Gabinet Figur Woskowych Międzyzdroje

Salon Figur woskowych

Będąc nad morzem, prędzej czy później, zaczniecie szukać alternatywnej rozrywki do leżenia na plaży czy kąpania się w towarzystwie szumu fal. Żeby zobaczyć wielu światowej sławy aktorów czy muzyków w jednym miejscu nie trzeba od razu jechać do Hollywood. O nie! Wystarczy odwiedzić Międzyzdroje, a dokładnie Gabinet Figur Woskowych! Dziś pokażemy wam, co czeka na was w środku, ile kosztują bilety, czy jak dojechać na miejsce!

W Międzyzdrojach co roku odbywa się dobrze znany Festiwal Gwiazd, na który przyjeżdżają osoby showbusinessu, znane przede wszystkim z  pierwszych stron gazet. Ale ludzi świata sztuki i szeroko pojętej kultury można tu spotkać nie tylko przez te kilka dni. W Gabinecie Figur Woskowych w Międzyzdrojach zobaczymy niemal 100 znanych postaci z życia publicznego. I nieważne, że nie będzie można z nimi porozmawiać, ani nie dadzą nam autografu. Dzieciaki na pewno będą wspominać wizytę w takim miejscu i chwalić się kolegom i koleżankom w szkole. Przy okazji, warto docenić jak świetnie wykonane są te modele!

Rodzinne atrakcje Międzyzdroje

​Atrakcje Międzyzdroje: Gabinet Figur Woskowych

Figury zgromadzone w gabinecie są naturalnej wielkości i bardzo wiernie odwzorowują swoje pierwowzory. To nie tylko gwiazdy kina, muzyki i sportu, ale także znani politycy i bohaterowie filmów i bajek. Sporą grupę stanowią też postaci historyczne i ludzie o niezwykłym wyglądzie. Zobaczymy tu zatem Charliego Chaplina (obecny na zdjęciu poniżej), Angelinę Jolie, Eltona Johna, Barracka Obamę, Jasera Arafata, Salvadora Daliego, Jana Matejkę, Leonarda da Vinci czy Kleopatrę. Są bohaterowie „Piratów z Karaibów” i „Epoki lodowcowej”, Minotaur, Wilkołak, Centaur, a także figura największego na świecie człowieka czy posiadacza największych stóp.

Sprawdźcie także:

Zachodniopomorskie – gdzie z dzieckiem?

Dużą frajdą, szczególnie dla dzieci, jest możliwość zrobienia sobie bezpłatnie zdjęcia z każdą figurą. Potem takie zdjęcie można przedstawić niczego nieświadomym członkom rodziny lub kolegom z klasy i utrzymywać, że naprawdę spotkało się daną osobę. Na pewno będą pod wrażeniem, i tylko od Was zależy, kiedy wyprowadzicie ich z błędu.

Gabinet Figur woskowych Międzyzdroje

Godziny otwarcia Gabinet Figur Woskowych Międzyzdroje

  • w lipcu i sierpniu: od 10:00 do 20:00
  • w maju, czerwcu i wrześniu: od 10:00 do 18:00
  • od października do kwietnia: od 10:00 do 16:0

Ceny biletów Gabinet Figur Woskowych Międzyzdroje

  • aktualne ceny biletów dostępne na oficjalnej stronie Gabinetu Figur Woskowych

Dojazd do Gabinet Figur Woskowych Międzyzdroje

Gabinet Figur Woskowych znajduje się w samym centrum Międzyzdrojów, a dokładnie przy ulicy Bohaterów Warszawy 19. Gabinet znajdziemy na Promenadzie Gwiazd w bardzo dużej bliskości do lokalnego molo. Wartym odnotowania faktem jest także to, że w tym samym budynku znajdziemy tez Kino Eva oraz Planetarium. Powinniście trafić na miejsce bez większego problemu!