Lustrzany Labirynt Kraków

Południe naszego kraju, a szczególnie Kraków słynie ze wspaniałych atrakcji i historycznych miejsc, które naprawdę warto zobaczyć. Nie inaczej jest w przypadku omawianej dziś atrakcji! Poszukując wyjątkowej rodzinnej atrakcji – koniecznie musimy zwrócić uwagę na Lustrzany Labirynt. To jedyna tego typu atrakcja tej części kraju! Sprawdźmy więc, co czeka na was w Lustrzanym Labiryncie! Jeżeli więc nigdy nie byliście na miejscu, to nie znajdziecie lepszej okazji na rozwiązanie tego problemu!

Kraków gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje Lustrzany Labirynt opinie

Lustrzany Labirynt – atrakcja dla rodzin?

Wyobraźcie sobie to wszystko… Migoczące światła, nastrojowa muzyka i… setki luster! To wszystko składa się na niezwykłą atrakcję, jaką jest ceniony Labirynt Lustrzany w Krakowie. To niezwykłe miejsce zostało stworzony z myślą o alternatywnej, rodzinnej rozrywce. Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają różnego rodzaju zagadki i wszelkie labirynty. A czemu więc nie spróbować tak niezwykłej zabawy w rodzinnym gronie! To świetna odskocznia od klasycznych atrakcji znanych w Krakowie i okolicach! Szczególnie jeżeli odwiedzicie ją wraz ze swoimi pociechami! Co jednak warto tu zobaczyć?

Odpowiedzmy więc na bardzo ważne (wręcz kluczowe) pytane: co więc czeka na nas podczas odwiedzania tak ciekawego i naprawdę szalonego miejsca? Otóż to proste! Znajdziemy tutaj przestronne lustrzane sale, które pobudzą wszystkie nasze zmysły do działania, lub całkowicie je zaburzą. Nie zapomnijcie tez o tym, że to wręcz świetna okazja do zrobienia sobie naprawdę śmiesznych i niecodziennych zdjęć – chociażby w sali, w której cały sufit pokryty jest lustrami. Taka pamiątka zawsze robi wrażenie, szczególnie jeżeli mówimy o najmłodszych odwiedzających! Prawdziwą atrakcją tego miejsca jest jednak… lustrzany labirynt! Z racji tego, że nie jest raczej on wybitnie skomplikowany i zajmuje stosunkowo małą powierzchnię – świetnie odnajdą się tutaj najmłodsi zwiedzający, ale mamy pewność, że nadal świetnie będą się tu bawić ci starsi odwiedzający. Jednak czy uda im się odnaleźć drogę do wyjścia wśród setek luster i kolorowych świateł?  A może zajmie to nieco więcej czasu? Jest tylko jedna szansa na odpowiedzenie na to trudne pytanie i musicie poznać je na miejscu!

Nie czekajcie i koniecznie wpadnijcie do Labiryntu Luster w Krakowie i zobaczcie to wszystko na własne oczy!

Sprawdź konieczne też inne atrakcje w poniższym artykule:
–> Najlepsze atrakcje dla dzieci w Krakowie <–

labirynt luster kraków rodzinne atrakcje opinie

Godziny otwarcia Labirynt Luster Kraków:

Labirynt Luster w Krakowie jest czynny codziennie w godzinach – 10:00 – 23:00

 

Kraków gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje opinie

Lokalizacja Labirynt Luster Kraków

Dokładną mapę dojazdu do Labiryntu Luster w Krakowie znajdziecie poniżej. Cała atrakcja znajduje się na terenie krakowskiego Zoltar Park.

Sprawdź także:

Kraków – atrakcje dla dzieci