Park Linowy Bielany Warszawa

Rodzinne atrakcje Warszawa

Jeśli uważasz, że Ty i Twoja rodzina macie za mało ruchu, jeśli chcecie przeżyć przygodę, ale dbacie o bezpieczeństwo, jeśli po prostu lubicie dobrą zabawę na świeżym powietrzu – odwiedźcie Park Linowy Bielany. Parki linowe naprawdę potrafią zaoferować niezapomnianą zabawę! Jeżeli nie wierzycie - sprawdźcie nasz artykuł!

Sprawdź koniecznie: warszawa-z-dzieckiem-Smart-Kids-2023

Wbrew pozorom, żeby wybrać się do parku linowego wcale nie trzeba mieć doświadczenia ani być wytrawnym alpinistą ze zdobytymi ośmiotysięcznikami. Wręcz przeciwnie - to rozrywka dla każdego, niezależnie od wieku. Profesjonalni instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo, przeprowadzą podstawowe szkolenie i zapewnią sprzęt wysokiej jakości. Do wyboru mamy kilka tras, przeznaczonych zarówno dla maluchów, jak i dla dorosłych, tak by wszyscy mogli poczuć trochę adrenaliny. Czeka na nas również kilka dodatkowych atrakcji. Na pewno zaletą Parku Linowego Bielany jest też jego lokalizacja na skraju Lasu Bielańskiego.

atrakcje dla dzieci warszawa

Atrakcje Park Linowy Bielany

W parku działa 5 tras o różnym stopniu trudności i ograniczeniach. Podczas pokonywania każdej z nich pojawiają się liczne urozmaicenia.

Trasa niebieska dla dzieci od 3-ego roku życia - ma 105 metrów długości i jest zawieszona na wysokości maksymalnie 1,5 metra. Znajdziemy tu 10 atrakcji np. pajęczyna przestrzenna, basen z piłkami czy worki bokserskie.

Trasa junior – przeznaczona dla dzieci od 120 cm wzrostu. Przebiega na wysokości 1,50 m, na 115 m długości. Po drodze znajduje się 17 atrakcji, takich jak kładki, platformy, siatka pionowa, palisada, dwie koleje tyrolskie czy tunel siatkowy.

Trasa średnia I – mogą ją pokonywać osoby od 130 cm wzrostu. Rozwieszona jest na wysokości od 5 do 7 m, ma 240 m długości. Korzystający z niej mają do dyspozycji 20 różnych atrakcji, m.in. pal buszmena, mosty linowe, wagi, belki wiszące, platformy oraz kolej tyrolska o długości 50 m.

Trasa średnia II – rekomendowana dla bardziej wysportowanych, wymagane 150 cm wzrostu. Znajduje się na wysokości od 3 do 8 m, jej długość to około 215 m. Na trasie czekają liczne atrakcje – linoskoczek, jeżdżąca rączka, obręcze i belki, strzemiona, żeby wymienić tylko kilka z nich.

Trasa wysoka – bardzo trudna, dla osób powyżej 150 cm wzrostu. Przebiega na wysokości od 8 do 10 m, ma 290 m długości. Łącznie podczas pokonywania jej natrafimy na aż 25 atrakcji, takich jak huśtawki, trapezy równoległe, strzemiona, wagi, a także kolej tyrolska długości 120 m.

120-metrowa kolej tyrolska jest dostępna także bez pokonywania całej trasy wysokiej. Trzeba tylko wejść po drabince na wysokość 10 m. Dzieci mogą korzystać także z trampoliny euro bungee.

Park linowy Bielany

Ceny biletów Park Linowy Bielany Warszawa

  • trasa niebieska – 30 zł
  • trasa junior – 30 zł (każde następne przejście 15 zł)
  • trasa średnia I i trasa średnia II – 40 zł (każde następne przejście 25 zł)
  • trasa wysoka – 40 zł (każde następne przejście 10 zł)
  • open (wszystkie trasy) - 100 zł
Płatność możliwa jest wyłącznie gotówką. Cena biletu zawiera szkolenie z zasad bezpieczeństwa i poruszania się po Parku Linowym, wypożyczenie sprzętu oraz zabawę na wybranej trasie.

Godziny otwarcia Park linowy Bielany

  • poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00
  • weekend: 10:00 - 20:00
Lokalizacja Park linowy Bielany

Sprawdź także:

Najlepsze place zabaw Warszawa