Kraina Motyli – Motylarnia Jarosławiec

Ponad dwa lata temu w Jarosławcu powstała Motylarnia, która każdego roku przyciąga do siebie tłumy ludzi, pragnących zobaczyć te przepiękne, kolorowe owady. Jakie atrakcje na nas czekają?

żywe motyle w Jarosławcu Kraina motyli motylarnia atrakcje dla dzieci opinie bilety

Motylarnia Jarosławiec

Spędzając wakacje w Jarosławcu warto udać się na ulicę Spacerową, wydać kilka złotych i odwiedzić popularną motylarnię. Dzięki informacyjnym tabliczkom dowiemy się więcej o pochodzeniu poszczególnych gatunków motyli i poznamy ich charakterystykę.

W motylarni panuje mikroklimat dostosowany do predyspozycji tych małych stworzeń. Wybierając się do tego zadaszonego miejsca warto założyć na siebie kolorowe ubranie. Z racji tego, że motyle latają swobodnie możemy być niemal pewni, że motyle chętnie nas oblecą.

Motylarnia w Jarosławcu jest świetną okazją ku temu, aby na własne oczy zobaczyć różnorodne motyle, poznać ich barwy i kształty. Taka wyprawa z całą pewnością zapadnie dzieciom w pamięci na długie lata, bo przecież który maluch nie ucieszy się z tego, że motyl usiądzie na jego koszulce, nosie, czy palcu?

Takie atrakcje dla dzieci nie tylko pozwalają im obcować wśród żywych zwierząt, ale i przyjemnie spędzić czas w rodzinnym gronie, co z pewnością docenią teraz i w przyszłości. Z pewnością ogromne wrażenie zrobi na maluchach – Caligo, czyli gatunek motyla do złudzenia przypominający sowę. Pamiątkowe zdjęcia z motylami i samo wspomnienie tego miejsca z pewnością będą wywoływały uśmiech na ich twarzach jeszcze przez długi czas.

Kraina Motyli Jarosławiec motylarnia dla dzieci opinie atrakcje ceny

żywe motyle Jarosławiec motylarnia atrakcje dla dzieci

Kraina Motyli – cennik i godziny otwarcia

  • Bilet dla osoby dorosłej: 15 zł
  • Bilet dla dziecka: 13 zł
  • Grupy zorganizowane – do indywidualnego ustalenia.

Motylarnia w Jarosławcu czynna jest w okresie letnim w godzinach: 10:0020:00

Kraina Motyli – lokalizacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *