Park Linowy Kołobrzeg

Kołobrzeg atrakcje

Coraz większa ilość rodzin z dziećmi preferuje aktywny sposób wspólnego spędzania czasu. Dziś już nie wystarczy spacer - potrzebny jest zastrzyk adrenaliny, który pobudzi nas do jeszcze lepsze zabawy! Na całe szczęście, park linowy w Kołobrzegu został przemyślany w taki sposób, aby sprawiać radość zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Sprawdźmy więc, co czeka na nas podczas wizyty w tym naprawdę niezwykłym i nieco ekstremalnym miejscu!

Licznie odwiedzający Kołobrzeg turyści mogą korzystać z wielu rozrywek. Coraz częściej aktywny wypoczynek wygrywa z bezustannym plażowaniem, potrafi bowiem dostarczyć dreszczyku emocji. Do aktywności na świeżym powietrzu zachęca też letnia aura, bo gdy przyjdą zimniejsze dni, nie będzie to już takie przyjemne. Park linowy, rozpięty między drzewami, ma kształt toru przeszkód. Pokonać może go jednak każdy, gdyż trasy dostosowane są do wieku i poziomu sprawności uczestników. Tych rodziców, którzy czytając to umierają z przerażenia, uspokajamy – ta zabawa jest naprawdę bezpieczna!

Park linowy w Kołobrzegu

​Trasy Park Linowy Kołobrzeg

Cała konstrukcja tego parku linowego podzielona została na 3, oddzielne trasy. Każda z nich prezentuje całkiem inny poziom trudności. To, co je łączy, to fakt, że na start wszystkich z nich trzeba wejść za pomocą drabinki lub siatki linowej. To już samo w sobie potrafi być wyzwaniem! Podczas przechodzenia pomiędzy kolejnymi punktami trasy, poruszamy się miedzy platformami, a naszym zadaniem staje się pokonanie zawieszonych nad ziemią drabinek, lin, kładek czy mostków. Są też odcinki, na których można zjechać na linie tak, jak robią to bohaterowie akcji na filmach.

  • Trasa nr 1 (łatwa, 10 przeszkód) – dostępna od 120 cm wzrostu.
  • Trasa nr 2 (średnio trudna, 13 przeszkód) – dostępna od 140 cm wzrostu
  • Trasa nr 3 (dość trudna, 14 przeszkód) – dostępna od 160 cm wzrostu

Sprawdź też:

Atrakcje dla dzieci nad Bałtykiem-najlepsze nad morzem

Jeżeli martwicie się o wasze bezpieczeństwo, to już teraz musicie wiedzieć, że nie ma absolutnie o co się obawiać! W parku linowym używany jest sprzęt taki, jak podczas profesjonalnej wspinaczki i posiada on wszystkie niezbędne atesty i zabezpieczenia. Każdy uczestnik jest asekurowany przez instruktora, posiada własną uprząż i kask, a przed ewentualnym upadkiem dodatkowo go chronią maty i materace. Dzięki temu, wy możecie poddać się całkowicie bezpiecznemu szaleństwu wśród koron drzew!

Rodzinne atrakcje zachodniopomorskie

Godziny otwarcia Park Linowy Kołobrzeg

  • codziennie: 10:00 - 19:00

Ceny biletów Park Linowy Kołobrzeg

Jedna trasa:
bilet indywidualny bilet grupowy (powyżej 10 osób)
bilet normalny 25 zł 20 zł
bilet ulgowy 20 zł 15 zł
przejście z instruktorem bilet klienta + 25 zł -
Dwie trasy:
bilet indywidualny bilet grupowy (powyżej 10 osób)
bilet normalny 40 zł 30 zł
bilet ulgowy 35 zł 25 zł
przejście z instruktorem bilet klienta + 30 zł -

Lokalizacja Park Linowy Kołobrzeg

Sprawdź też:

Kołobrzeg – atrakcje dla dzieci