Kraina Piratów-wodne atrakcje w LEGOLAND® Billund

atrakcje Kraina Piratów Legoland

Nieznane lądy, dużo wodnych atrakcji i niezapomniane przygody to znaki rozpoznawcze Krainy Piratów w LEGOLAND® Billund w Danii.

Któż z nas nie dał się uwieść magii pirackich legend o nieustraszonych wilkach morskich, prujących fale statkach i nieznanych lądach pełnych olbrzymich skarbów? W Krainie Piratów mamy szansę zobaczyć to wszystko na własne oczy, a nawet samemu stać się na chwilę zuchwałym piratem. Laguny, piaszczyste wyspy i niebezpieczne rekiny czy krokodyle wprowadzają egzotyczny klimat. Większość rozrywek w tej części parku jest związana z wodą – żywiołem prawdziwych piratów, więc nie bójcie się zmoczyć.

Jeśli wodnych atrakcji będzie Ci mało,
dosłownie kilkaset metrów dalej znajdziecie największy park wodny w Skandynawii 
Aquapark LALANDIA® Billund 

Atrakcje Kraina Piratów LEGOLAND Billund

Piracki Łamacz Fal – statek rozbujany do granic możliwości, podskakuje i nurkuje w dół jak podczas prawdziwego sztormu. Załogę może stanowić cała rodzina. Żeby uczestniczyć w tym rejsie trzeba mieć co najmniej 90 cm wzrostu, a dzieci poniżej 120 cm muszą być pod opieką osoby dorosłej.

rodzinne atrakcje Kraina Piratów

Piracka Bitwa Morska – szalona zabawa dla całej rodziny. Wsiadacie na pokład statku i wypływacie w rejs, podczas którego możecie spotkać krwiożerczych piratów i zobaczyć wraki innych statków. Trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo w każdej chwili można być zaatakowanym armatkami wodnymi, zarówno z innych statków, jak i z lądu. Mało kto wraca z tego rejsu zupełnie suchy. Atrakcja czynna jest od 1 maja do 27 września, uczestniczące w niej dzieci muszą mieć powyżej 2 lat, a jeśli są niższe niż 120 cm, powinien im towarzyszyć opiekun.

atrakcje dla dzieci Kraina Piratów

Wodospady Piratów – niesamowity wodny plac zabaw z tryskającymi źródełkami, pirackimi statkami, zjeżdżalniami i innymi atrakcjami. Największą radość maluchom daje jednak beztroska walka na armatki wodne, których jest tu mnóstwo. A jeśli staniecie pod wielkimi pirackimi beczkami, zostaniecie oblani ogromną ilością wody (największa z nich ma pojemność aż 1000 litrów!). Wodospady działają od 14 maja do 23 sierpnia. Dzieci poniżej 5. roku życia mogą z nich korzystać tylko pod opieką dorosłych. Na placu wymagany jest kostium kąpielowy.

rodzinne atrakcje Pirate Land

Mini Wodospady Piratów – mniejsza wersja wodnego placu zabaw przeznaczona dla maluchów. Jest tu mnóstwo małych źródełek i mniejsza zjeżdżalnia. Nasze pociechy mogą pluskać się tu do woli. Tu także jest wymagana opieka dorosłych dla dzieci poniżej 5. roku życia.

atrakcje dla dzieci Pirate Land

Pirackie Gry – jeśli umiecie celnie strzelać i rzucać do celu piłką, możecie wygrać piracki skarb. Sprawdźcie swoją sprawność. Gry są dodatkowo płatne.

loteria gry Legoland Dania

Pirackie Łodzie – wsiądźcie do łodzi nieustraszonego Kapitana Rogera, który zabierze was do swojej sekretnej jaskini. Po drodze miniecie rekiny i krokodyle, a także wraki pirackich statków. W jaskini zobaczycie piratów walczących o skradzione skarby.

łódki atrakcje Legoland Billund

Piracka Karuzela – karuzela w postaci drewnianych wanien obracających się wokół własnej osi. Sami decydujecie, jak szybko się obraca, kręcąc uchwytem. Dzieci poniżej 100 cm wzrostu mogą korzystać z atrakcji pod opieką osoby dorosłej.

karuzela Kraina Piratów Legoland Dania

Latarnia – aby dostać się na sam szczyt Latarni, musicie wykazać się sprawnością. Ciągnąc linę wzbijacie się coraz wyżej i wyżej, aż dotrzecie na szczyt i będziecie mogli podziwiać piękny widok na całą Krainę Piratów. Żeby spróbować swoich sił dzieci muszą mieć przynajmniej 90 cm wzrostu.

latarnia Kraina Piratów Legoland

Sprawdź opisy innych atrakcji w LEGOLAND