Ziemia jest tu ogromnym placem zabaw (aż 1240 m2), na którym znajdują się wielopoziomowe konstrukcje z równoważniami, tunelami i mostami, zjeżdżalnie (w tym pierwsza w Krakowie zjeżdżalnia pontonowa), najwyższa w Polsce wieża wspinaczkowa Spider Tower, baseny z kulkami, armatki pneumatyczne i wiele innych. Są też gry, multimedia, konsole, zabawy matematyczne czy instrumenty muzyczne. Poza tym do dyspozycji gości jest 5 salek urodzinowych, kawiarnia i fotokabina.

Centrum Zabawy Akukuu

Kaufland (poziom +1)

ul. Bratysławska 4

31-201 Kraków

najlepsze sale zabaw w Krakowie atrakcje opinie

Crazy Sówka

Kolejne doskonałe miejsce do zabawy dla dzieci. Znajdą tu m.in. małpi gaj o powierzchni 100 m2, zjeżdżalnię rolkową, wieżę pająka, karuzelę, wielkie piłki, ruchomy walec czy multimedialną grę Knoocker. Jest tu też kącik maluszka z miękkimi klockami i bujaczkami, a o wszystko dbają profesjonalni animartorzy. Natomiast w kawiarni na dużym telewizorze rodzice mogą oglądać zabawy swoich pociech. Poza tym oczywiście można zorganizować tu urodziny w jednej z 2 specjalnych salek. Odbywają się tu także różnego rodzaju warsztaty i imprezy tematyczne.

Crazy Sówka

ul. Marii Dąbrowskiej 17/65

31-851 Kraków

crazy sówka opinie sale zabaw kraków

Famiga – Sala Doświadczania Świata

Wyjątkowe miejsce, w którym maluchy mogą rozwijać swoje zmysły i poznawać coraz to nowe bodźce. Pierwsza w Krakowie sala polisensoryczna pozwala uczestniczyć dzieciom (już od pierwszych miesięcy życia) wspólnie z rodzicami w niesamowitych stymulujących zabawach. Jest to możliwe dzięki oryginalnemu wyposażeniu, w skład którego wchodzi m.in. podłoga interaktywna, tor świetlno-dźwiękowy, zabawki dotykowe, klocki piankowe, lustra, projektory, tablica magnetyczna czy kominek aromaterapeutyczny. W zależności od potrzeb, Sala Doświadczania Świata może pobudzać lub wyciszać zmysły. Organizowane są tutaj również urodziny i warsztaty dla dzieci, jak i kursy dla animatorów.

Famiga

ul. Starowiślna 55/4

30-001 Kraków

najlepsze sale zabaw KRaków Famiga

Klockoland

Bardzo blisko Starego Rynku w Krakowie działa Klockolandia. To zatem dobra okazja, żeby w trakcie zwiedzania zapewnić swoim pociechom przerwę na świetną zabawę. Na powierzchni około 600 m2 znajduje się tu ponad 50 interaktywnych eksponatów z klocków LEGO, strefa kreatywnego budowania, a także roboty z klocków, którymi można samemu sterować. Są tu jeżdżące modele kolejek, maszyny budowlane, a nawet robot, który układa kostkę Rubika. Odbywają się tu także warsztaty z robotyki, projekty edukacyjne i urodziny z klockami.

Centrum Nauki i Zabawy Klockoland

ul. Mikołajska 13

31-027 Kraków

klocki LEGO sala zabaw KRaków

Kinderplaneta

Sala zabaw znanej sieci mieszcząca się w CH Tesco. Wystrój utrzymany jest w konwencji Dzikiego Zachodu i część atrakcji również do niego nawiązuje, np. konie-bujaki. Są tu też baseny z kulkami, zjeżdżalnie, małpi gaj, karuzela, cymbergaj, tor przeszkód i kolorowe domki zabaw. Przygotowano także specjalny kącik edukacyjny. Rodzice mogą bawić się wspólnie z maluchami lub obserwować je z kawiarenki. Oczywiście tutaj także organizowane są urodziny, jak i zajęcia dla grup przedszkolnych i szkolnych.

Kinderplaneta CH Tesco Kraków

ul. Kapelanka 54

30-347 Kraków

najlepsze sale zabaw Kraków opinie

FunClimb Avatar

Nietypowa sala zabaw, w której główną atrakcją jest wspinaczka. Łącznie znajduje się tu 20 różnego rodzaju przeszkód o różnych kształtach i wysokościach, wymagających różnych technik wspinania. Niezwykłych emocji dostarcza też Skok Tarzana do Banana. Jedna sesja w FunClimb trwa 60 minut, w czym zawiera się też 15-minutowy instruktaż. Stosowany jest tu najnowocześniejszy sprzęt asekuracyjny marki TrueBlue z magnetycznymi hamulcami. W FunClimb działa też kawiarnia, a zabawę można oglądać z antresoli. Organizuje się tu urodziny, imprezy tematyczne i półkolonie.

FunClimb Avatar

Centrala Ruchu Avatar

ul. Centralna 51,

31-586 Kraków

najlepsze sale zabaw KRaków ścianka wspinaczkowa

Kinder Planet

W Kinder Planet dzieci mają do dyspozycji salę zabaw o powierzchni 200 m2, w której mogą korzystać ze zjeżdżalni, basenów z piłeczkami, trampoliny, huśtawek czy sali dyskotekowej. Prowadzone są tu także animacje z pomocą kolorowej chusty Klanzy. Wartość dodaną stanowi ogród o powierzchni 1500 m2, w którym znajdują się boiska, trampolina czy miejsce do wspólnego grillowania. Poza tym działa tu mini zoo, w którym maluchy mogą karmić kózki, kury czy króliki. Dodatkowo można zorganizować przejażdżkę na koniu. Na wszystkie te atrakcje oraz więcej można liczyć także podczas urodzin.

Kinder Planet

ul. Jordanowska 15

31-324 Kraków

najlepsze sale zabaw w KRakowie Kinder Planet opinie

Jakie są Wasze opinie? Która sala zabaw jest najlepsza?

Polecamy również przewodnik po atrakcjach dla dzieci w Krakowie!

2 comments

Leave Comment
  1. AdaP

    Chyba zapomnieliście o największej sali zabaw w Krakowie: GOkidz na Rzemieślniczej. Super fajne nowe miejsce dla dzieciaków w każdym wieku.

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *