Tata Sałata – rodzinne atrakcje z ojcowskiej perspektywy

Wszyscy z naszych Czytelników, którzy śledzą nas serwis od dłuższego czasu, wiedzą, że oprócz tworzenia artykułów czy rankingów związanymi z najlepszymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi… czasami pragniemy wesprzeć samych rodziców, tworzących niezwykle wartościowe treści w postaci blogów! Dziś powiemy wam o jednym z nich!

Bez cienia wątpliwości, do ciekawych i nowych miejsc w blogosferze należy blog Tata Sałata, który prowadzony jest przez jednego z naszych czytelników, Marcina. Jak mówi o sobie sam autor – “Mam na imię Marcin, mieszkam w Warszawie i mam żonę, dwóch wspaniałych synów i dwa psy rasy Golden Retriever, z którymi odwiedzam przeróżne miejsca, które później tu opisuję”. Na pierwszy rzut oka widać więc, że treści tam publikowane, skierowane są właśnie do rodziców, poszukujących ciekawych opcji spędzania czasu! Nie sposób więc z nich nie skorzystać! 

tata-w-warszawie-park-linowy-bielany-dzieckowpodrozy

Blog ten jest świetnym sposobem nie tylko na śledzenie nowszych, ale też  dobrze znanych atrakcji z okolic Warszawy, ale też na poznanie opinii na ich temat od jednego z rodziców! Znajdziecie tu opinie i opisy atrakcji, ale także sporo informacji o aktualnych warsztatach czy innych ciekawych wydarzeniach dla dzieci organizowanych w stolicy. Na blogu Tata Sałata znajdziecie bardzo dużo dokładnych opisów i recenzji placów zabaw dla dzieci. Nie brakuje też recenzji kawiarni czy uwielbianych przez dzieci lodziarni! Każdy post okraszony jest opisem miejsca, ciekawymi zdjęciami (przykład poniżej) i lokalizacją zaznaczoną na mapie. Dzięki temu także i wy będziecie mogli zaplanować swój weekend lub dłuższy pobyt w stolicy bez większych problemów!

Od niedawna Blog Tata Sałata nie skupia się wyłącznie na atrakcjach i wydarzeniach w Warszawie. Znajdziecie tu też inspiracje na wyjazdy w Polsce, a także rekomendacje noclegów. Pomimo, że ta część bloga dopiero się rozkręca, zapowiada się bardzo ciekawie! Trzymamy kciuki za dalszy rozwój bloga! 

Koniecznie sprawdźcie to, co możecie znaleźć na blogu Tata Sałata w linku poniżej! Nie zapomnijcie również polubić jego strony na Facebooku!

>> Blog Tata Sałata<<