Zabawa z LEGOLAND® już 6-14.04 w Gemini Park w Tychach

Już od 6 do 14 kwietnia, w Centrum Handlowym GEMINI PARK w Tychach, odbędzie się bezpłatne rodzinne wydarzenie, które przeniesie dzieci i rodziców do niesamowitego świata stworzonego z kultowych klocków LEGO®. Za sprawą parku rozrywki LEGOLAND Billund, który zagości w płockim centrum handlowym, uczestnicy będą mogli oddać się kreatywnej zabawie klockami LEGO®, oraz skorzystać z innych, licznych atrakcji, wśród których pojawią się samochodziki LEGO oraz stanowiska VR.

Pobierz teraz: Bezpłatny bilet dla dziecka do LEGOLAND

Impreza LEGOLAND Billund Resort to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów świata LEGO. Dzieci i rodzice będą mogli skorzystać z wielu niecodziennych atrakcji. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługuje absolutna nowość - stanowiska VR, które przeniosą uczestników do dwóch krain regionu Billund: LEGOLANDU i centrum rekreacji Lalandia, gdzie będą mogli poczuć się, jakby zjeżdżali na ekstremalnych rollercoasterach i zjeżdżalniach wodnych.

Wizyta w Centrum Handlowym GEMINI PARK w ciągu najbliższych dni to niecodzienna możliwość doświadczenia klimatu LEGOLAND Billund Resort, regionu turystycznego słynącego z bogatej oferty dla rodzin z dziećmi, na czele z flagowym parkiem rozrywki zbudowanym z kultowych klocków LEGO. Na gości czeka wiele atrakcji:

  • przejażdżka po wyznaczonym torze jedynymi poza centrum LEGOLAND elektrycznymi samochodami LEGO,
  • rodzinne strefy pełne klocków LEGO, gdzie można dać upust swojej fantazji i tworzyć niepowtarzalne budowle,
  • zabawa bez końca w strefie LEGO® Soft Bricks,
  • strefa malowania buziek.Położony niespełna 650 km na północny zachód od polskiej granicy LEGOLAND Billund Resort co roku przyciąga tysiące zwiedzających z całej Europy za sprawą niezwykle bogatej oferty dla dużych i małych turystów. Region proponuje dziesiątki bardzo różnorodnych możliwości spędzenia niezapomnianych rodzinnych wakacji, m.in. LEGOLAND, ZOO safari, wioska wikingów, spacer na szczycie mostu 60 metrów nad poziomem morza, najstarsza starówka w Skandynawii, zabytki wpisane na listę UNESCO, nurkowanie, plażowanie czy spanie w hamakach zawieszonych na drzewach. Dzięki bezpłatnej karcie Be Happy Pass! obejmującej najciekawsze miejsca w regionie wszystkie te rozrywki dostępne są dla zwiedzających z atrakcyjnymi zniżkami i promocjami!
Dowiedz się więcej o atrakcjach w LEGOLAND Dania

samochodziki atrakcje weekend z legoland

 

weekend z legoland centrum handlowe (1)

weekend z legoland centrum handlowe (2)