Najlepsze sale zabaw we Wrocławiu

rodzinne atrakcje Wrocław dolnośląskie

Wrocławskie sale zabaw przyciągają bajkowym wystrojem i pełne są nowoczesnych atrakcji dla wszystkich dzieci.

Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna dla najmłodszych. Zapewnia im prawidłowy rozwój, likwiduje wady postawy i poprawia funkcjonowanie układu oddechowego i krążenia. Kreatywne zabawy pozwalają zwiększyć koncentrację i ułatwiają zapamiętywanie. Ale przede wszystkim taka rozrywka poprawia samopoczucie i po prostu daje poczucie radości! Sale zabaw pozwalają dzieciom pozostać w ruchu przez cały rok. We Wrocławiu tego typu obiektów nie brakuje, a wiele z nich na prezentuje naprawdę wysoki poziom. Przedstawiamy Wam najciekawsze z nich.

Wrocław - sale zabaw dla dzieci:

Loopy’s World

Największa sala zabaw we Wrocławiu, zajmująca powierzchnię aż 4000 m2. Maluchy mogą korzystać z tutejszych atrakcji wspólnie z rodzicami. Znajdą tu trampoliny, tunele, zjeżdżalnie, małpi gaj, klocki oraz masę zabawek i gier. Są nawet gokarty i samochodziki. Dzieci świetnie się bawią podczas imprez tematycznych, a rodzice chętnie odpoczywają w strefie relaksu lub w restauracji. W Loopy’s World organizowane są także urodziny. Dowiedz się więcej o atrakcjach Loppy's World Wrocław.

sale zabaw dla dzieci Wrocław Loopys World opinie  

Kinderplaneta Arkady Wrocławskie

Sala zabaw należąca do popularnej sieci Kinderplaneta działającej w całej Polsce. We Wrocławiu jedna z jej placówek mieści się m.in. w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie. Wspólnie z dziećmi bawią się tu także rodzice. Poza małpim gajem, basenami z piłeczkami czy trampolinami są tu także gry interaktywne i animacje. Dodatkowo działa strefa dla maluchów baby space, pokój urodzinowy, Kinder Bar i strefa rodzica, w której można odpocząć i obserwować zabawy swoich pociech. Dowiedz się więcej tutaj.

atrakcje dla dzieci Wrocław Kinderplaneta

Czytaj również: Wrocław z dzieckiem - najlepsze atrakcje

Piotruś

Obiekt działa już od kilkunastu lat i przez ten czas zaskarbił sobie sympatię wielu dzieci i rodziców. W centrum sali znajduje się wielopoziomowa konstrukcja zabawowa z 6-metrową wieżą do wspinania, labirynty, zjeżdżalnie rurowe, basen z piłeczkami, materace czy tarasy z armatkami pneumatycznymi. Jest też kącik dla najmłodszych z mini zjeżdżalniami, klockami i grami edukacyjnymi. Na miejscu działa również bar.

najlepsze sale zabaw Wrocław opinie gdzie z dzieckiem

Pikoland  Astra

Znakiem rozpoznawczym tej sali zabaw jest duża ilość gier logicznych, edukacyjnych i zręcznościowych. Są tu ręcznie wykonane interaktywne moduły do zabaw czy gąsienica sensoryczna rozwijająca percepcję maluchów. Są też oczywiście klasyczne atrakcje, jak trzypoziomowy małpi gaj z wielką zjeżdżalnią tubową, na którym mogą bawić się też dorośli. Z kolei w strefie malucha wznosi się wulkan – mini ścianka wspinaczkowa. Poza tym można pojeździć elektrycznymi autkami i koparkami. Pikoland znajduje się w Centrum Handlowym Astra.

 Wrocław sala zabaw dla dzieci Pikoland opinie

Fikołki

Kolejna sala należąca do jednej z ogólnopolskich sieci. We Wrocławiu zlokalizowana została w Centrum Handlowym Wroclavia. Tu także znajdziemy wielopoziomową konstrukcję ze zjeżdżalniami, labiryntem, torem przeszkód, tyrolką i siecią Spidermana. Jest też boisko do piłki nożnej i salki tematyczne do warsztatów. Przy kawiarni znajduje się kącik malucha, aby rodzice najmłodszych pociech mogli mieć je cały czas na oku.

najlepsze sale zabaw Wrocław

Bobolandia

Jeden z największych we Wrocławiu parków rodzinnej rozrywki, w którym można bawić się m.in. na zjeżdżalniach, trampolinach i ściance wspinaczkowej, w małpim gaju czy w ogródku z zabawkami. Są też dmuchańce, boisko, armatki na sprężone powietrze, stoły bilardowe, cymbergaj czy edukacyjne multimedia. Odbywają się tu imprezy okolicznościowe i urodziny. Na miejscu działa restauracja i bezpłatne WiFi. Rodzice mogą bawić się razem z dziećmi. Dowiedz się więcej tutaj.

największa sala zabaw dla dzieci Wrocław opinie

Kosmiczna Baza

Na mapie Wrocławia pojawiło się zupełnie nowe miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu małym odkrywcom.  Wydawać by się mogło, że w salach zabaw nic już nie może nas zaskoczyć, ale co powiecie na miejsce w całkowicie kosmicznej aranżacji? Choć pozornie konstrukcja wydaje się niezbyt duża, w jej wnętrzu czeka na maluchy sporo atrakcji.  Do tego zjeżdżalnie (w tym rolkowa), trampolina czy spora przestrzeń z zabawkami.

gdzie z dzieckiem wrocław sala zabaw atrakcje opinie gdzie z dzieckiem wrocław sala zabaw atrakcje opinie  

Macie swoją ulubioną salę zabaw we Wrocławiu?

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!