Loty Widokowe Kołobrzeg – ceny

Wybierając się na wakacje nad morze często poszukujemy miejsc, które mają nam do zaoferowania znacznie więcej niż większość miejscowości turystycznych. Szukamy miasta, które coś wyróżnia i które może zaproponować nam nieograniczone pole rozrywki. Bez wątpienia jedną z takich miejscowości jest Kołobrzeg, który teraz możemy zobaczyć również z lotu ptaka!

ceny loty widokowe nad morzem opinie Kołobrzeg

Loty widokowe nad morzem

Lot widokowy nad morzem to z całą pewnością niesamowite doświadczenie. W Kołobrzegu mamy możliwość nie tylko pokonania swojego ewentualnego lęki przed wysokością i samolotami, ale i przy okazji zobaczenia miasta i morza z zupełnie innej perspektywy – co nie ukrywajmy, nie zdarza się w życiu na co dzień. Będąc na wakacjach w Kołobrzegu warto skusić się i wybrać na jeden z dostępnych lotów nad morzem.

Sprawdź również:
Kołobrzeg z dzieckiem – najlepsze atrakcje

Lotami nad Bałtykiem w Kołobrzegu zajmuje się firma Goldwings Flight Academy i swojej ofercie masz aż trzy dwie opcje lotów nad morzem! Pierwszą z nich jest lot widokowy samolotem Piper Seneca, do którego zmieści się aż pięciu pasażerów – co pozwala na wspólny lot całej rodzinie. Dzięki dwóm silnikom komfort trwającego około dwunastu minut lotu jest naprawdę wysoki. Drugą możliwością jest lot samolotem Cessna 172. Może on zmieścić trzech turystów, jednak podróżuje on z prędkością do 200 km/h – co z pewnością dostarczy nam niezapomnianych wrażeń. Podobnie, jak w przypadku pierwszej opcji – lot trwa około dwunastu minut.

Z racji tego, że krótkie wycieczki na wyspę Bornholm stają się coraz bardziej popularne – Goldwings Flight Academy wyszła na przeciw oczekiwaniom osób, które nie chcą spędzać całego dnia w podróży na statku i oferuje nam lot na wyspę, który trwa jedynie około 30 minut! Tego typu loty odbywają się dwa razy dziennie – rano i wieczorem, samolotem Piper Seneca. Możemy więc śmiało rano wybrać się na rodzinną wycieczkę na wyspę, a wieczorem znów znaleźć się w malowniczym Kołobrzegu.

Polecamy: Hotele przyjazne dzieciom nad morzem

Loty widokowe nad morzem bez wątpienia są świetną atrakcją dla całej rodziny. Z racji tego, że czas lotu jest stosunkowo krótki – jest to również świetna okazja, aby pokonać strach czy zabrać dzieci na pierwszy w ich życiu lot samolotem. Bez względu na to, na którą z opcji się zdecydujemy pewnym jest, że emocje jakich dostarczy nam lot i piękne widoki będą niezapomniane.

Kołobrzeg gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje lot widokowy czy warto opinie

Cennik:

Lot samolotem Piper Seneca – około 15 minut – od 165 zł za osobę
Lot samolotem Cessna 172 – około 15 minut – od 165 zł za osobę
Lot pasażerski na wyspę Bornholm – około 30 minut – od 790 zł za osobę

Lokalizacja: