Park Rozrywki i Wypoczynku Western City Mrongoville Mrągowo

western city Mazury

Okazuje się, że kowbojów i Indian można spotkać nie tylko na Dzikim Zachodzie, ale także na Mazurach, które przecież niczym nie ustępują preriom Ameryki Północnej.

Okolice Mrągowa, podobnie jak całe Mazury, są przez polskich turystów wręcz uwielbiane. Bezustannie należą do najpopularniejszych lokalizacji wybieranych na weekendowe i wakacyjne wypady. W Mrągowie odbywa się też od wielu lat słynny Piknik Country. Dlatego chyba nie można wymarzyć sobie lepszego miejsca na odtworzenie prawdziwego Dzikiego Zachodu. W miasteczku Mrongoville przenosimy się do świata rewolwerowców, dyliżansów i galopujących koni. Znajdziemy tu wszystko, co najbardziej charakterystyczne dla klasycznego Western City – ratusz, saloon, biuro szeryfa czy bank, a tuż obok także Wioskę Indiańską.

rodzinne atrakcje Mrągowo - Dziki Zachód Western City Mrongoville

Atrakcje Park Rozrywki i Wypoczynku Western City Mrongoville

Zabawa w kowbojów i Indian w tym miejscu nabiera nowego znaczenia. Tutaj nie tylko można spotkać złoczyńców i stróżów prawa, ale także zobaczyć na żywo pojedynek rewolwerowców czy spektakularny napad na bank. Oprócz tego działa tu sporo atrakcji, dzięki którym można poczuć się jak bohater westernu. Wiele z nich skierowanych jest specjalnie do najmłodszych, jak mini zoo, przejażdżki na kucykach czy różne kowbojskie konkurencje – rzut podkową, płukanie złota i przeciąganie liny. Można tu też postrzelać z łuku i z broni sportowej na strzelnicy, spróbować swoich sił w rodeo na mechanicznym byku, nauczyć się tańczyć w stylu western, poskakać na eurobungee czy wybrać się na przejażdżkę po miasteczku samochodem Buggy. W Mrongoville organizuje się też zajęcia edukacyjne dla grup z dodatkowymi atrakcjami. Na terenie Western City znajduje się też plac zabaw z huśtawkami i dmuchanymi domkami oraz prawdziwie kowbojskie punkty gastronomiczne - Saloon i Mexico Bar.

miasteczko westernowe Mazury

Godziny otwarcia Western City Mrongoville

Miasteczko czynne jest od lipca codziennie w godzinach 11.00-19.00. Pokazy odbywają się od 12.00 do 17.00. We wrześniu pokazy w Mrongoville odbywają się wyłącznie w soboty i niedziele.

Ceny Park Rozrywki i Wypoczynku Western City Mrongoville

Wstęp do miasteczka jest bezpłatny. Poszczególne atrakcje mogą być płatne.

Park Rozrywki i Wypoczynku Western City Mrongoville
ul. Młynowa 50,
11 -700 Mrągowo
tel. +48 790 600 761
www.mrongoville.pl