Park Linowy Bielany Warszawa

Rodzinne atrakcje Warszawa

Jeśli uważasz, że Ty i Twoja rodzina macie za mało ruchu, jeśli chcecie przeżyć przygodę, ale dbacie o bezpieczeństwo, jeśli po prostu lubicie dobrą zabawę na świeżym powietrzu – odwiedźcie Park Linowy Bielany.

Udanej zabawy życzy:

WEST_ arkadia atrakcje przyjazne dzieciom Warszawa 2020

Żeby wybrać się do parku linowego wcale nie trzeba mieć doświadczenia ani być wytrawnym alpinistą. To rozrywka dla każdego, niezależnie od wieku. Profesjonalni instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo, przeprowadzą podstawowe szkolenie i zapewnią sprzęt wysokiej jakości. Do wyboru mamy kilka tras, przeznaczonych zarówno dla maluchów, jak i dla dorosłych, tak by wszyscy mogli poczuć trochę adrenaliny. Czeka na nas również kilka dodatkowych atrakcji. Na pewno zaletą Parku Linowego Bielany jest też jego lokalizacja na skraju Lasu Bielańskiego.

atrakcje dla dzieci warszawa

Atrakcje Park Linowy Bielany

W parku działa 5 tras o różnym stopniu trudności i ograniczeniach. Podczas pokonywania każdej z nich pojawiają się liczne urozmaicenia.

Trasa niska – przeznaczona dla dzieci od 120 cm wzrostu. Przebiega na wysokości 1,50 m, na 115 m długości. Po drodze znajduje się 13 atrakcji, takich jak kładki, platformy, siatka pionowa, palisada, dwie koleje tyrolskie czy tunel siatkowy.

Trasa średnia I – mogą ją pokonywać osoby od 130 cm wzrostu. Rozwieszona jest na wysokości od 5 do 7 m, ma 240 m długości. Korzystający z niej mają do dyspozycji 20 różnych atrakcji, m.in. pal buszmena, mosty linowe, wagi, belki wiszące, platformy oraz kolej tyrolska o długości 50 m.

Trasa średnia II – rekomendowana dla bardziej wysportowanych, wymagane 150 cm wzrostu. Znajduje się na wysokości od 3 do 8 m, jej długość to około 215 m. Na trasie czekają liczne atrakcje – linoskoczek, jeżdżąca rączka, obręcze i belki, strzemiona, żeby wymienić tylko kilka z nich.

Trasa wysoka – bardzo trudna, dla osób powyżej 150 cm wzrostu. Przebiega na wysokości od 8 do 10 m, ma 290 m długości. Łącznie podczas pokonywania jej natrafimy na aż 25 atrakcji, takich jak huśtawki, trapezy równoległe, strzemiona, wagi, a także kolej tyrolska długości 120 m.

120-metrowa kolej tyrolska jest dostępna także bez pokonywania całej trasy wysokiej. Trzeba tylko wejść po drabince na wysokość 10 m. Dzieci mogą korzystać także z trampoliny euro bungee.

Park linowy Bielany

Ceny biletów Park Linowy Bielany Warszawa

trasa niska – 20 zł (każde następne przejście 10 zł) trasa średnia I i trasa średnia II – 35 zł (każde następne przejście 20 zł) trasa wysoka – 45 zł zjazd tyrolski – 10 zł euro bungee – 10 zł za 5 minut