Ogrody Światła-Zamek Książ [już otwarte]

zamek książ ogrody światła 2019 godziny ceny opinie

Zamek Książ w Wałbrzychu to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji na turystycznej mapie Polski. Wraz z wspaniałą Palmiarnią i parkiem tworzą kompleks odwiedzany przez ponad pół miliona turystów rocznie. W tym roku, po raz pierwszy w historii tarasy Zamku Książ rozbłysnęły tysiącami świateł! Po sukcesie Ogrodów Światła w Wilanowie, można przypuszczać, że i tu padnie kolejny rekord frekwencji. 

ogrody światła zamek książ opinie atrakcje

Specjalnie dla czytelników Dzieckowpodrozy.pl prezentujemy pierwsze zdjęcia Ogrodów Światła. Otwarta dziś atrakcja na nas robi spore wrażenie, jednak nie możemy doczekać się jej zobaczenia na żywo. Już wkrótce zaprezentujemy więcej zdjęć oraz materiał video. Tymczasem zapraszamy Was do zapoznania się informacjami praktycznymi takimi jak: ceny, godziny otwarcia oraz dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi dla odwiedzających Zamek Książ.

zamek książ ogrody światła godziny otwarcia opinie Wałbrzych atrakcje

Dodatkowa atrakcja Zamku Książ dostępna będzie aż przez 5 miesięcy. Od 8 listopada do 31 marca 2020 zamkowe ogrody będą mienić się od spektakularnych dekoracji świetlnych, które tchnęły życie w niezwykłą architekturę zamku. Z fontann popłynęły strumienie świateł, Taras Różany zdobią spektakularne kwiaty, a Taras Zachodni zamienił się w Salę Balową, gdzie odbywa się prawdziwy, książęcy bal.

ogrody światła na zamku książ Wałbrzych opinie zamek książ ogrody światła godziny ceny opinie

Ogrody Światła i dodatkowy pokaz światła i dźwięku

Jednak iluminacje świetlne to nie wszystko. Dodatkową atrakcją będą pokazy światła i dźwięku! Pokazy będą odbywać w Sali Balowej na Tarasie zachodnim codziennie co 25 minut, zaczynając od godz. 16:25 aż do zamknięcia Ogrodów. zamek książ ogrody światła opinie godziny ceny

Godziny otwarcia - Ogrody Światła w Zamku Książ

  • Niedziela - czwartek: od 16:00 – 20:00 (kasy biletowe do 19:30)
  • Piątek - sobota: od. 16:00 – 21:00  (kasy biletowe do 20:30)

Cennik - Ogrody Światła Zamek Książ Wałbrzych

RODZAJ BILETU CENA
Ogrody Zamek: bilet normalny 25.00 zł
Ogrody Zamek: bilet ulgowy 20.00 zł
Ogrody Palmiarnia: bilet normalny 20.00 zł
Ogrody Palmiarnia: bilet ulgowy 15.00 zł
Ogrody Zamek i Palmiarnia: bilet normalny 40.00 zł
Ogrody Zamek i Palmiarnia: bilet ulgowy 30.00 zł

*bilet na inną dowolną usługę zamkową musi być niezrealizowany w momencie zakupu biletu uprawniającego do zwiedzania Ogrodów Światła. Bilet na inną usługę zamkową należy okazać ochronie wraz z biletem wstępu na Ogrody.

Zakup biletów jest możliwy również w recepcji Hotelu Książ. Zachęcamy do zakupu biletów online. Bilety można okazać w wersji papierowej lub na ekranie urządzania elektronicznego. zamek książ ogrody światła opinie godziny ceny 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *