Weekend z LEGOLAND® Billund Resort już 25-26.03 w Bydgoszczy

Legoland Billund Resort Dania

To jedno z najbardziej wymarzonych miejsc na wakacje z dziećmi - LEGOLAND® Billund – otwarty w 1968 r. dziś jest największym tego typu parkiem rozrywki. Co roku przyciąga miliony turystów, a jego niesamowite budowle z ponad 65 milionów klocków robią wrażenie nie tylko na dzieciach. Słowo „LEGO®” pochodzi od „LEg Godt“, co w języku duńskim oznacza „Baw się dobrze“ i właśnie ta idea przyświeca wydarzeniu „Weekend z LEGOLAND® Billund Resort”, które przenosząc część atrakcji LEGOLAND® ma zapewnić wspaniałą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Już w dniach 25-26.03 wydarzenie zagości w Centrum Handlowym GALERIA POMORSKA w Bydgoszczy.  Mamy dla Was świetny zestaw LEGO Camper 3 w 1 - czytaj niżej

Pobierz teraz:
 
>>Bezpłatny bilet dla dziecka do LEGOLAND<< (PDF 7MB)

samochodziki atrakcje weekend z legoland

ludziki z klockow legoland weekend centrum handlowe

Atrakcje dla dzieci podczas weekendu z LEGOLAND® Billund Resort:

- elektryczne samochodziki na których dzieci będą mogły bezpłatnie przejechać się po wyznaczonym torze

- strefa multimedialna – z interaktywną grą

- rodzinne stoliki pełne klocków LEGO® do budowy własnych konstrukcji

- strefa maluchów - Soft Bricks

- i chyba najważniejsze – kilkanaście budowli i postaci z klocków prosto z LEGOLAND® Billund - wśród nich również takie, do których dzieci będą mogły wejść!

- na odwiedzających odwiedzających czekają też atrakcyjne nagrody: zestawy klocków, bilety do LEGOLAND®, a nawet rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort

Konkurs - wygraj zestaw klocków - czytaj niżej!

weekend z legoland centrum handlowe (1)

weekend z legoland centrum handlowe (2)

W dniach 25-26.03.2017 r. wszystkie atrakcje dostępne bezpłatnie dla wszystkich gości Centrum Handlowego GALERIA POMORSKA w  Bydgoszczy.  

Wygraj ten zestaw klocków - czytaj niżej

lego camper

KONKURS:
- udostępnij ten post zapraszający na "Weekend z LEGOLAND"
- wśród osób wybierzemy 1, która otrzyma ten olbrzymi zestaw
- wyniki już 27.03 pod postem konkursowym na FB

Sprawdź również:
Tani weekend w LEGOLAND
 noclegi od 34 pln, loty od 39 pln

Dlaczego wakacje z dziećmi LEGOLAND® Billund Resort?

LEGOLAND® Billund to nie tylko wspaniała strefa niesamowitych budowli z klocków, to również kilkadziesiąt dodatkowych atrakcji: są tu kolejki górskie, atrakcje wodne, kino 7D, akwarium z rekinami, a nawet pingwinarium. Nowością 2016 r. jest kraina rodzinnej zabawy LEGO® NINJAGO® zajmująca ponad 5100 m2, do której zbudowania wykorzystano aż 1,5 tony klocków LEGO®. W okolicy parku również nie brakuje rodzinnych atrakcji: zoo safari, w którym prosto z okien samochodu możecie spojrzeć w oczy lwom, największy aquapark w Danii, a to początek listy wyjątkowych atrakcji całego regionu nazywanego LEGOLAND® Billund Resort.

legoland weekend w centrum handlowym