Najlepsze sale zabaw we Wrocławiu

rodzinne atrakcje Wrocław dolnośląskie

Wrocławskie sale zabaw przyciągają bajkowym wystrojem i pełne są nowoczesnych atrakcji dla wszystkich dzieci.

Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna dla najmłodszych. Zapewnia im prawidłowy rozwój, likwiduje wady postawy i poprawia funkcjonowanie układu oddechowego i krążenia. Kreatywne zabawy pozwalają zwiększyć koncentrację i ułatwiają zapamiętywanie. Ale przede wszystkim taka rozrywka poprawia samopoczucie i po prostu daje poczucie radości! Sale zabaw pozwalają dzieciom pozostać w ruchu przez cały rok. We Wrocławiu tego typu obiektów nie brakuje, a wiele z nich na prezentuje naprawdę wysoki poziom. Przedstawiamy Wam najciekawsze z nich.

Wrocław - sale zabaw dla dzieci:

Loopy’s World

Największa sala zabaw we Wrocławiu, zajmująca powierzchnię aż 4000 m2. Maluchy mogą korzystać z tutejszych atrakcji wspólnie z rodzicami. Znajdą tu trampoliny, tunele, zjeżdżalnie, małpi gaj, klocki oraz masę zabawek i gier. Są nawet gokarty i samochodziki. Dzieci świetnie się bawią podczas imprez tematycznych, a rodzice chętnie odpoczywają w strefie relaksu lub w restauracji. W Loopy’s World organizowane są także urodziny. Dowiedz się więcej o atrakcjach Loppy's World Wrocław.

sale zabaw dla dzieci Wrocław Loopys World opinie

Arena Gigantów

Działająca na wrocławskim stadionie Arena Gigantów to olbrzymi park dmuchańców. Łącznie znajduje się tu 87 różnych atrakcji, a do tego można wziąć udział aż w 58 animacjach. Tutejsze dmuchańce mają różne formy i kształty – są zjeżdżalnie, place zabaw czy tory przeszkód. W dodatku wystrój sali nieustannie się zmienia – raz można tu natrafić na dżunglę z dzikimi zwierzętami, a kiedy indziej przemierzać podwodny świat. Dostępne są też różne gry w ogromnej skali. Dowiedz się więcej tutaj.

Arena Gigantów sala zabaw Wrocław opinie atrakcje

Kinderplaneta Arkady Wrocławskie

Sala zabaw należąca do popularnej sieci Kinderplaneta działającej w całej Polsce. We Wrocławiu jedna z jej placówek mieści się m.in. w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie. Wspólnie z dziećmi bawią się tu także rodzice. Poza małpim gajem, basenami z piłeczkami czy trampolinami są tu także gry interaktywne i animacje. Dodatkowo działa strefa dla maluchów baby space, pokój urodzinowy, Kinder Bar i strefa rodzica, w której można odpocząć i obserwować zabawy swoich pociech. Dowiedz się więcej tutaj.

atrakcje dla dzieci Wrocław Kinderplaneta

Labibu

W Labibu mieszczącym się w Centrum Handlowym Magnolia Park czekają zróżnicowane atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Ustawiona została tu dwupoziomowa konstrukcja z labiryntami, zjeżdżalniami i basenami z piłeczkami. Dużym zainteresowaniem cieszy się też interaktywna podłoga edukacyjna oraz multimedialne monitory z grami. Są też zajęcia dodatkowe – animacje i warsztaty oraz urodziny tematyczne, a rodzice mogą zrelaksować się w kąciku prasowo-kawowym.

atrakcje dla dzieci Wrocław sala zabaw Labibu

Czytaj również: Wrocław z dzieckiem - najlepsze atrakcje

Piotruś

Obiekt działa już od kilkunastu lat i przez ten czas zaskarbił sobie sympatię wielu dzieci i rodziców. W centrum sali znajduje się wielopoziomowa konstrukcja zabawowa z 6-metrową wieżą do wspinania, labirynty, zjeżdżalnie rurowe, basen z piłeczkami, materace czy tarasy z armatkami pneumatycznymi. Jest też kącik dla najmłodszych z mini zjeżdżalniami, klockami i grami edukacyjnymi. Na miejscu działa również bar.

najlepsze sale zabaw Wrocław opinie gdzie z dzieckiem

Pikoland  Astra

Znakiem rozpoznawczym tej sali zabaw jest duża ilość gier logicznych, edukacyjnych i zręcznościowych. Są tu ręcznie wykonane interaktywne moduły do zabaw czy gąsienica sensoryczna rozwijająca percepcję maluchów. Są też oczywiście klasyczne atrakcje, jak trzypoziomowy małpi gaj z wielką zjeżdżalnią tubową, na którym mogą bawić się też dorośli. Z kolei w strefie malucha wznosi się wulkan – mini ścianka wspinaczkowa. Poza tym można pojeździć elektrycznymi autkami i koparkami. Pikoland znajduje się w Centrum Handlowym Astra.

 Wrocław sala zabaw dla dzieci Pikoland opinie

Fikołki

Kolejna sala należąca do jednej z ogólnopolskich sieci. We Wrocławiu zlokalizowana została w Centrum Handlowym Wroclavia. Tu także znajdziemy wielopoziomową konstrukcję ze zjeżdżalniami, labiryntem, torem przeszkód, tyrolką i siecią Spidermana. Jest też boisko do piłki nożnej i salki tematyczne do warsztatów. Przy kawiarni znajduje się kącik malucha, aby rodzice najmłodszych pociech mogli mieć je cały czas na oku.

najlepsze sale zabaw Wrocław

Bobolandia

Jeden z największych we Wrocławiu parków rodzinnej rozrywki, w którym można bawić się m.in. na zjeżdżalniach, trampolinach i ściance wspinaczkowej, w małpim gaju czy w ogródku z zabawkami. Są też dmuchańce, boisko, armatki na sprężone powietrze, stoły bilardowe, cymbergaj czy edukacyjne multimedia. Odbywają się tu imprezy okolicznościowe i urodziny. Na miejscu działa restauracja i bezpłatne WiFi. Rodzice mogą bawić się razem z dziećmi. Dowiedz się więcej tutaj.

największa sala zabaw dla dzieci Wrocław opinieMacie swoją ulubioną salę zabaw we Wrocławiu?

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!