Ogrody Światła – Zamek Książ 2022/2023

zamek książ ogrody światła 2019 godziny ceny opinie

Zamek Książ w Wałbrzychu to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji na turystycznej mapie Polski. Wraz z wspaniałą Palmiarnią i parkiem tworzą kompleks odwiedzany przez średnio ponad pół miliona turystów rocznie. W tym roku, po raz kolejny w historii tarasy Zamku Książ rozbłysną tysiącami świateł! Po sukcesie Ogrodów Światła w Wilanowie, można przypuszczać, że i tu padnie kolejny rekord frekwencji. 

ogrody światła zamek książ opinie atrakcje zamek książ ogrody światła 2022 2023 ceny godziny bilety opinie Otwarta po raz kolejny atrakcja zdecydowanie robi spore wrażenie, jednak my rokrocznie nie możemy doczekać się jej zobaczenia na żywo. Czas więc na zaprezentowanie większej ilości zdjęć oraz materiałów video. Zapraszamy Was do zapoznania się informacjami praktycznymi takimi jak: ceny, godziny otwarcia oraz dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi dla odwiedzających Zamek Książ. zamek książ ogrody światła godziny otwarcia opinie Wałbrzych atrakcje

Dodatkowa atrakcja Zamku Książ dostępna będzie przez kilka następnych miesięcy. Od 28 października zamkowe ogrody będą mienić się od spektakularnych dekoracji świetlnych, które tchnęły życie w niezwykłą architekturę zamku. Z fontann popłynęły strumienie świateł, Taras Różany zdobią spektakularne kwiaty, a Taras Zachodni zamienił się w Salę Balową, gdzie odbywa się prawdziwy, książęcy bal. Co więcej, oprócz wspomnianych atrakcji, pojawi się tu jeszcze jedna niespodzianka, jaką są tarasy północne, gdzie zachwyci Was nowa, świetlna trasa nazwana "Średniowieczny Książ". Czekają tam na was rycerze, tarcze, pochodnie, zjawy oraz nowa animacja - Turniej Rycerski. To trzeba zobaczyć na własne oczy! Natomiast rodziny z dziećmi na pewno docenią nowo powstałą instalacje prezentujące zachwycający egzotyczny świat zwierząt - a w nim czekają na Was żółwie, kolorowe rybki, papugi, małpy, ale nawet 4-metrową żyrafę!

ogrody światła na zamku książ Wałbrzych opinie ogrody zamkowe książ instalacje zwierzęta zamek książ ogrody światła opinie godziny ceny

Godziny otwarcia - Ogrody Światła w Zamku Książ

 • niedziela - czwartek - od 17:00 do 20:00
 • piątek - sobota - od 17:00 do 21:00  
 • atrakcja otwarta w sezonie 2022/2023 w terminie 28.10.2022 - 28.02.2023

Cennik - Ogrody Światła Zamek Książ Wałbrzych

 • 2w1 : Ogrody Zamek i Palmiarnia bilet normalny - 59 zł
 • 2w1 1: Ogrody Zamek i Palmiarnia bilet ulgowy2 - 49 zł
 • Ogrody Zamek bilet normalny – 39 zł
 • Ogrody Zamek bilet ulgowy - 33 zł
 • Zapłać bonem turystycznym! Ogrody Zamek bilet normalny – 59 zł (w tym bon żywieniowy na 20 zł do wydania w zamkowych gastronomiach3)
 • Zapłać bonem turystycznym! Ogrody Zamek bilet ulgowy – 53 zł (w tym bon żywieniowy na 20 zł do wydania w zamkowych gastronomiach3)
 • Ogrody Palmiarnia bilet normalny - 25 zł
 • Ogrody Palmiarnia bilet ulgowy – 20 zł
 • Dzieci do lat 4 – wstęp bezpłatny
  -bilety można zakupić w pawilonie kasowym do 19:15 lub poprzez system online

*bilet na inną dowolną usługę zamkową musi być niezrealizowany w momencie zakupu biletu uprawniającego do zwiedzania Ogrodów Światła. Bilet na inną usługę zamkową należy okazać ochronie wraz z biletem wstępu na Ogrody.

Zakup biletów jest możliwy również w recepcji Hotelu Książ. Zachęcamy do zakupu biletów online. Bilety można okazać w wersji papierowej lub na ekranie urządzania elektronicznego. zamek książ ogrody światła opinie godziny ceny 2 https://youtu.be/06Gxk5XNRzI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *