Gabinet Figur Woskowych Międzyzdroje

Salon Figur woskowych

Żeby zobaczyć wielu światowej sławy aktorów czy muzyków w jednym miejscu nie trzeba od razu jechać do Hollywood. Wystarczy odwiedzić Międzyzdroje.

W Międzyzdrojach co roku odbywa się Festiwal Gwiazd, na który przyjeżdżają osoby z pierwszych stron gazet. Ale ludzi świata sztuki można tu spotkać nie tylko przez te kilka dni. W Gabinecie Figur Woskowych w Międzyzdrojach zobaczymy niemal 100 znanych postaci z życia publicznego. I nieważne, że nie będzie można z nimi porozmawiać, ani nie dadzą nam autografu. Dzieciaki na pewno będą wspominać wizytę w takim miejscu i chwalić się kolegom i koleżankom.

Rodzinne atrakcje Międzyzdroje

​Atrakcje Międzyzdroje: Gabinet Figur Woskowych

Figury zgromadzone w gabinecie są naturalnej wielkości i bardzo wiernie odwzorowują swoje pierwowzory. To nie tylko gwiazdy kina, muzyki i sportu, ale także znani politycy i bohaterowie filmów i bajek. Sporą grupę stanowią też postaci historyczne i ludzie o niezwykłym wyglądzie. Zobaczymy tu zatem Charliego Chaplina, Angelinę Jolie, Eltona Johna, Barracka Obamę, Jasera Arafata, Salvadora Daliego, Jana Matejkę, Leonarda da Vinci czy Kleopatrę. Są bohaterowie „Piratów z Karaibów” i „Epoki lodowcowej”, Minotaur, Wilkołak, Centaur, a także figura największego na świecie człowieka czy posiadacza największych stóp. Dużą frajdą, szczególnie dla dzieci, jest możliwość zrobienia sobie bezpłatnie zdjęcia z każdą figurą. Potem takie zdjęcie można przedstawić niczego nieświadomym członkom rodziny lub kolegom z klasy i utrzymywać, że naprawdę spotkało się daną osobę. Na pewno będą pod wrażeniem, i tylko od Was zależy, kiedy wyprowadzicie ich z błędu.

Gabinet Figur woskowych Międzyzdroje

Ceny biletów Gabinet Figur Woskowych Międzyzdroje

normalny – 15 zł 
ulgowy – 12 zł
grupowy dla dzieci – 10 zł
grupowy dla dorosłych – 12 zł