Loopy’s World Wrocław

atrakcje dla dzieci Wrocław

Jedna z największych sal zabaw w Polsce zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Na pewno nie będą się tu nudzić.

Kolorowa sala Loopy’s World jest nowoczesnym rodzinnym centrum rozrywki, w którym czeka mnóstwo atrakcji i zabaw ruchowych pozwalających maluchom we właściwy sposób spożytkować energię. Aktywna rozrywka jednocześnie zapewnia możliwość zdobywania nowych umiejętności. Co ważne, nasze pociechy mogą tu bawić się razem z rodzicami. Loopy’s World zajmuje powierzchnię 4000 m2 i jest największą salą zabaw we Wrocławiu. Można tu spotkać sympatyczne maskotki – samego Loopy’ego oraz jego przyjaciół. Podobna sala zabaw działa w Gdańsku - dowiedz się więcej tutaj.

sala zabaw Wrocław Loopy's World opinie gdzie z dzieckiem

Loopy's World we Wrocławiu oferuje liczne atrakcje o różnym stopniu trudności – tory przeszkód, pochylnie i równoważnie, 4 trampoliny, 7 zjeżdżalni (w tym rodzinna dla 4 osób jednocześnie), tunele i tajemne przejścia, tor saneczkowy, basen z piłeczkami czy mini ścianka wspinaczkowa. W centrum znajduje się kilkupoziomowa konstrukcja – małpi gaj. Jest tu też gigantyczna żółta opona, 3-metrowa piłka, kolorowe boisko czy ciemny pokój. Poza tym warto wspomnieć o armatkach i wulkanach na sprężone powietrze oraz o budowisku – miejscu z wielkimi, ale lekkimi klockami. Działa tu także strefa malucha dla dzieci w wieku 1-3 z basenami i małymi zjeżdżalniami. Odpocząć można w strefie relaksu z kolorowymi pufami i bezpłatnym WiFi.

największa sala zabaw Loopy's World Wrocław opinie

Na miejscu za dodatkową opłatą można też skorzystać z foteli do masażu, automatów, elektrycznej kolejki czy foto budki. Miłośnicy motoryzacji w wydaniu miniaturowym będą zachwyceni gokartami lub samochodzikami. Jest tu również restauracja. W Loopy’s World często odbywają się różnego rodzaju festyny i imprezy tematyczne, jak Mikołajki czy Helloween. Można także zorganizować urodziny i liczyć na wiele promocji.

Godziny otwarcia Loopy’s World Wrocław:

poniedziałek–czwartek – 12.00-20.00

piątek – 12.00-21.00

sobota – 10.00-21.00

niedziela – 10.00-20.00

atrakcje dla dzieci Wrocław sala zabaw

Gdzie jest największa sala zabaw dla dzieci we Wrocławiu?

Loopy’ s World

ul. Czekoladowa 20

55-040 Kobierzyce, pow. Wrocław

Sprawdź koniecznie: Wrocław - atrakcje dla dzieci