Największa w Polsce zjeżdżalnia w centrum handlowym – Suwałki

Od teraz rodzinne zakupy w centrum handlowym Suwałki Plaza będą wywoływały jeszcze większy uśmiech na małych buziach, a wszystko za sprawą największej w Polsce zjeżdżalni, jaka stanie w tym obiekcie!

rodzinne atrakcje dla dzieci suwałki opinie

Już 14 marca o godzinie 11:00 odbędzie się otwarcie największej w Polsce zjeżdżalni w Centrum Handlowym! Będzie ona miała aż 26 metrów długości i pozwoli dzieciom zjechać z wysokości 12 metrów poziomu 2 na poziom 0! Średnica zjeżdżalni to aż 78 cm, więc bez obaw zmieszczą się w niej wszystkie dzieci!

Całe wydarzenie potrwa aż trzy dni i zakończy się 16 marca o godzinie 18:00. Na rodziny odwiedzające z dziećmi Centrum Plaza będzie czekała sporo interesujących atrakcji! Poza samą możliwością zjechania z olbrzymiej zjeżdżalni, dzieci zastaną na miejscu animatorów prowadzących z nimi różne zajęcia.

Będzie malowanie buziek, pokaz iluzji i baniek, wodne tatuaże, a nawet nauka chodzenia na szczudłach! Dzieciom z pewnością spodobają się również zajęcia z origami, gdzie stworzą papierowy kwiatek czy projekt: młoda dama z bransoletkami, naszyjnikami i warkoczykami. Odwiedzający centrum będą mogli też wziąć udział w warsztatach mydlarskich i stworzyć własną bransoletkę!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem i wypróbowania największej w Polsce zjeżdżalni w centrum handlowym!

Sprawdź koniecznie:
atrakcje Suwałki Plaza

Lokalizacja: