Kraina Motyli – Motylarnia Jarosławiec

Dobre kilka lata temu w Jarosławcu powstała Motylarnia, która każdego roku przyciąga do siebie tłumy ludzi. Wszystkich ich łączy jedno – pragną oni zobaczyć te przepiękne, kolorowe owady, żyjące w najbardziej tropikalnych miejscach na całym świecie… lecz nie tylko! Jakie atrakcje na nas czekają? Odpowiedź czeka w przygotowanym przez nasz portal artykule! Zapraszamy do lektury i oczywiście do dalszej wizyty na miejscu w Jarosławcu! Zaczynamy!

żywe motyle w Jarosławcu Kraina motyli motylarnia atrakcje dla dzieci opinie bilety

Motylarnia Jarosławiec – atrakcje dla rodzin z dziećmi

Spędzając wakacje w nadmorskim Jarosławcu warto udać się na ulicę Spacerową, wydać kilka złotych i odwiedzić popularną motylarnię, stanowiącą jedną z najciekawszych atrakcji okolicy. Wycieczka ta jest naprawdę ciekawa, gdyż dzięki informacyjnym tabliczkom dowiemy się więcej o pochodzeniu poszczególnych gatunków motyli i poznamy ich charakterystykę. Na pewno chociaż część faktów was zaskoczy!

Oczywiście, aby motyle czuły się tu komfortowo, w motylarni panuje mikroklimat dostosowany do predyspozycji codziennego życia tych małych stworzeń. Wybierając się do tego zadaszonego miejsca warto założyć na siebie kolorowe ubranie. Z racji tego, że motyle latają swobodnie możemy być niemal pewni, że motyle chętnie nas oblecą i usiądą nam na głowie czy ramionach! Nie bójcie się więc tego przeżycia!

Motylarnia w Jarosławcu jest świetną okazją ku temu, aby na własne oczy zobaczyć różnorodne motyle, poznać ich barwy i kształty. Taka wyprawa z całą pewnością zapadnie dzieciom w pamięci na długie lata, bo przecież który maluch nie ucieszy się z tego, że motyl usiądzie na jego koszulce, nosie, czy palcu? Warto wtedy mieć w ręce aparat czy telefon, aby uwiecznić tą niesamowitą chwilę.

Takie atrakcje dla dzieci nie tylko pozwalają im obcować wśród żywych i egzotycznych zwierząt, ale i przyjemnie spędzić czas w rodzinnym gronie, co z pewnością docenią teraz oraz w przyszłości. Z pewnością ogromne wrażenie zrobi na maluchach – Caligo, czyli gatunek motyla do złudzenia przypominający sowę. Pamiątkowe zdjęcia z motylami i samo wspomnienie tego miejsca z pewnością będą wywoływały uśmiech na ich twarzach jeszcze przez długi czas, nawet po końcu wakacji! A kto wie, być może zechcecie powrócić tu w przyszłości!

Kraina Motyli Jarosławiec motylarnia dla dzieci opinie atrakcje ceny

żywe motyle Jarosławiec motylarnia atrakcje dla dzieci

Kraina Motyli Jarosławiec – cennik

  • Bilet dla osoby dorosłej: 16 zł
  • Bilet dla dziecka: 14 zł
  • Rodzina 2 dorosłych + dziecko: 35 zł
  • Rodzina 2 dorosłych + 2 dzieci: 43 zł
  • Grupy zorganizowane – do indywidualnego ustalenia.
  • Motylarnia w Jarosławcu czynna jest w okresie letnim w godzinach: 10:00 – 20:00
  • Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży do 18 roku życia, seniorom i studentom.

Kraina Motyli Jarosławiec – godziny otwarcie

Motylarnia w Jarosławcu czynna jest w następujących godzinach:

  • W sezonie letnim: codziennie od 10:00 do 20:00

Kraina Motyli Jarosławiec – lokalizacja

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację Motylarni w Jarosławcu.

Sprawdź też przygotowany przez nas artykuł:

Jarosławiec – atrakcje dla dzieci