GOkidz! – Park Rozrywki Kraków

Marka GOkidz! od lat buduje swoją renomę, oferując ciekawe atrakcje dla najmłodszych. Wbrew pozorom, nie powinna być ona traktowana wyłącznie jako alternatywa w przypadku ewentualnej niepogody. Najbardziej innowacyjny park rozrywki dla dzieci w Krakowie zaprasza wszystkich miłośników zabawy do wspólnego przeżywania kosmicznych przygód! Sprawdźmy więc, co czeka na was po odwiedzeniu tej fenomenalnej sali zabaw! Odpowiedzi czekają w dalszej części artykułu!

Zobacz koniecznie:

Park Rozrywki GOkidz! – atrakcje

Park Rozrywki GOkidz! to aż 2000 metrów kwadratowych przestrzeni, na której dzieci mogą nie tylko świetnie się bawić, ale i stać się prawdziwymi, kosmicznymi odkrywcami! Skierowana do małych i dużych dzieciaków pełna wystrzałowych atrakcji sala zabaw pozwala dzieciom ćwiczyć wspinaczkę, szybkość, logiczne myślenie i wiele innych umiejętności.

To tutaj dzieci zamieniają się w młodych, kosmicznych Adeptów, których celem jest uratowanie ziemi przed złymi automatami, którym przewodzi Imperator Scrag! Dzieci w towarzystwie drużyny GOkidz! trenują wśród kosmicznych labiryntów, torów ninja czy zjeżdżalni i próbują ochronić ziemię przed inwazją automatów. Ciekawy scenariusz zabawy wzbogacony został o najnowocześniejsze multimedialne technologie i certyfikowany sprzęt od europejskich producentów.

park rozrywki dla dzieci w Krakowie sala zabaw Kraków atrakcje dla dzieci

sala zabaw kraków park rozrywki dla dzieci atrakcje dla dzieci w Krakowie opinie

Co ciekawe, każde dziecko, które zdecyduje się na zabawę w Parku Rozrywki GOkidz! otrzyma swój własny profil treningowy, gdzie zebrane są wszystkie certyfikaty, poziomy i moce zdobyte dotychczas przez dziecko. Podczas pobytu dzieci zdobywają żetony, galaktyczne punkty i poziomy, a po skończonej misji otrzymują prezenty!

Niezapomniane urodziny dla dziecka w Krakowie

W GOkidz! można także zorganizować niezapomniane urodziny. 5 fantastycznych salek urodzinowych, świetni Animatorzy i jedyna taka formuła zabawy w Krakowie to wszystko, co czeka na Solenizanta i jego gości w parku. Ceny uzależnione są od ilości gości i wybranego pakietu, które znaleźć można tutaj.

gdzie zrobić urodziny dla dziecka w Krakowie najlepsze miejsceKraków warsztaty dla dzieci sala zabaw dla dzieci atrakcje dla dzieci opinie

Akademia GOkidz!

Istnieje również możliwość zapisania dziecka na specjalne, kosmiczne warsztaty! To świetne połączenie nauki z zabawą. Dzieci do każdych zajęć otrzymują w cenie karnetu 30 minut zabawy na parku. Do wyboru mamy:

  • warsztaty konstruktorskie
  • warsztaty plastyczne
  • warsztaty małego naukowca
  • warsztaty twórczości
  • robotyka
  • programowanie

warsztaty dla dzieci Kraków gdzie opinie sala zabaw najlepsza

 

park rozrywki dla dzieci w krakowie opinie atrakcje cenysala zabaw w Krakowie dla dzieci atrakcje park rozrywki opinie

 

park rozrywki w krakowie dla dzieci atrakcje opinie

Sprawdź także nasz artykuł o krakowskich atrakcjach dla maluchów!

Kraków – atrakcje dla dzieci