Muzeum Figur Woskowych Kołobrzeg

Kołobrzeg jest jedną z miejscowości, które warto odwiedzić z dzieckiem podczas wakacji. Ten nadmorski kurort uraczy nas licznymi atrakcjami dla całej rodziny, niezależnie czy na zewnątrz panuje dobra pogoda, czy raczej jej przeciwieństwo! Bez wątpienia, jedną z takich ciekawych atrakcji jest Muzeum Figur Woskowych, gdzie możemy stanąć oko w oko z Marilyn Monroe czy Angeliną Jolie! Koniecznie zobaczcie to, co możecie obejrzeć w tym miejscu! Odpowiedź  na nurtujące was pytania czeka w dalszej części artykułu!

kołobrzeg muzeum figur woskowych opinie

Muzeum Figur Woskowych – atrakcje

Któż z nas w dzieciństwie nie marzył o tym, aby choć raz mieć możliwość spotkania swojego idola? Bez względu na to czy był nim wybitny piłkarz, taki jak Cristiano Ronaldo, gwiazda kina, uzdolniona piosenkarka czy postać z bajki – kilkanaście lat temu mogliśmy jedynie wpatrywać się w telewizory czy powieszone na ścianach plakaty. Świat na przestrzeni lat mocno się jednak zmienił, w efekcie czego wraz z postępem technologii zmieniły się również możliwości, którymi dysponujemy. W efekcie tego obecnie nie musimy już marzyć o spotkaniu z gwiazdami, bowiem możemy zobaczyć je w… Muzeum Figur Woskowych. Spotkanie cenionych idoli jeszcze nigdy nie było tak blisko!

Sprawdź koniecznie:
Kołobrzeg z dzieckiem – najlepsze atrakcje

Tego typu miejsca od lat cieszą się ogromną popularnością i nie inaczej jest w przypadku Kołobrzegu. Wielu turystów zwraca uwagę na fakt, iż figury, jakie możemy tutaj zobaczyć są jednymi z najlepiej wykonanych wśród tych, jakie mieli okazję zobaczyć w innych miejscowościach w Polsce, a ich różnorodność jest doprawdy duża. W kołobrzeskim muzeum zobaczymy woskowe odwzorowania osób, które trwale zapisały się w historii muzyki, polityki, sportu czy kina. Bez problemu możemy sobie zrobić z nimi zdjęcie i pochwalić się nim znajomym. Wśród figur znajdziemy między innymi: prezydenta Donalda Trumpa, aktorkę Angelinę Jolię i Leonarda Di Caprio czy dobrze znanego miłośnikom sportu, aktualnego kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego.

Hej dzieci, jeśli chcecie zobaczyć Smerfów świat…

Muzeum Figur Woskowych w Kołobrzegu to wspaniała atrakcja dla całej rodziny. Z myślą o najmłodszych przygotowano tutaj przepiękne, bajkowe prezentacje specjalnie dla najmłodszych. Dzieci z pewnością ucieszą się na widok wioski smerfów i jej mieszkańców, kota Klakiera i samego Gargamela! Mogą sobie też zrobić zdjęcie z Harrym Potterem, krasnoludkami czy Myszką Miki i psem Pluto!

Cennik Muzeum Figur Woskowych

  • bilet normalny-27 zł
  • bilet ulgowy- 22 zł
  • bilet rodzinny ( 2 osoby dorosłe + 1 dziecko) – 67 zł
  • bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) – 75 zł
  • dzieci do lat 3 bezpłatnie

Godziny otwarcia Muzeum Figur Woskowych

Muzeum Figur Woskowych w Kołobrzegu czynne jest codziennie w godzinach 10:0021:00.

Lokalizacja Muzeum Figur Woskowych

Byliście w Muzeum Figur Woskowych? Jeżeli tak, to czekamy na wasze OPINIE!