GOjump – MEGApark Trampolin Kraków

Szukasz miejsca, w którym możesz aktywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem w Krakowie? A może takiego, w którym Ty spokojnie napijesz się pysznej kawy, podczas gdy Twoja pociecha da upust swojej energii? Zabierz je do GOjump MEGApark.

rodzinne atrakcje dla dzieci Kraków park trampolin aktywnie z dzieckiem Kraków opinie

GoJump MEGApark Sikorki – atrakcje dla dzieci

Największy Park trampolin w Polsce, GOair Powietrzne Miasto czyli pierwszy w Krakowie dmuchany park rozrywki, Strefa zajęć sportowych, wygodny bar GOcafe, a wkrótce także Strefa Malucha czekają na Was w ogromnej hali przy ul. Sikorki 23 w nowym GOjump MEGApark. Wielki, nowoczesny i kolorowy, znajduje się tylko 3 minuty od ul. Centralnej i oferuje wygodny darmowy parking dla wszystkich gości.

Kraków atrakcje dla dzieci park trampolin gojump ceny opinie

GO jump Park Trampolin Rzemieślnicza

Hala o łącznej powierzchni ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych, a w niej cała masa atrakcji dla rodzin i dzieci! Bez względu na to czy preferujemy skoki w powietrzu, ćwiczenie równowagi czy zjazdy ze zjeżdżalni – wszyscy znajdziemy tutaj coś dla siebie. Wśród licznych atrakcji tego miejsca znajdziemy między innymi: arenę do gry w zbijaka, salon gier, zjeżdżalnie pontonowe, baseny z gąbkami i przede wszystkim areny z trampolinami, które grają tutaj pierwsze skrzypce. Bez względu na wiek – świetna zabawa jest po prostu gwarantowana!

Jeśli jednak nie przepadamy za aktywnością fizyczną i tego typu zabawą, podczas gdy nasze dzieci będą korzystać z atrakcji – my możemy udać się do GOcafe, gdzie czekają na nas aromatyczna kawa i słodkości. Możemy liczyć również na bezpłatny parking i bardzo wygodną szatnię.

Akademia MEGApark GOjump

W GOjump w Krakowie odbywają się również zajęcia Akademii GOjump pod okiem wyszkolonych trenerów. Udział w nich mogą wziąć zarówno dzieci i młodzież, jak i dorośli. Do wyboru mamy: akrobatykę, fitness na trampolinach, zajęcia ogólnorozwojowe, fun jump i freerunning. To świetna okazja nie tylko do spędzenia rodzinnego czasu, ale i wzmocnienia kondycji fizycznej.

Istnieje również możliwość zorganizowania urodzin w tym miejscu! Całość trwa około dwóch godzin i rozpoczyna się poznania trenera, założenia specjalnych GOjumpetek i poznania zasad bezpieczeństwa. Następnie dzieci poskaczą na trampolinach, odbędzie się turniej w zbijaka, poskaczą do miękkiego basenu – a to tylko niektóre z atrakcji. Będzie też czas na dmuchanie świeczek, zjedzenie tortu i złożenie życzeń solenizantowi. Takie urodziny z pewnością na długo zostaną w pamięci najmłodszych!

Sprawdź również:
Kraków z dzieckiem – co zobaczyć?

Jeśli jednak nie przepadamy za aktywnością fizyczną i tego typu zabawą, podczas gdy nasze dzieci będą korzystać z atrakcji – my możemy udać się do JumpBaru, gdzie czekają na nas aromatyczna kawa i słodkości. Możemy liczyć również na bezpłatny parking i bardzo wygodną szatnię.

aktywnie z dzieckiem Kraków rodzinne atrakcje trampoliny opinie

Godziny otwarcia GOjump – MEGApark Trampolin Kraków

  • Od poniedziałku do piątku: 10:00 – 22:00
  • Soboty i niedziele: 9:00 – 22:00

Cennik atrakcji GOjump – MEGApark Trampolin Kraków

Trampoliny –        cena przez internet :                    cena w kasie:

WEJŚCIE INDYWIDUALNE
– 1 godzina
30 PLN 35 PLN
WEJŚCIE INDYWIDUALNE
– 2 godziny
50 PLN 55 PLN
WEJŚCIE STUDENT / UCZEŃ
– 1 GODZINA | PON-CZW 10-15 (nie obowiązuje w dni wolne od szkoły)
22 PLN
WEJŚCIE GRUPOWE
– 1 godzina (od 10 osób)
23 PLN 28 PLN
VOUCHER – 1 WEJŚCIE
– WAŻNY 1 MIESIĄC
35 PLN 35 PLN
VOUCHER – 2 WEJŚCIA
– WAŻNY 1 MIESIĄC
65 PLN 65 PLN
KARNET – 5 WEJŚĆ
– WAŻNY 1 MIESIĄC
129 PLN
KARNET – 10 WEJŚĆ
– WAŻNY 2 MIESIĄCE
219 PLN
SKARPETY ANTYPOŚLIZGOWE – 5 PLN


Lokalizacja GOjump – MEGApark Trampolin Kraków


Parki trampolin w Krakowie znajdują się w 2 dwóch lokalizacjach: na Sikorki 23, oraz Rzemieślniczej 20G obok GOkidz.